Challenge West/BC Championships
- Jul 10, 2015 To Jul 12, 2015
- sprint
- Elk Lake
- Victoria, BC (CAN)
- Hosted By: Victoria City Rowing Club
Filter
Event# | Time* | Code | Event | Competitors | Entries |
---|---|---|---|---|---|
Friday, July 10, 2015 | |||||
1A | Mixed Masters 2x AA-E | 4 |
|||
1B | Mixed Masters 2x F-H | 5 |
|||
2 | Open Mixed Adaptive 4+ | 6 |
|||
3 | Mens Jr A JV 4x | 9 |
|||
4 | Mixed Masters Novice 2x | 0 |
|||
5 | Womens JrA JV 4+ | 3 |
|||
6A | Mixed Masters 4x AA-C | 3 |
|||
6B | Mixed Masters 4x E-H | 6 |
|||
Saturday, July 11, 2015 | |||||
G1 | G1: Mens Open 2x | 16 |
|||
G2 | G2: Womens Open 2- | 16 |
|||
G3 | G3: Womens Open 1x | 33 |
|||
Deep Cove Rowing Club |
D. Adams
|
|
|||
Fort Langley Youth Rowing Society |
E. Harrison
|
|
|||
Fort Langley Youth Rowing Society |
M. Simpson
|
|
|||
Fort Langley Youth Rowing Society |
H. Bailey
|
|
|||
Nanaimo Rowing Club |
M. Mullaly
|
|
|||
Pocock Youth Rowing |
L. Krawczyk
|
|
|||
Thunderbird Rowing Club |
K. Little
|
|
|||
University of Victoria Rowing Club |
E. Green-Hunt
|
|
|||
Vancouver Rowing Club |
M. Hall
|
|
|||
Victoria City Rowing Club |
S. Polman
|
|
|||
Victoria City Rowing Club |
R. Girard
|
|
|||
Burnaby Lake Rowing Club (A) |
M. Girt
|
|
|||
Burnaby Lake Rowing Club (A) |
J. Schuurman
|
|
|||
Burnaby Lake Rowing Club (A) |
E. Gleadow
|
|
|||
Deep Cove Rowing Club (A) |
S. Van Baalen
|
|
|||
Edmonton Rowing Club (A) |
M. Turner
|
|
|||
Edmonton Rowing Club (A) |
A. Cinnamon
|
|
|||
Ottawa Rowing Club (A) |
J. Pelham
|
|
|||
Seattle Rowing Center (A) |
M. Trannel
|
|
|||
Seattle Rowing Center (A) |
K. Collins
|
|
|||
University of the Fraser Valley (A) |
A. Holmes
|
|
|||
University of Victoria Rowing Club (A) |
D. Snell
|
|
|||
University of Victoria Rowing Club (A) |
M. Chapman
|
|
|||
Victoria City Rowing Club (A) |
E. Shaw
|
|
|||
Victoria City Rowing Club (A) |
T. Taylor
|
|
|||
Burnaby Lake Rowing Club (B) |
L. Balooch
|
|
|||
Edmonton Rowing Club (B) |
A. Labrecque
|
|
|||
Edmonton Rowing Club (B) |
L. Juarez Reyes
|
|
|||
Seattle Rowing Center (B) |
C. Linnenkohl
|
|
|||
University of Victoria Rowing Club (B) |
C. White
|
|
|||
Burnaby Lake Rowing Club (C) |
A. Proske
|
|
|||
Edmonton Rowing Club (C) |
C. Couturier
|
|
|||
Edmonton Rowing Club (C) |
K. Hartley
|
|
|||
20 | Mixed Masters Novice 4x | 0 |
|||
21 | Mens JrB 2x | 19 |
|||
22 | Womens JrA JV 1x | 14 |
|||
23 | Mens JrC 4x | 0 |
|||
24 | Womens JrB JV 2x | 14 |
|||
25 | Womens SrA 4- | 4 |
|||
26 | Womens JrB 1x | 25 |
|||
Burnaby Lake Rowing Club (A) |
H. Hubbs
|
|
|||
Calgary Rowing Club (A) |
E. Arich
|
|
|||
Deep Cove Rowing Club (A) |
E. Doxtdator-Jansson
|
|
|||
Delta Deas Rowing Club (A) |
M. MacKenzie
|
|
|||
Fort Langley Youth Rowing Society (A) |
E. Down
|
|
|||
Gorge Narrows Rowing Club (A) |
K. Cordon/
|
|
|||
Nanaimo Rowing Club (A) |
R. Knight
|
|
|||
Olympic Peninsula Rowing Association (A) |
V. Kennedy
|
|
|||
Oregon Rowing Unlimited-PDX (A) |
D. Petrova
|
|
|||
Thunderbird Rowing Club (A) |
A. Tsai
|
|
|||
Vancouver Rowing Club (A) |
G. Zollmann
|
|
|||
Victoria City Rowing Club (A) |
E. Pearson
|
|
|||
Calgary Rowing Club (B) |
S. Cathcart
|
|
|||
Fort Langley Youth Rowing Society (B) |
M. Cook
|
|
|||
Gorge Narrows Rowing Club (B) |
E. Forbes/
|
|
|||
Nanaimo Rowing Club (B) |
A. Malainey
|
|
|||
Vancouver Rowing Club (B) |
M. Antick
|
|
|||
Victoria City Rowing Club (B) |
E. Gribbon
|
|
|||
Fort Langley Youth Rowing Society (C) |
M. Calbick
|
|
|||
Vancouver Rowing Club (C) |
C. Turnbull
|
|
|||
Victoria City Rowing Club (C) |
E. Reinsch
|
|
|||
Vancouver Rowing Club (D) |
H. Mather
|
|
|||
Victoria City Rowing Club (D) |
M. Peterson
|
|
|||
Victoria City Rowing Club (E) |
A. Mackenzie
|
|
|||
Victoria City Rowing Club (F) |
T. Mackay-Pettyjohn
|
|
|||
27 | Mens Masters 4x | 3 |
|||
28 | Mens JrA 2x | 16 |
|||
Burnaby Lake Rowing Club (A) |
L. Bagneres/D. Fraser-Maraun
|
|
|||
Calgary Rowing Club (A) |
E. Hohnstein/P. Kirker
|
|
|||
Deep Cove Rowing Club (A) |
J. Sieg/J. Gillis
|
|
|||
Fort Langley Youth Rowing Society (A) |
A. Matson/N. Graham
|
|
|||
Lake Stevens Rowing Club (A) |
A. Bingham/Z. Mulalley
|
|
|||
Nanaimo Rowing Club (A) |
J. O'Keeffe/C. Inglis
|
|
|||
Thunderbird Rowing Club (A) |
D. Delbruck/D. Koveshnikov
|
|
|||
University of British Columbia (A) |
C. Hale/D. steiner/
|
|
|||
Vancouver College Rowing (A) |
S. Laroye/I. Rybkin
|
|
|||
Victoria City Rowing Club (A) |
J. Pickstone/A. Nicolson
|
|
|||
Burnaby Lake Rowing Club (B) |
C. Gulka/S. Gulka
|
|
|||
Calgary Rowing Club (B) |
K. Pollock/L. Vanderbeek
|
|
|||
Fort Langley Youth Rowing Society (B) |
B. Miller/J. Taschereau
|
|
|||
Calgary Rowing Club (C) |
S. Pohl/T. Enno
|
|
|||
Fort Langley Youth Rowing Society (C) |
C. Kemp/K. Darlington
|
|
|||
Calgary Rowing Club (D) |
Q. Ceplis/B. Wolters
|
|
|||
29 | Womens JrA 4+ | 3 |
|||
30 | Womens JrB 4x | 9 |
|||
31A | Womens Masters 1x A-E | 5 |
|||
Deep Cove Rowing Club |
S. Van Baalen
|
|
|||
Maple Bay Rowing Club |
J. Baker
|
|
|||
Rowing Canada Aviron |
C. Sinclair
|
|
|||
Victoria City Rowing Club |
J. Alexander
|
|
|||
Victoria City Rowing Club |
T. Taylor
|
|
|||
31B | Womens Masters 1x F-G | 4 |
|||
32 | Womens JrA JV 4x | 6 |
|||
33 | Mens JrA JV 2x | 17 |
|||
34 | Mens SrA 4x | 6 |
|||
35 | Womens Masters Novice 2x | 0 |
|||
36 | Mens JrB JV 4x | 8 |
|||
37A | Mens Masters 2x BDEH | 5 |
|||
37B | Mens Masters 2x F | 4 |
|||
38 | Womens Adaptive 1x | 0 |
|||
39 | Mens JrA 4x | 6 |
|||
40 | Womens JrC 2x | 7 |
|||
41A | Womens Open 8+ | 5 |
|||
Composite: Deep Cove, Fort Langley Flyers (A) |
D. Adams/S. Van Baalen/H. Bailey/E. Harrison/M. Simpson/N. deKroon/E. Doxtdator-Jansson/K. Leslie/J. Cook (Cox)
|
|
|||
Edmonton Rowing Club (A) |
K. Rice/E. Dolphin/T. Gray/A. Cinnamon/G. Hyland/M. Turner/C. Inglis/L. Damen/R. Cassidy (Cox)
|
|
|||
University of Victoria Rowing Club (A) |
R. Zimmerman/M. Spangehl/c. smith/c. wolski/M. Chapman/k. mckay/e. durham/j. beestermoeller/r. wilder (Cox)
|
|
|||
Victoria City Rowing Club (A) |
E. Johnson/K. Mikolajewski/j. watson/E. Lerhe/j. phillips/a. roehrich/T. Taylor/E. Shaw/j. johnson (Cox)
|
|
|||
University of Victoria Rowing Club (B) |
J. Bateman/L. Goforth/C. White/D. Snell/E. Garry/A. Pomphrey/h. taft/e. peacock/B. Kulman (Cox)
|
|
|||
41B | Womens Jr 8+ | 4 |
|||
Sunday, July 12, 2015 | |||||
G4 | G4: Womens Open 2x | 15 |
|||
G5 | G5: Mens Open 2- | 22 |
|||
Calgary Rowing Club (A) |
K. Pollock/C. Holloway
|
|
|||
Deep Cove Rowing Club (A) |
J. Gillis/C. Santo
|
|
|||
Edmonton Rowing Club (A) |
G. Rollans/W. Mummery
|
|
|||
Edmonton Rowing Club (A) |
m. bonar/Q. Brandly
|
|
|||
Edmonton Rowing Club (A) |
C. Stephens/J. Carr
|
|
|||
Lake Stevens Rowing Club (A) |
A. Bingham/Z. Mulalley
|
|
|||
Maple Bay Rowing Club (A) |
L. Brennan-McCann/C. Jones
|
|
|||
Rowing Canada Aviron (A) |
t. anderson/P. Thiessen
|
|
|||
Composite: St. Catharines, Argonaut (A) |
B. Vilk/L. Wintersperger
|
|
|||
University of Victoria Rowing Club (A) |
M. Davies/M. Szymanowski
|
|
|||
University of Victoria Rowing Club (A) |
N. Lee/A. Hendrickson
|
|
|||
Vancouver Rowing Club (A) |
L. Dillman/S. Finnie
|
|
|||
Victoria City Rowing Club (A) |
P. Heaney/J. Pickstone
|
|
|||
Calgary Rowing Club (B) |
C. Ames/L. Vanderbeek
|
|
|||
Edmonton Rowing Club (B) |
R. McKall/F. Slatter
|
|
|||
Rowing Canada Aviron (B) |
A. Todd/C. Halladay
|
|
|||
University of Victoria Rowing Club (B) |
C. Marshall/A. Donaldson
|
|
|||
University of Victoria Rowing Club (B) |
J. McCallum/H. Backer
|
|
|||
Vancouver Rowing Club (B) |
J. Madigan/J. Vinnick
|
|
|||
Victoria City Rowing Club (B) |
N. Elmes/R. Totz
|
|
|||
Calgary Rowing Club (C) |
B. Wolters/T. Enno
|
|
|||
University of Victoria Rowing Club (C) |
E. Arscott/H. Frisch
|
|
|||
G6 | G6: Mens Open 1x | 49 |
|||
Burnaby Lake Rowing Club |
L. Bagneres
|
|
|||
Burnaby Lake Rowing Club |
D. Fraser-Maraun
|
|
|||
Burnaby Lake Rowing Club |
C. Gulka
|
|
|||
Burnaby Lake Rowing Club |
S. Gulka
|
|
|||
Calgary Rowing Club |
E. Hohnstein
|
|
|||
Deep Cove Rowing Club |
J. Sieg
|
|
|||
Deep Cove Rowing Club |
S. Argo
|
|
|||
Fort Langley Youth Rowing Society |
B. Miller
|
|
|||
Fort Langley Youth Rowing Society |
N. Graham
|
|
|||
Fort Langley Youth Rowing Society |
A. Matson
|
|
|||
Nanaimo Rowing Club |
J. O'Keeffe
|
|
|||
Oregon Rowing Unlimited-PDX |
D. Nikolov
|
|
|||
University of British Columbia |
C. Hale/
|
|
|||
University of British Columbia |
T. Hughes/
|
|
|||
University of British Columbia |
D. steiner/
|
|
|||
Vancouver College Rowing |
I. Rybkin
|
|
|||
Vancouver College Rowing |
S. Laroye
|
|
|||
Victoria City Rowing Club |
L. Keane
|
|
|||
Burnaby Lake Rowing Club (A) |
C. Quicho
|
|
|||
Burnaby Lake Rowing Club (A) |
T. Hardy
|
|
|||
Edmonton Rowing Club (A) |
L. Rodriguez
|
|
|||
Edmonton Rowing Club (A) |
M. Hohnstein
|
|
|||
Edmonton Rowing Club (A) |
B. Altman
|
|
|||
Simon Fraser University Rowing Club (A) |
P. Whitmore
|
|
|||
University of British Columbia (A) |
R. Bell/
|
|
|||
University of British Columbia (A) |
D. Euper/
|
|
|||
University of British Columbia (A) |
B. de Wit/
|
|
|||
University of the Fraser Valley (A) |
B. Jones
|
|
|||
University of Victoria Rowing Club (A) |
A. Muth
|
|
|||
University of Victoria Rowing Club (A) |
B. Larson
|
|
|||
University of Victoria Rowing Club (A) |
D. Nicmans
|
|
|||
Victoria City Rowing Club (A) |
J. Weide
|
|
|||
Victoria City Rowing Club (A) |
S. Garber
|
|
|||
Edmonton Rowing Club (B) |
S. Rusnak
|
|
|||
Edmonton Rowing Club (B) |
W. Findlay
|
|
|||
Edmonton Rowing Club (B) |
R. Dennett
|
|
|||
Rowing Canada Aviron (B) |
R. Rosts
|
|
|||
University of British Columbia (B) |
M. Vandersande/
|
|
|||
University of British Columbia (B) |
J. Pusic/
|
|
|||
University of Victoria Rowing Club (B) |
D. Bryson
|
|
|||
University of Victoria Rowing Club (B) |
L. Boole
|
|
|||
University of Victoria Rowing Club (B) |
A. Walker
|
|
|||
Victoria City Rowing Club (B) |
R. Herlinveaux
|
|
|||
University of British Columbia (C) |
S. Cvoric/
|
|
|||
University of British Columbia (C) |
S. Precious/
|
|
|||
University of Victoria Rowing Club (C) |
N. Robinson-Dunning
|
|
|||
Victoria City Rowing Club (C) |
M. Gradwell
|
|
|||
University of British Columbia (D) |
B. Minielly/
|
|
|||
University of Victoria Rowing Club (D) |
J. Ferguson
|
|
|||
55 | Womens JrB 2x | 19 |
|||
Burnaby Lake Rowing Club (A) |
H. Hubbs/H. Takagi
|
|
|||
Calgary Rowing Club (A) |
E. Arich/S. Cathcart
|
|
|||
Deep Cove Rowing Club (A) |
E. Doxtdator-Jansson/J. Cook
|
|
|||
Fort Langley Youth Rowing Society (A) |
M. Cook/E. Down
|
|
|||
Gorge Narrows Rowing Club (A) |
J. Adams/E. Newton/
|
|
|||
Maple Bay Rowing Club (A) |
B. Reid/M. English
|
|
|||
Nanaimo Rowing Club (A) |
R. Knight/A. Malainey
|
|
|||
Thunderbird Rowing Club (A) |
L. Biasucci/A. Tsai
|
|
|||
Vancouver Rowing Club (A) |
M. Antick/E. Uphill
|
|
|||
Victoria City Rowing Club (A) |
M. Nichols/M. Peterson
|
|
|||
Calgary Rowing Club (B) |
M. Chantler/M. Moncur
|
|
|||
Maple Bay Rowing Club (B) |
E. Truhn/E. Wallich
|
|
|||
Nanaimo Rowing Club (B) |
M. Montgomery/C. Thomas
|
|
|||
Victoria City Rowing Club (B) |
E. Pearson/D. McCulloch
|
|
|||
Nanaimo Rowing Club (C) |
E. Berry-Dillon/Z. Malainey
|
|
|||
Victoria City Rowing Club (C) |
E. Gribbon/E. Reinsch
|
|
|||
Victoria City Rowing Club (D) |
C. Jenkinson/M. Oulton
|
|
|||
Victoria City Rowing Club (E) |
T. Mackay-Pettyjohn/B. Jacobs
|
|
|||
Victoria City Rowing Club (F) |
S. Warwick/A. Mackenzie
|
|
|||
56 | Mens JrA JV 1x | 18 |
|||
Burnaby Lake Rowing Club |
S. Lattimer
|
|
|||
Burnaby Lake Rowing Club |
T. Lynch
|
|
|||
Calgary Rowing Club |
T. Novak
|
|
|||
Calgary Rowing Club |
A. Cole
|
|
|||
Calgary Rowing Club |
L. Vanderbeek
|
|
|||
Deep Cove Rowing Club |
J. Gillis
|
|
|||
Deep Cove Rowing Club |
C. Santo
|
|
|||
Delta Deas Rowing Club |
W. King
|
|
|||
Fort Langley Youth Rowing Society |
J. Taschereau
|
|
|||
Fort Langley Youth Rowing Society |
K. Darlington
|
|
|||
Fort Langley Youth Rowing Society |
C. Kemp
|
|
|||
Gorge Narrows Rowing Club |
J. MacKenzie/
|
|
|||
Maple Bay Rowing Club |
L. Brennan-McCann
|
|
|||
Thunderbird Rowing Club |
D. Koveshnikov
|
|
|||
Vancouver Rowing Club |
S. Finnie
|
|
|||
Vancouver Rowing Club |
M. Brnjac
|
|
|||
Victoria City Rowing Club |
B. Thomson
|
|
|||
Victoria City Rowing Club |
C. Holmes
|
|
|||
57 | Womens JrC 4x | 0 |
|||
58 | Mens JrB JV 2x | 13 |
|||
59 | Mens SrA 4- | 8 |
|||
60 | Mens JrB 1x | 29 |
|||
Burnaby Lake Rowing Club |
J. Lynch
|
|
|||
Burnaby Lake Rowing Club |
A. Witts
|
|
|||
Calgary Rowing Club |
N. Morrison
|
|
|||
Calgary Rowing Club |
K. Hare
|
|
|||
Calgary Rowing Club |
P. Kirker
|
|
|||
Deep Cove Rowing Club |
J. Gillis
|
|
|||
Delta Deas Rowing Club |
D. Johnson
|
|
|||
Delta Deas Rowing Club |
C. Mehling
|
|
|||
Delta Deas Rowing Club |
C. Krezan
|
|
|||
Edmonton Rowing Club |
A. Harrower
|
|
|||
Fort Langley Youth Rowing Society |
T. Wick
|
|
|||
Fort Langley Youth Rowing Society |
B. Simpson
|
|
|||
Fort Langley Youth Rowing Society |
N. Bousfield
|
|
|||
Gorge Narrows Rowing Club |
G. Stewart/
|
|
|||
Maple Bay Rowing Club |
C. Jones
|
|
|||
Nanaimo Rowing Club |
I. Rogers
|
|
|||
Nanaimo Rowing Club |
L. Carson
|
|
|||
Nanaimo Rowing Club |
B. Layton
|
|
|||
Nanaimo Rowing Club |
C. Inglis
|
|
|||
Oregon Rowing Unlimited-PDX |
I. Kerefeyski
|
|
|||
Oregon Rowing Unlimited-PDX |
G. Palmer
|
|
|||
Oregon Rowing Unlimited-PDX |
V. Kerefeyski
|
|
|||
Thunderbird Rowing Club |
D. Delbruck
|
|
|||
Thunderbird Rowing Club |
B. Lau
|
|
|||
Vancouver College Rowing |
S. Jessa
|
|
|||
Vancouver Rowing Club |
A. Kaufman
|
|
|||
Vancouver Rowing Club |
R. Migut
|
|
|||
Vancouver Rowing Club |
A. Djurasic
|
|
|||
Vancouver Rowing Club |
W. Zhu
|
|
|||
61 | Womens Masters 4x | 4 |
|||
62 | Womens JrA 2x | 11 |
|||
Calgary Rowing Club (A) |
B. Thorsen/h. kennedy
|
|
|||
Deep Cove Rowing Club (A) |
D. Adams/K. Leslie
|
|
|||
Fort Langley Youth Rowing Society (A) |
M. Simpson/H. Bailey
|
|
|||
Maple Bay Rowing Club (A) |
E. Whitaker/R. Bond
|
|
|||
Nanaimo Rowing Club (A) |
M. Mullaly/M. Montgomery
|
|
|||
Vancouver Rowing Club (A) |
M. TOD-TIMS/M. Hall
|
|
|||
Victoria City Rowing Club (A) |
H. Beauvais/R. Girard
|
|
|||
Calgary Rowing Club (B) |
C. Hinse/E. Kelly
|
|
|||
Fort Langley Youth Rowing Society (B) |
E. Harrison/E. Down
|
|
|||
Maple Bay Rowing Club (B) |
M. English/T. Brouwer
|
|
|||
Victoria City Rowing Club (B) |
L. Cathrea/A. Chan
|
|
|||
63 | Mens JrA 4+ | 4 |
|||
Calgary Rowing Club (A) |
K. Pollock/T. Enno/C. Ames/C. Holloway/K. Ramji (Cox)
|
|
|||
Deep Cove Rowing Club (A) |
S. Argo/J. Sieg/J. Gillis/C. Santo/K. Leslie (Cox)
|
|
|||
Fort Langley Youth Rowing Society (A) |
N. Graham/A. Matson/B. Miller/J. Taschereau/B. Simpson (Cox)
|
|
|||
Victoria City Rowing Club (A) |
J. Pickstone/A. Nicolson/R. Totz/L. Bontkes/T. Christie (Cox)
|
|
|||
64 | Mens JrB 4x | 8 |
|||
65A | Mens Masters 1x AA-D | 3 |
|||
Deep Cove Rowing Club |
C. Johns
|
|
|||
Maple Bay Rowing Club |
B. Wallich
|
|
|||
Nanaimo Rowing Club |
C. Rutherford
|
|
|||
65B | Mens Masters 1x E | 4 |
|||
65C | Mens Masters 1x F-I | 6 |
|||
66 | Womens SrA 4x | 6 |
|||
67 | Mens Jr A JV 4+ | 4 |
|||
68 | Mens Masters Novice 2x | 0 |
|||
69 | Womens JrB JV 4x | 8 |
|||
70 | Womens Masters 2x | 5 |
|||
71 | Mens Adaptive 1x | 0 |
|||
72 | Womens JrA JV 2x | 9 |
|||
73 | Womens JrA 4x | 8 |
|||
74 | Mens JrC 2x | 6 |
|||
75A | Mens Open 8+ | 6 |
|||
75B | Mens Jr 8+ | 4 |
|||
Calgary Rowing Club (A) |
N. Morrison/C. Holloway/P. Kirker/L. Vanderbeek/C. Ames/E. Hohnstein/K. Pollock/T. Enno/K. Ramji (Cox)
|
|
|||
Composite: Delta Deas, Deep Cove, Fort Langley Flyers (A) |
S. Argo/S. Diebolt/A. Matson/B. Miller/G. Laird/J. Taschereau/J. Gillis/J. Sieg/C. Santo (Cox)
|
|
|||
Vancouver Rowing Club (A) |
S. Finnie/L. Dillman/J. Madigan/J. Vinnick/W. Zhu/A. Kaufman/A. Djurasic/D. Skrivanos/J. Dizon (Cox)
|
|
|||
Victoria City Rowing Club (A) |
P. Heaney/K. Beckett/N. Elmes/A. Nicolson/N. Denny/L. Bontkes/B. Thomson/R. Totz/T. Christie (Cox)
|
|
|||
76 | Family Fun Rec Mixed 2x | 7 |
|||
Nanaimo Rowing Club |
|
||||
Burnaby Lake Rowing Club (A) |
b. bagneres/L. Bagneres
|
|
|||
Deep Cove Rowing Club (A) |
B. Argo/S. Argo
|
|
|||
Victoria City Rowing Club (A) |
k. shaw/E. Shaw
|
|
|||
Burnaby Lake Rowing Club (B) |
s. girt/M. Girt
|
|
|||
Burnaby Lake Rowing Club (B) |
D. Nicmans/r. nicmans
|
|
|||
Victoria City Rowing Club (C) |
A. Pomphrey/J. Pomphrey
|
|
*-Event times, if listed, are tentative and subject to change