Midwest Junior Rowing Championship

  • May 17, 2014 To May 18, 2014
  • sprint

  • Bethel, OH (USA)
  • Hosted By Cincinnati Junior Rowing Club
  • USRowing Registered

Filter

Event# Time* Code Event Competitors
Entries
Saturday, May 17, 2014
Note Teams must register for MJRA Membership
prior to submitting entries. See 'News' section.
Note Events listed below are finals
Note Check Heat Sheet/Draw section for tentative schedule
1 Girls 1st Varsity 8+
16
2 Boys 1st Varsity 8+
14
3 Boys 2nd Varsity 8+
5
4 Girls 2nd Varsity 8+
10
5 Girls 3rd Varsity 8+
5
6 Girls 2nd Varsity 4x
4
7 Girls Varsity 4x
11
8 Boys Novice 4x
2
9 Girls 1st Novice 8+
13
    Camp Randall Rowing Club, Inc (A)
K. Hetico/S. Feller/E. Olson/B. Virnoche/E. Fass/K. Cardwell/H. Anderson/A. Kull/I. Vargas (Cox)
 
    Chicago Rowing Foundation (A)
E. Kuczura/T. Otting/A. Lugo/M. Kent/E. Wilson/V. KATZ/L. Holmes/I. Emanuel/C. Gaynor (Cox)
 
    Cincinnati Jr. Rowing Club, Inc. (A)
M. Malloy/M. Smith/E. Schutzman/M. Steffen/K. Meyer/K. Flynn/K. Johnson/S. Doughman/G. Gunawan (Cox)/
 
    Cleveland Foundry Juniors (A)
G. Dever/A. Janke/K. Lade/C. Bunker/C. Martens/E. Baldwin/S. Urmetz/L. Roman/A. Hribar (Cox)
 
    Dayton Boat Club (A)
S. Olszewski/C. McNutt/R. Gatzulis/A. Huffman/T. Burrows/A. Springman/m. wagner/M. Meyers/S. Williams (Cox)/
 
    Detroit Boat Club (A)
K. Field/M. Glasser/M. Dessinger/T. Ulrich/M. Baer/A. Bunker/J. Turnbull/D. nischik/Z. Gierlinger (Cox)
 
    Great Miami Rowing Center (A)
K. Hull/R. Goode/M. Dunlop/P. Parsons/L. Lautner/A. Greensfelder/T. Brown/C. Busch/S. drago (Cox)/
 
    Indianapolis Rowing Center (A)
A. Helman/Z. Edwards/R. Pappas/D. Weber/E. Pappas/L. May/C. O'Connor/M. Chambers/a. Wallace (Cox)/
 
    St. Louis Rowing Club (A)
O. Molloy/C. Taylor/M. Hummel/M. Hartenstein/J. Concannon/J. Volk/M. Tyrrell/G. Hampton/S. Klein (Cox)
 
    Three Rivers Rowing Association (A)
H. Butler/T. Trovato/M. Wirtz/K. Petronick/E. Falk/A. Gutchess/A. Gonzalez/C. Kranick/E. Gample (Cox)
 
    Twin Cities Youth Rowing Club (A)
G. Van Dyke/M. Orzeske/M. Muench/A. Boyer/S. Holmes/L. Moen/L. Knoll/L. Mei/T. Geoffroy (Cox)/
 
    Upper Arlington Crew, Inc. (A)
A. Atkinson/E. Simila/F. Gunn/D. Bollinger/C. Wenzke/E. Ammons/E. Reed/M. Hitesman/L. Cooper (Cox)/
 
    Westerville Rowing Club (A)
R. Odabas/N. Cacciato/T. Griffith/N. Weikert/T. Cooke/M. Casey/S. Grumney/A. Borovetz/E. Smith (Cox)
 
10 Girls Ltwt Varsity 4+
12
    Arch City Rowing Club (A)
J. Quick/E. Ferris/K. Coggburn/J. Osburn/S. Meyers (Cox)/
 
    Dayton Boat Club (A)
A. O'Loughlin/E. Carmody/A. Erich/M. Kompar/M. Geraghty (Cox)/
 
    Detroit Boat Club (A)
E. Ptashnik/M. Sullivan/K. Semanision/F. Volpe/K. Smith (Cox)/
 
    Dublin Crew (A)
R. Bushman/K. Michely/B. Geyer/K. Bushman/T. Akin (Cox)/
 
    North Suburban Crew, Inc. - Woodlands Academy (A)
S. Serkland/A. Wojcieszak/L. Ketelsen/L. McGargill/H. Olson (Cox)
 
    Saint Charles Rowing Club (A)
S. White/L. Finn/G. Ferguson/A. Notarangelo/M. Paliganoff (Cox)
 
    The Milwaukee Rowing Club (A)
G. D'Souza/A. Wisotzkey/A. Stillman/S. Broomfield/K. Felsheim (Cox)
 
    Three Rivers Rowing Association (A)
H. Fox/S. Bichsel/K. Murcek/M. Tsudis/J. Merriman (Cox)
 
    Twin Cities Youth Rowing Club (A)
E. Winters/E. Samuelson/M. Margioni/J. Rock/C. O'Connell (Cox)/
 
    Upper Arlington Crew, Inc. (A)
G. Saalman/T. Kegley/A. Mellor/J. Popson/Y. Zerkel (Cox)/
 
    Westerville Rowing Club (A)
C. Jones/T. Fitzgerald/M. Casner/M. Yates/A. Hunt (Cox)
 
    Detroit Boat Club (B)
E. Truss/G. Manchester/K. Konieczny/J. Gmeiner/H. Peck (Cox)
 
11 Girls Novice 4x
4
12 Boys Varsity 1x
19
13 Girls Ltwt 1st Varsity 2x
10
14 Boys 1st Novice 4+
14
15 Boys 2nd Novice 4+
16
16 Girls 3rd Varsity 4+
16
    Camp Randall Rowing Club, Inc (A)
S. Liautaud/C. Linsenmeyer/A. Brophy/A. Felstehausen/E. Stangel (Cox)
 
    Cincinnati Jr. Rowing Club, Inc. (A)
S. Brown Scanio/A. Rees/G. Johnson/S. Krummen/Q. Falter (Cox)
 
    Cleveland Foundry Juniors (A)
L. Dierker/S. Dever/Z. Gratzl/S. Dierker/A. Sims (Cox)
 
    Dayton Boat Club (A)
J. McNutt/S. Johnson/L. Springman/J. Mathile/A. Clark (Cox)/
 
    Dublin Crew (A)
 
    Indianapolis Rowing Center (A)
J. Burroughs/L. Morical/L. Benson/Z. huber/T. Byxbee (Cox)
 
    St. Louis Rowing Club (A)
V. Oakes/S. BURNHAM/G. Rhodes/M. Vollmar/E. Natho (Cox)
 
    The Milwaukee Rowing Club (A)
J. Henry/G. Culver/C. Johnson/Q. Newton/J. Campbell (Cox)
 
    Three Rivers Rowing Association (A)
M. Hill/A. Popovic/D. Roger/A. Guenther/C. Cary (Cox)
 
    Twin Cities Youth Rowing Club (A)
M. Keeler/E. Matzdorf/R. Hinrichs/E. Shumway/L. Stewart (Cox)
 
    Upper Arlington Crew, Inc. (A)
A. Yami/H. Khamis/A. Sturtz/E. Song/C. Bair (Cox)/
 
    Camp Randall Rowing Club, Inc (B)
G. Peterson/M. Marlow/E. Johnson/H. Joyce/L. Shehadi (Cox)
 
    St. Louis Rowing Club (B)
M. Duncan/A. dePenaloza/M. Garner/M. Martin/M. Weller (Cox)
 
    Twin Cities Youth Rowing Club (B)
H. Maxfield/P. Fokicheva/L. Heimlich/K. Lake/R. Schwarz (Cox)
 
    St. Louis Rowing Club (C)
E. Love/L. Zihlmann/H. Hightower/A. Knehans/A. Tielking (Cox)
 
    Twin Cities Youth Rowing Club (C)
C. Michalak/A. Harkman/J. Scheunemann/L. Ruehl/Z. Vogel (Cox)
 
17 Girls Varsity 1x
18
18 Boys 2nd Varsity 2x
10
    Cincinnati Country Day School Rowing Team (A)
c. stewart/b. paff
 
    Dayton Boat Club (A)
A. Hensley/J. Dannemiller/
 
    Greater Dayton Rowing Association (A)
E. Towe/L. Vanderburgh
 
    Rochester Rowing Club, Minnesota (A)
B. Smith-Rush/N. Ereno
 
    Southgate Anderson High School (A)
A. Leka/J. Orman
 
    Steel City Rowing Club (A)
B. Chetlin/N. Lampl/
 
    Y Quad Cities Rowing (A)
J. Schwirtz/M. Doyle
 
    Dayton Boat Club (B)
B. Singleton/N. Peyton/
 
    Rochester Rowing Club, Minnesota (B)
A. Newcomb/Z. Roecker
 
    Dayton Boat Club (C)
J. Bonner/S. Armentrout/
 
19 Boys Ltwt Varsity 8+
6
20 Girls 1st Novice 4+
18
    Camp Randall Rowing Club, Inc (A)
K. Hetico/S. Feller/E. Olson/B. Virnoche/I. Vargas (Cox)
 
    Cincinnati Jr. Rowing Club, Inc. (A)
M. Malloy/M. Steffen/M. Smith/E. Schutzman/G. Gunawan (Cox)
 
    Cleveland Foundry Juniors (A)
S. Urmetz/G. Dever/E. Baldwin/C. Bunker/L. McKenna (Cox)/
 
    Dayton Boat Club (A)
m. wagner/T. Burrows/C. McNutt/R. Gatzulis/S. Williams (Cox)/
 
    Detroit Boat Club (A)
K. Field/M. Glasser/M. Dessinger/J. Turnbull/E. Voci (Cox)
 
    Dublin Crew (A)
S. Smiley/A. Ackley/L. Way/A. Ellis/E. Melody (Cox)/
 
    Great Miami Rowing Center (A)
K. Hull/M. Dunlop/R. Goode/C. Busch/j. hannigan (Cox)
 
    Indianapolis Rowing Center (A)
A. Helman/Z. Edwards/R. Pappas/D. Weber/E. Mount (Cox)
 
    Louisville Collegiate High School (A)
L. Gentry/K. Hillebrand/L. Smith/C. Atlas/A. Levitch (Cox)
 
    North Suburban Crew, Inc. - Woodlands Academy (A)
S. Serkland/K. Clair/O. Hunt/A. Wojcieszak/E. Ismail (Cox)
 
    Saint Charles Rowing Club (A)
H. Borden/A. Hernandez/A. Wittmeyer/S. Konopacki/M. Paliganoff (Cox)
 
    St. Louis Rowing Club (A)
O. Molloy/C. Taylor/M. Hummel/M. Hartenstein/S. Klein (Cox)
 
    Steel City Rowing Club (A)
Z. Papernick/A. Papernick/H. Thompson/A. Murray/J. Ruzbacki (Cox)/
 
    The Milwaukee Rowing Club (A)
A. Stillman/G. D'Souza/R. Peters/S. Broomfield/D. Boll (Cox)
 
    Three Rivers Rowing Association (A)
H. Butler/K. Petronick/E. Falk/T. Trovato/E. Gample (Cox)
 
    Twin Cities Youth Rowing Club (A)
S. Holmes/M. Orzeske/M. Muench/A. Boyer/Z. Vogel (Cox)
 
    Upper Arlington Crew, Inc. (A)
M. Hitesman/E. Simila/F. Gunn/C. Wenzke/L. Cooper (Cox)/
 
    Westerville Rowing Club (A)
R. Odabas/N. Cacciato/T. Cooke/A. Borovetz/E. Smith (Cox)
 
21 Boys 1st Varsity 2x
12
    Clermont Crew (A)
C. Bak/J. Dunham/
 
    Dayton Boat Club (A)
G. Sebald/A. Bogard/
 
    Greater Dayton Rowing Association (A)
C. Oldiges/J. Knecht/
 
    Long Lake Rowing Crew (A)
 
    Minneapolis Rowing Club (A)
A. Nemeth/N. Schmidt
 
    Minnesota Boat Club (A)
I. Hamilton/N. Rose
 
    Rochester Rowing Club, Minnesota (A)
M. Siem/B. Boggust/
 
    Southgate Anderson High School (A)
B. Mills/J. Walton
 
    Steel City Rowing Club (A)
C. Mazur/W. Fox III/
 
    Y Quad Cities Rowing (A)
C. Boling/a. romanick
 
    Minnesota Boat Club (B)
E. Moormann/J. Aughey
 
    Steel City Rowing Club (B)
B. Akers/W. Fox/
 
22 Girls Ltwt Varsity 8+
5
    Chicago Rowing Foundation (A)
s. bisch/L. King/Z. Lallas/M. Peterson/A. Mugford/H. Scholes/T. Nettesheim/E. Stolze/K. Stolar (Cox)/
 
    Cincinnati Jr. Rowing Club, Inc. (A)
E. Schutte/C. Suess/C. Chin/K. Kilcoyne/A. Flynn/K. Harbert/K. Sheldon/S. Barlow/M. Scheiber (Cox)/
 
    Dayton Boat Club (A)
K. Reitzel/K. Blanchard/A. O'Loughlin/A. Erich/E. Carmody/M. Kompar/S. Williams/J. Mathile/M. Geraghty (Cox)/
 
    Detroit Boat Club (A)
M. Sullivan/G. Tucker/E. Truss/K. Semanision/E. Ptashnik/F. Volpe/K. Konieczny/G. Manchester/K. Smith (Cox)
 
    Twin Cities Youth Rowing Club (A)
E. Winters/E. Samuelson/M. Margioni/J. Rock/A. Harkman/M. Diehl/M. Train/K. Lake/C. O'Connell (Cox)/
 
23 Girls 2nd Novice 8+
16
24 Boys 1st Novice 8+
13
25 Boys Varsity 2-
8
26 Girls 1st Varsity 2x
14
27 Girls 2nd Varsity 2x
8
28 Boys 2nd Novice 8+
6
29 Boys 3rd Varsity 4+
10
30 Girls Varsity 2-
11
    Chicago Rowing Foundation (A)
T. Montgomery/R. Roberts
 
    Dayton Boat Club (A)
J. McNutt/S. Johnson
 
    Dublin Crew (A)
G. Michael/T. O'Tighearnaigh/
 
    Indianapolis Rowing Center (A)
L. Chadderton/A. Huber
 
    Southgate Anderson High School (A)
S. Meskos/B. Wirth
 
    Steel City Rowing Club (A)
J. Johnson/S. Gulati
 
    The Milwaukee Rowing Club (A)
A. Brunner/A. Spencer
 
    Three Rivers Rowing Association (A)
C. Marshalek/S. Carlson
 
    Y Quad Cities Rowing (A)
M. McPherson/T. Walsh
 
    Dayton Boat Club (B)
C. Wade/A. Clark
 
    Indianapolis Rowing Center (B)
L. Rigby/E. Strenski
 
31 Boys Ltwt 1st Varsity 2x
9
    Clermont Crew (A)
I. Moorhead/B. Poehner
 
    Dayton Boat Club (A)
C. Hill/M. Wyant
 
    Detroit Boat Club (A)
D. Goitz/M. Landuyt
 
    Greater Dayton Rowing Association (A)
B. Olt/S. Mullins
 
    Long Lake Rowing Crew (A)
G. Blum/B. Cadwallader
 
    Rochester Rowing Club, Minnesota (A)
P. Valley/C. Huston
 
    Southgate Anderson High School (A)
J. Kowalsky/M. Kowalsky
 
    Y Quad Cities Rowing (A)
M. Trahan/j. english
 
    Rochester Rowing Club, Minnesota (B)
J. Tuohimaa Robertson/P. Johnson
 
32 Girls 2nd Novice 4+
18
    Camp Randall Rowing Club, Inc (A)
E. Fass/K. Cardwell/H. Anderson/A. Kull/L. Taglia (Cox)
 
    Cincinnati Jr. Rowing Club, Inc. (A)
K. Flynn/K. Johnson/S. Doughman/K. Meyer/G. Gunawan (Cox)
 
    Cleveland Foundry Juniors (A)
C. Martens/M. Boylan/J. Goble/S. Divita/B. Childs (Cox)
 
    Dayton Boat Club (A)
S. Williams/A. Springman/L. Springman/M. Meyers/A. Sholiton (Cox)
 
    Great Miami Rowing Center (A)
D. Flint/J. Morris/A. Greensfelder/T. Brown/S. drago (Cox)/
 
    Indianapolis Rowing Center (A)
C. Sumner/L. May/E. Snyder/J. Davis/a. Wallace (Cox)
 
    St. Louis Rowing Club (A)
J. Concannon/J. Volk/M. Tyrrell/G. Hampton/D. Schwartz (Cox)
 
    The Milwaukee Rowing Club (A)
V. Mathu/G. Culver/B. OHME/C. Johnson/J. Campbell (Cox)
 
    Three Rivers Rowing Association (A)
M. Wirtz/C. Kranick/A. Gonzalez/A. Steinley/C. Palmer (Cox)
 
    Twin Cities Youth Rowing Club (A)
G. Van Dyke/J. Scheunemann/L. Ruehl/L. Mei/R. Schwarz (Cox)
 
    Upper Arlington Crew, Inc. (A)
E. Ammons/D. Bollinger/E. Reed/M. Rose/R. Johnson (Cox)/
 
    Westerville Rowing Club (A)
S. Grumney/N. Weikert/T. Griffith/M. Casey/Q. Shurman (Cox)
 
    Camp Randall Rowing Club, Inc (B)
M. Sundquist/L. Lee/E. Byers/J. Russell/I. Vargas (Cox)
 
    Cincinnati Jr. Rowing Club, Inc. (B)
M. Poon/M. Welage/O. Berter/S. Schmutte/A. Absalon (Cox)
 
    St. Louis Rowing Club (B)
E. Cordova/S. Stolze/M. Boisaubin/I. schack/A. Malone (Cox)
 
    Upper Arlington Crew, Inc. (B)
D. Khamis/C. Orr/L. Shi/C. Burcham/J. Redmond (Cox)/
 
    Cincinnati Jr. Rowing Club, Inc. (C)
E. Richards/m. conte/C. Puttmann/M. Berter/A. Kamath (Cox)
 
    Upper Arlington Crew, Inc. (C)
C. Brewer/C. Keefer/C. Baldwin/E. Downey/R. Chohan (Cox)/
 
33 Boys Ltwt Varsity 4+
13
34 Boys 3rd Varsity 8+
6
35 Girls 2nd Varsity 4+
15
    Arch City Rowing Club (A)
M. Haller/M. Duffy/K. Linse/K. Kingseed/S. Meyers (Cox)/
 
    Camp Randall Rowing Club, Inc (A)
M. Knipp/S. Hill/S. Van Der Weide/M. Butler/E. Stangel (Cox)
 
    Cincinnati Jr. Rowing Club, Inc. (A)
G. Carroll/M. Grossi/K. George/C. Kranz/R. Schutzman (Cox)
 
    Cleveland Foundry Juniors (A)
B. Petro/A. Clemens/J. Conroy/R. Higgins/L. McKenna (Cox)/
 
    Dayton Boat Club (A)
G. Albino/B. Miles/S. Gilbert/L. Kaminski/O. Levine (Cox)/
 
    Detroit Boat Club (A)
P. Swegles/A. Hass/G. Mallires/M. Packer/D. nischik (Cox)
 
    Dublin Crew (A)
 
    Great Miami Rowing Center (A)
L. White/M. Garcia/A. Marwaha/S. Omoruyi/K. Myers (Cox)/
 
    Indianapolis Rowing Center (A)
E. Creveling/G. Cawi/v. domogala/E. Gibson/N. Roetter (Cox)
 
    Saint Charles Rowing Club (A)
C. Varrige/A. Wittmeyer/H. Borden/S. Konopacki/M. Paliganoff (Cox)
 
    St. Louis Rowing Club (A)
A. Lehnert/M. Berra/R. Martin/C. Williams/E. Ewell (Cox)
 
    The Milwaukee Rowing Club (A)
L. Wettstein/S. Widell/L. Hanrahan/E. SCHEDLER/J. Campbell (Cox)
 
    Three Rivers Rowing Association (A)
S. Winbush/A. Farnan/N. Stahl/J. Fabian/C. Cary (Cox)
 
    Twin Cities Youth Rowing Club (A)
L. Hiebel/C. Adams/K. Bunge/E. Traun/T. Geoffroy (Cox)
 
    Upper Arlington Crew, Inc. (A)
B. Schodorf/K. Trudeau/J. Adams/O. Balcerzak/Y. Zerkel (Cox)/
 
36 Girls 1st Varsity 4+
18
    Arch City Rowing Club (A)
E. Birnbrich/I. Gasbakk/M. Moore/B. Oakley/S. Letterio (Cox)/
 
    Camp Randall Rowing Club, Inc (A)
E. Moran/M. Jennerman/E. Pietz/C. Cole/L. Shehadi (Cox)/
 
    Chicago Rowing Foundation (A)
I. Coudal/B. Klavin/G. melcher/G. Campanile/C. Gaynor (Cox)/
 
    Cincinnati Jr. Rowing Club, Inc. (A)
C. Krummen/C. Suess/S. Meacham/K. Ritter/D. Schrenk (Cox)/
 
    Cleveland Foundry Juniors (A)
A. Nordell/M. Dever/P. Papesch/M. Fisher/G. Boylan (Cox)
 
    Dayton Boat Club (A)
R. Yaklic/K. Grismer/K. Blanchard/K. Reitzel/G. Horner (Cox)/
 
    Detroit Boat Club (A)
I. Strickler/n. perry/G. Tucker/o. kielt/J. Gmeiner (Cox)/
 
    Dublin Crew (A)
 
    Great Miami Rowing Center (A)
R. Gelderloos/J. Wilson/M. Rothert/G. Henry/S. Kaplan (Cox)/
 
    Indianapolis Rowing Center (A)
L. Chadderton/A. Huber/L. Mercho/L. Rigby/T. Byxbee (Cox)
 
    Louisville Collegiate High School (A)
S. Rowan/G. Anderle/K. Wood/G. Grosheider/E. Thompson (Cox)
 
    Louisville Rowing Club, Inc./Greater Louisville Rowing Foundation (A)
V. Poppe/G. Sandlin/F. Cordini/M. Thurman/S. Klakulak (Cox)/
 
    North Suburban Crew, Inc. - Woodlands Academy (A)
L. Ketelsen/L. Barnhart/M. Hurtgen/L. McGargill/H. Olson (Cox)
 
    St. Louis Rowing Club (A)
P. Hibbard/C. Cordova/L. Vanek/S. Suddarth/K. Alpert (Cox)/
 
    The Milwaukee Rowing Club (A)
A. Lehman/B. Stillman/E. Cerbins/K. Diffley/K. Robrecht (Cox)
 
    Three Rivers Rowing Association (A)
A. Saba/B. Raible/M. Hrynda/C. McGowan/J. Merriman (Cox)
 
    Twin Cities Youth Rowing Club (A)
L. Brandt/C. Johnson/K. Heiberg/S. Roe/L. Stewart (Cox)
 
    Upper Arlington Crew, Inc. (A)
G. Johanni/H. Johnston/M. Donadio/K. Roberts/A. Cameron (Cox)/
 
37 Boys 2nd Varsity 4+
11
38 Boys 1st Varsity 4+
18
39 Boys Varsity 4x
13
    Clermont Crew (A)
C. Bak/J. Dunham/I. Moorhead/B. Poehner/
 
    Dayton Boat Club (A)
G. Sebald/M. Wyant/A. Hensley/A. Bogard/
 
    Grand Rapids Rowing Association (A)
S. Gibbons/T. Suttner/C. Shea/S. Boisvert/
 
    Greater Dayton Rowing Association (A)
B. Olt/J. Knecht/C. Oldiges/S. Mullins/
 
    Long Lake Rowing Crew (A)
M. bendickson/P. Carlson/G. Esau/J. Heflin/
 
    Minnesota Boat Club (A)
D. Holod/I. Hamilton/E. Moormann/J. Aughey/
 
    Rochester Rowing Club, Minnesota (A)
M. Siem/B. Boggust/C. Slater/T. Scheitel/
 
    Southgate Anderson High School (A)
J. Kowalsky/J. Doute/B. Mills/M. Kowalsky
 
    Steel City Rowing Club (A)
C. Mazur/B. Akers/H. Wise/W. Fox/
 
    Y Quad Cities Rowing (A)
C. Tinsman/a. romanick/M. Trahan/j. english
 
    Dayton Boat Club (B)
N. Peyton/C. Hill/B. Singleton/J. Dannemiller/
 
    Greater Dayton Rowing Association (B)
M. Huffman/N. McGorry/C. Lovings/E. ZAPPIN
 
    Rochester Rowing Club, Minnesota (B)
P. Cullinane/B. Smith-Rush/Z. Roecker/N. Ereno/
 
*-Event times, if listed, are tentative and subject to change