USRowing Masters National Championships

  • Aug 13, 2015 To Aug 16, 2015
  • sprint
  • Cooper River
  • Camden, NJ (USA)
  • Hosted By USRowing
  • 2016 Owned Regatta

Filter

Event# Time* Code Event Competitors
Entries
Thursday, August 13, 2015
1 Mixed B 4+
9
2 Mixed D 2x
17
    Asheville Rowing Club, Inc. (A)
L. Rowland/W. Oppliger
 
    Augusta Rowing Club, Inc. (A)
D. Young/N. Young
 
    Avalon Rowing Club (A)
A. Plache/J. Bickley
 
    Composite: Cambridge, Upper Valley Rowing (A)
C. Reynolds/R. Cone
 
    Island Lake Rowing Club (A)
M. Huet/C. Huet
 
    Maritime Rowing Club (A)
R. Ratcliffe/L. Douglas
 
    Minneapolis Rowing Club (A)
J. Jablonic/K. Miller
 
    O.A.R.S., Inc. dba Albany Rowing Center (A)
M. Donovan/H. Evans
 
    Potomac Boat Club (A)
E. Caudron/C. Dinion
 
    Composite: Rocket City, Nashville (A)
J. Robinson/L. Theiss
 
    Sarasota County Rowing Club, Inc/dba Sarasota Masters (A)
R. Jauch/A. Marichal
 
    University Barge Club (A)
D. Eringis/C. Seybolt
 
    Composite: Vesper, Malta (A)
J. Cutler/A. James
 
    Vesper Boat Club (A)
G. Leimkuhler/S. Shaltout
 
    Minneapolis Rowing Club (B)
J. Mazullo/M. Hurley
 
    Potomac Boat Club (B)
L. Wetten/E. Ryan
 
    San Diego Rowing Club (D)
K. Smith/M. Davis
 
3 Mixed F 2x
14
4 Mens Open A 1x
16
5 Womens Open AA 1x
10
6 Mens Open C 4+
10
7 Womens Open C 8+
10
8 Mens Open E 1x
18
9 Womens Open E 2x
17
    Augusta Rowing Club, Inc. (A)
C. Yeager/L. LANCE
 
    Baltimore Rowing Club (A)
P. Merkle/E. Erbelding
 
    Cincinnati Rowing Club (A)
M. Alonso/M. Hatfield
 
    Great River Rowing (A)
R. Bowie/k. huber
 
    Lincoln Park Boat Club (A)
m. zezza/F. Tuite
 
    Maritime Rowing Club (A)
L. Krichko/L. Devitt
 
    Masters Coaching, LLC (A)
E. Shanower/D. Klingaman
 
    O.A.R.S., Inc. dba Albany Rowing Center (A)
L. Hafner/K. Tolcser
 
    Passaic River Rowing Association (PRRA) (A)
G. Lahm/D. Cenit
 
    Saugatuck Rowing Club, LLC (A)
 
    Skidmore Community Rowing (A)
 
    Texas Rowing Center (A)
S. Carter/N. Middleman
 
    Three Rivers Rowing Association (A)
Z. Matouskova/M. Ulsh/
 
    Vesper Boat Club (A)
E. Normoyle/C. Holdsworth
 
    Composite: Greater Columbus, Masters Coaching (B)
L. Olson/V. Mendoza
 
    O.A.R.S., Inc. dba Albany Rowing Center (B)
A. Murphy/L. Farrell
 
    Three Rivers Rowing Association (B)
 
10 Mens Open G 2x
8
11 Womens Ltwt D-J 4x
15
12 Womens Club C 4x
10
13 Mixed F-J 8+
9
14 Womens Ltwt C 4+
6
15 Mens Open AA 4+
6
16 Mens Open B 2-
6
17 Womens Ltwt B 1x
6
18 Mens Open D 2-
8
19 Womens Club D 8+
12
20 Mens Ltwt F 2x
6
21 Womens Open F-J 4+
12
22 Mens Open H 2x
8
23 Womens Open D-J 2-
9
24 Mixed E 4x
10
25 Mens Ltwt A-C 4x
4
26 Womens Open AA-B 4-
7
27 Mixed D 8+
6
28 Mens Club A 4+
15
29 Womens Club A 4+
15
30 Mens Open C 4x
8
31 Womens Open C 4x
9
32 Mens Open E 2-
11
33 Womens Ltwt E 1x
9
34 Mens Open F-J 8+
10
35 Womens Club B 4x
6
36 Mens AS 1x
4
37 Womens AS 1x
0
38 Mixed LTA 2x
0
39 Mens Ltwt D-J 4x
7
40 Mens Open AA-A 4x
7
41 Womens Open AA-A 4x
3
42 Mens Ltwt B 1x
6
43 Womens Open B 8+
11
44 Mens Open D 1x
15
45 Womens Open D 2x
20
46 Mens Open F 1x
24
47 Womens Open F 2x
18
48 Mens Open I 1x
8
49 Mixed A 4+
10
50 Mixed C 4+
11
51 Mens Club E-J 8+
13
52 Parent Child, M/S, F/D 2x
6
Friday, August 14, 2015
53 Mixed E 4+
8
54 Mixed C 2x
17
55 Mixed A 2x
15
56 Mens Open I-J 2x
8
57 Womens Open F 1x
15
58 Mens Ltwt F 1x
11
59 Womens Open D 8+
16
    Composite: Augusta, Avalon (A)
M. Hilf/P. Montain/C. Yeager/E. Connor/S. Swartz/J. Millard/J. Hannum/S. Mathison/H. Coulter (Cox)
 
    Chinook Performance Racing (A)
R. Cunningham/K. Newman/K. O'Hara/N. Dynan/Y. Taskor/D. Davis/m. wehtje/M. Scully/L. Wright (Cox)
 
    Community Rowing, Inc. (A)
M. Varfi/J. Gjorgjieva/G. Sage/N. Ullrich/M. Mance/M. White/L. Doucett/F. Smith/M. Ordonez (Cox)
 
    Cooper Rowing Club (A)
A. DiMeo/J. philyaw/J. Close/J. Mitchell/T. D'Aprile/S. McGann/M. Cuneo/P. Schneider/A. Griffith (Cox)
 
    Genesee Rowing Club, Inc. (A)
K. Vosburgh/T. Sukiennicki/E. Perry/I. Allen/M. Kaupp/J. Bowne/M. Kohn/J. Shulman/S. Tannery (Cox)
 
    Maritime Rowing Club (A)
M. Klutey/C. Lange/C. Engh/H. Parkhurst/G. Gasser/E. Picard/L. Douglas/J. Hackett/K. Isaza (Cox)
 
    Masters Coaching, LLC (A)
K. Kyle/A. Jensen/K. Malcolm/A. Moore/p. neuharth/M. Wilkie/C. Holdorf/J. Spiro/S. Specht (Cox)
 
    Minneapolis Rowing Club (A)
H. Isernhagen/L. Schmieg/J. Mazullo/M. Malotky/E. Davis/C. Muehlbauer/B. Brooks/D. Peszek/A. Balch (Cox)
 
    Riverfront Recapture, Inc. (A)
J. Dunlavey/K. Cassidy/E. Droney/M. Gregg/C. Reading/R. Loepp/J. Pepe/D. Kirk/G. Donovan (Cox)
 
    Rock Creek Rowing, Inc. (A)
 
    Saugatuck Rowing Club, LLC (A)
 
    Skidmore Community Rowing (A)
 
    Chinook Performance Racing (B)
n. reyns/t. vandeweghe/C. Morrison/D. Charles-Chisholm/M. Oliver/G. Malacrida/A. Cuthbertson/d. hayden/D. Lloyd (Cox)
 
    Composite: Greater Columbus, Masters Coaching (B)
E. Shanower/L. Olson/S. Terrien/F. Horton/L. Galow/D. Perlini/M. Tolson/L. Etter/J. Gesch (Cox)
 
    Composite: Swan Creek RC, Avalon, PCRA, Rock Creek (B)
R. Hassani/M. Rogers/J. Bickley/L. Barry/L. Stirton Aust/M. Maguire/S. Volpe/T. Stocker/A. Zettek-Sumner (Cox)
 
    Composite: Sarasota Crew, Avalon, Masters Coaching, Rock Creek (C)
J. Gulash/P. Adler/F. DeSautelle/B. Parkhurst/L. Suslak/J. Perkins/J. Lytel/M. Orrick/G. Khera (Cox)
 
60 Mens Ltwt D 1x
7
61 Womens Open B 2x
14
62 Mens Open B 4+
10
63 Womens Ltwt A 4+
4
64 Mens Ltwt A-C 4+
5
65 Mixed TA 2x
4
66 Mixed LTA 4+
0
67 Womens Ltwt E-J 4+
12
68 Mens Club D 8+
11
69 Mens Ltwt G 1x
6
70 Womens Club E-J 4x
24
71 Mens Open E 4x
10
72 Womens Club C 4+
16
73 Mens Club C 4+
8
74 Womens Open AA 2x
6
75 Mens Open A 8+
7
76 Womens Club B 8+
13
77 Mens Open B 4x
5
78 Womens Open D-J 4-
9
79 Mens Club E 4+
17
80 Womens Ltwt C 2x
5
81 Mens Ltwt H-J 2x
4
82 Womens Ltwt F-J 1x
20
83 Mens Open F 2-
9
84 Womens Ltwt D 1x
13
85 Mens Ltwt D 2x
5
86 Womens Ltwt B 2x
6
87 Mens Ltwt B 2x
8
88 Womens Open AA-A 2-
12
89 Mens Open AA 2x
6
90 Womens Ltwt E 2x
12
91 Mixed F-J 4+
10
92 Womens Open G-J 1x
10
93 Mens Open G-J 4x
15
94 Womens Open E 1x
11
95 Mens Ltwt E 1x
6
96 Womens Open C 4+
19
97 Mens Open C 1x
19
98 Womens Open A 2x
9
99 Mens Open A 2x
10
100 Mens Open E-F 4-
9
101 Mens Open D 4-
7
102 Mixed B 8+
7
103 Parent/Child F/S 2x
8
Saturday, August 15, 2015
104 Mixed B 2x
17
105 Mixed D 4x
17
    Augusta Rowing Club, Inc. (A)
D. Young/T. Jannik/D. Jannik/N. Young
 
    Composite: Avalon, Rock Creek (A)
A. Plache/C. Rogers/C. McMahon/A. Kurland
 
    Composite: Cambridge, Narragansett, Upper Valley Rowing (A)
A. Bumstead/D. Gorriaran/C. Reynolds/R. Cone
 
    Community Rowing, Inc. (A)
D. Kemper/C. Lal/J. Langermann/J. Senner
 
    Great River Rowing (A)
d. utter/j. leonard/R. Bowie/k. huber
 
    Composite: Greater Columbus, Baltimore, Unaff. (USA) (A)
H. Berthold/S. Perry/E. Erbelding/H. Hutton
 
    Greenwich Crew (A)
J. Woody/T. Geffs/J. Mackie/S. Yung
 
    Maritime Rowing Club (A)
A. Sherman/J. Sherman/F. Krupp/L. Devitt
 
    Potomac Boat Club (A)
J. paduda/P. Pietra/C. Dinion/S. Weeks
 
    Rockland Rowing Association, Inc. (A)
P. Klose/J. Devoe/L. Horn/K. Kearney
 
    Sarasota County Rowing Club, Inc/dba Sarasota Masters (A)
J. Gonzalez/J. Roger/A. Marichal/B. Gallie
 
    Saugatuck Rowing Club, LLC (A)
 
    University Barge Club (A)
K. Cook/B. McClelland/D. Eringis/A. COOK
 
    Composite: Vesper, University (A)
T. Barron/c. siebolt/E. Normoyle/C. Holdsworth
 
    Composite: Capital, GMS Rowing, Rockland (B)
I. Rudolph-Shabinsky/J. Boericke/R. Hollins/P. Meyer
 
    Upper Valley Rowing Foundation (B)
E. Dade/A. Bracken/T. Rooney/P. Gross
 
    Viking Rowing Foundation (C)
E. Dolan/J. Kelley/B. Ritzel/P. Perry
 
106 Mixed F 4x
14
    Augusta Rowing Club, Inc. (A)
C. Yeager/G. Abell/B. Bonin/L. LANCE
 
    Composite: Cambridge, Narragansett (A)
A. Washburn/c. zezza/m. zezza/T. Glover
 
    Chester River Rowing Club, Inc. (A)
S. Elsberg/j. gannon/E. Merrigan/M. Elsberg
 
    Chinook Performance Racing (A)
m. mcguirk/t. kakas/A. Strobridge/K. Davis
 
    Greater Columbus Rowing Association (A)
V. Hammond/D. Watterson/M. McGovern/B. Ramsey
 
    Composite: Maritime Rowing Club, Treasure Coast, Ridley Graduate (A)
B. Eldridge/L. Freed/L. Merk-Gould/J. Pauls
 
    Masters Coaching, LLC (A)
T. Taylor/J. Hewitson/M. Shepatin/K. Dollhopf
 
    Minneapolis Rowing Club (A)
R. Miller/C. Muehlbauer/R. Newberg/C. Brittain
 
    Pelham Community Rowing Association (A)
M. Durand/E. Cadoff/M. Durand/D. Orlando
 
    Saugatuck Rowing Club, LLC (A)
 
    Texas Rowing Center (A)
J. Nicot/W. Crawford/S. Koch/S. Busico
 
    Whitemarsh Boat Club (A)
G. Kerr/J. Voss/L. Chisholm/J. Voss
 
    Minneapolis Rowing Club (B)
P. Greene/D. Peszek/M. Hurley/T. Palmer
 
    San Diego Rowing Club (F)
T. Cook/P. Billings/P. Pinkerton/L. Roth
 
107 Mens Ltwt AA-A 1x
10
108 Womens Open A 4+
18
109 Mens Open C 2x
13
110 Womens Open C 1x
11
111 Mens Open E 2x
16
112 Womens Open E 8+
12
    Composite: Augusta, Avalon (A)
C. Yeager/E. Connor/S. Mathison/P. Montain/M. Rogers/P. Adler/J. Millard/M. Maguire/H. Coulter (Cox)
 
    Chinook Performance Racing (A)
D. Davis/N. Dynan/G. Malacrida/m. wehtje/Y. Taskor/M. Scully/J. Lancaster/C. Graubard/L. Wright (Cox)
 
    Composite: Dallas, Vesper, Nereid, Rocket City, Palo Alto, Pettipaug, Unaff. (USA) (A)
J. Pendleton/E. Acworth/k. Agersborg/A. Hurwitz/G. Tomaseski/A. Boucher/D. Winters/C. Widgery/C. Spino (Cox)
 
    Masters Coaching, LLC (A)
E. Shanower/S. Keller/A. Jensen/K. Malcolm/A. Moore/p. neuharth/J. Watson/C. Holdorf/S. Specht (Cox)
 
    Riverfront Recapture, Inc. (A)
J. Dunlavey/E. Droney/C. Reading/K. Cassidy/T. Granger/M. Powell/J. Pepe/D. Kirk/G. Donovan (Cox)
 
    Saugatuck Rowing Club, LLC (A)
 
    Chinook Performance Racing (B)
D. Charles-Chisholm/C. Battani/M. Oliver/A. Cuthbertson/d. hayden/T. Walters/D. Noonan/E. Cassella/a. hancko (Cox)
 
    Masters Coaching, LLC (B)
P. Shumate/S. Battersby-Campbell/K. Csavina/F. Horton/S. Terrien/M. Chambers/R. Lenczowski/L. Etter/J. Gesch (Cox)
 
    Composite: Navesink River Rowing, Swan Creek RC, Avalon, Sarasota County (B)
K. Watts/M. Hilf/L. Barry/S. Volpe/J. Gulash/S. O'Brien/J. Perkins/L. Ensor/G. Khera (Cox)
 
    Composite: Maritime Rowing Club, Avalon (C)
J. Hannum/E. Atkins/M. Wooten/B. Parkhurst/L. Suslak/J. Lytel/G. Katz/J. Ensler/A. Zettek-Sumner (Cox)
 
    Masters Coaching, LLC (C)
J. Hewitson/D. Perlini/E. Macalaster/F. DeSautelle/R. Gramuglia/R. Brady/A. Broderick/J. Jewell/J. Park (Cox)
 
    San Diego Rowing Club (E)
E. Dinsdale/j. pederson/S. Sullivan/V. Barnes/R. Penninga/L. Bouffard/A. Fontanesi/L. Roth/J. Vallese (Cox)
 
113 Mens Open G 1x
10
114 Womens Ltwt D 4+
7
115 Mens Club G-J 4+
5
116 Womens Ltwt A-C 4x
5
117 Mens Open AA-A 4-
6
118 Mixed A 8+
6
119 Mens Open B 8+
5
120 Womens Open B 4x
7
121 Mens Open D 4+
11
122 Womens Club D 4+
12
123 Mens Open F 4+
11
124 Womens Club E-J 8+
11
125 Mens Open H 1x
9
126 Mens Open C 2-
7
127 Mens Club A-B 8+
9
128 Mixed G-J 4x
13
129 Womens Ltwt B 4+
5
130 Womens Ltwt D 2x
12
131 Mens Open AA 1x
18
132 Womens Ltwt AA-A 1x
7
133 Mens Ltwt C 2x
6
134 Womens Club C 8+
13
135 Mens Open E 8+
8
136 Womens Club E 4+
15
137 Mens Open G-J 2-
6
138 Mens Ltwt D-J 4+
6
139 Womens Ltwt F-J 2x
15
140 Womens Open C 2-
8
141 Mens Club C 8+
13
142 Mens Open B 2x
10
143 Womens Open B 4+
16
144 Mens Open D 2x
18
    Aging Aggies Rowing Program (A)
L. Floyd/J. Floyd
 
    Atlanta Rowing Club, Inc. (A)
T. de Koekkoek/S. Killen
 
    Augusta Rowing Club, Inc. (A)
D. Young/T. Jannik
 
    Cascadilla Boat Club, Ltd. (A)
M. Van Der Heide/T. Willsallen
 
    Club d'aviron de Boucherville (A)
A. Rochon/E. Therrien
 
    Community Rowing, Inc. (A)
R. Lynch/D. Stevenson
 
    Cooper Rowing Club (A)
F. Criniti/J. Glace
 
    Genesee Rowing Club, Inc. (A)
W. Greene/J. Bowen
 
    Greater Columbus Rowing Association (A)
M. McGovern/B. Ramsey
 
    Maritime Rowing Club (A)
T. Henrich/F. Krupp
 
    Narragansett Boat Club (A)
M. Smith/D. Gorriaran
 
    Potomac Boat Club (A)
R. Lewis/E. Caudron
 
    Riverside Boat Club (A)
S. Wolf/N. Kurmakov
 
    Rockland Rowing Association, Inc. (A)
J. Boericke/D. Stanton
 
    Sarasota County Rowing Club, Inc/dba Sarasota Masters (A)
R. Jauch/J. Gonzalez
 
    Texas Rowing Center (A)
K. Gates/J. Savage
 
    Composite: Undine, Palm Beach (A)
S. Norman/F. Rowe
 
    Winnipeg Rowing Club (A)
A. Lamont/S. Nakagawa
 
145 Womens Open D 1x
12
146 Mens Open F 4x
11
147 Womens Open F-J 4x
16
148 Mens Open J 1x
3
149 Womens Club A 8+
9
150 Mixed C 4x
12
151 Mixed E 2x
25
152 Parent/Child M/D 2x
9
Sunday, August 16, 2015
153 Mixed G 2x
9
154 Mixed E 8+
11
    Augusta Rowing Club, Inc. (A)
D. Young/T. Jannik/G. Abell/L. Ensor/B. Bonin/C. Yeager/L. LANCE/N. Young/K. Fletcher (Cox)
 
    Composite: Avalon, Rock Creek (A)
K. Watts/T. Stocker/M. Klinker/C. Esler/P. Francis/J. Mulligan/J. Perkins/J. Ensler/A. Zettek-Sumner (Cox)
 
    Genesee Rowing Club, Inc. (A)
B. Calandro/R. Yochum/J. Bowen/D. Crocker/M. Kaupp/J. Bowne/I. Allen/K. Stoll/S. Tannery (Cox)
 
    Composite: Minneapolis Rowing Club, Chinook (A)
Y. Taskor/A. Cuthbertson/D. Davis/d. hayden/S. Faber/d. little/S. Anderson/M. Nash/L. Wright (Cox)
 
    Minneapolis Rowing Club (A)
S. Kane/M. Malotky/B. Brooks/D. Peszek/J. Gorlin/C. Carlson/C. Brittain/R. Newberg/L. Schlichting (Cox)
 
    Composite: Philadelphia Girls, Vesper, University, Cooper TC (A)
T. Barron/C. Seybolt/B. Isdaner/J. Breen/E. Normoyle/T. Savard/T. Welsh/C. Holdsworth/H. Brooks (Cox)
 
    Saugatuck Rowing Club, LLC (A)
 
    Texas Rowing Center (A)
M. Borchelt/C. Johnston/J. LaPierre/A. Feicht/N. Middleman/S. Koch/S. Busico/J. Nicot/R. Hays (Cox)
 
    Three Rivers Rowing Association (A)
 
    Masters Coaching, LLC (B)
A. Moore/F. Horton/P. Walsh/T. Taylor/R. Shellman/K. Dollhopf/F. DeSautelle/A. Broderick/P. Shumate (Cox)
 
    San Diego Rowing Club (E)
N. Shuster/J. Campbell/D. Frost/r. glidden/E. Dinsdale/l. Colban/C. Slack/R. Penninga/J. Vallese (Cox)
 
155 Mixed C 8+
12
156 Womens Open AA 4+
11
157 Mens Ltwt I-J 1x
3
158 Womens Club F-J 4+
10
159 Mens Open F 2x
14
160 Womens Open D 4+
12
161 Mens Open D 8+
11
162 Womens Club B 4+
18
163 Mens Open B 1x
21
164 Mixed A 4x
4
165 Mixed AS 2x
0
166 Mixed Inclusive LTA 4+
0
167 Mixed H-J 2x
8
168 Mens Club A-D 4x
20
169 Mens Ltwt G 2x
2
170 Womens Open E 4x
9
171 Mens Ltwt E 2x
10
172 Womens Ltwt C 1x
6
173 Mens Ltwt C 1x
8
174 Womens Open A 8+
14
175 Mens Open AA-A 2-
11
176 Womens Open B 2-
9
177 Mens Ltwt A 2x
3
178 Mens Open B-C 4-
7
179 Mens Open G-J 4-
2
180 Womens Open C 4-
5
181 Mens Ltwt H 1x
3
182 Womens Open F-J 8+
12
183 Mens Club F 4+
10
184 Womens Open D 4x
6
185 Mens Open D 4x
6
186 Womens Open B 1x
11
187 Mens Club B 4+
18
188 Mens Club D 4+
14
189 Womens Club A 4x
6
190 Womens Ltwt A 2x
4
191 Womens Club D 4x
12
192 Womens Open G-J 2x
10
193 Mens Open G-J 4+
4
194 Womens Open E 4+
11
    Annapolis Rowing Club, Inc. (A)
D. Yatsuk/J. Gundersen/M. Wrabley/J. Iannuzzi/R. Burns (Cox)
 
    Composite: Augusta, Avalon (A)
M. Hilf/C. Yeager/S. Mathison/K. Becker/A. Zettek-Sumner (Cox)
 
    Carnegie Lake Rowing Association (A)
R. Ford/N. Paquette/L. McCarthy/M. Mark/R. Colburn (Cox)
 
    Chinook Performance Racing (A)
Y. Taskor/D. Davis/D. Noonan/J. Lancaster/D. Lloyd (Cox)
 
    Community Rowing, Inc. (A)
L. Ford/F. Smith/P. Robinson/L. Doucett/K. Potts (Cox)
 
    Masters Coaching, LLC (A)
A. Moore/K. Malcolm/C. Holdorf/S. Keller/S. Grady (Cox)
 
    Minneapolis Rowing Club (A)
E. Davis/R. Miller/B. Brooks/P. Greene/A. Balch (Cox)
 
    Composite: Avalon, Rock Creek (B)
K. Watts/M. Orrick/J. Millard/M. Rogers/H. Coulter (Cox)
 
    Carnegie Lake Rowing Association (B)
J. Dabbs/T. Steele/L. Twining/P. Lofberg/R. Colburn (Cox)
 
    Masters Coaching, LLC (B)
M. Wilkie/L. Etter/p. neuharth/F. Horton/S. Specht (Cox)
 
    Masters Coaching, LLC (C)
S. Terrien/A. Broderick/R. Brady/R. Gramuglia/J. Park (Cox)
 
195 Mens Open E 4+
5
196 Womens Open C 2x
14
197 Mens Open C 8+
5
198 Womens Open A 1x
10
199 Mens Open A 4+
16
200 Mens Club E-J 4x
15
201 Mixed D 4+
8
202 Mixed B 4x
6
*-Event times, if listed, are tentative and subject to change