Bill Braxton Memorial Regatta
- Nov 8, 2015
- sprint
- 40.2674,-74.6479
- West Windsor, NJ (USA)
- Hosted By: Philadelphia Girls' Rowing Club
- 2016 Registered Regatta
Filter
Event# | Time* | Code | Event | Competitors | Entries |
---|---|---|---|---|---|
Sunday, November 8, 2015 | |||||
1 | Womens HS 2x | 14 |
|||
2 | Mens HS 2x | 18 |
|||
3 | Womens 4+ | 6 |
|||
4 | Mens 4+ | 15 |
|||
5 | Womens Collegiate Freshman Novice 4+ | 6 |
|||
6 | Mens Collegiate Freshman Novice 4+ | 8 |
|||
7 | Mixed Masters 2x | 0 |
|||
8 | Mens Masters 2x | 0 |
|||
9 | Womens Masters 2x | 0 |
|||
10 | Womens HS Novice 4+ | 15 |
|||
11 | Womens HS 4x | 10 |
|||
12 | Womens HS Varsity 4+ (Braxton Family Trophy) | 28 |
|||
13 | Mens HS JV 8+ | 35 |
|||
14 | Mens HS Novice 8+ | 28 |
|||
Archbishop Carroll High School (A) |
F. Jacobs IV/C. Kellogg/J. Conners/J. Chubin/D. Carroll/D. Peterson/R. McDeviitt/W. Dowd/E. Anderson (Cox)
|
|
|||
Bishop Eustace Prep Crew (A) |
J. Mueller/E. Waldstein/K. Edwards/Z. Zacierka/T. Murtha/P. Coomer/B. Smeltzer/J. DeAngelis/Z. Salazar (Cox)
|
|
|||
Chaminade High School (A) |
C. Gorton/A. Price/B. Dodson/A. Makara/D. Annunziato/A. Sullivan/M. Roscoe/A. Cusumano/K. Mahoney (Cox)
|
|
|||
Christian Brothers Academy Crew (CBA) (A) |
A. Baker/J. Bogdan/Z. Kramer/H. Clark/T. Halnon/G. Johnson/K. Lonergan/T. Zita/S. Wolfe (Cox)
|
|
|||
Fordham Preparatory School (A) |
J. Cunningham/E. Mooney/A. Colella/M. Miles/R. Fodero/J. Chung/C. Kwas/A. Picone/S. Beirne (Cox)
|
|
|||
Holy Ghost Preparatory School (A) |
Z. Geiser/N. Arndt/R. Attryde/S. Spencer/A. Greatti/K. Cartin/J. Iwasyk/D. Kersten/G. Bautz (Cox)
|
|
|||
Lower Merion High School Crew (Ardmore) (A) |
|
||||
Mainland Regional High School (A) |
R. Silbert/E. Leap/B. Ferguson/G. Donahue/C. Kelley/S. Booth/B. Garth/J. Lowrey/M. Miraglia (Cox)
|
|
|||
Manhasset Crew (A) |
G. Menke/R. Muni/I. Khalifa/E. Hanley/J. Casazza/Y. Biniaris/W. Boutalis/D. Kuehn/M. Lee (Cox)
|
|
|||
Maritime Rowing Club (A) |
D. Loginsky/C. Vetterli/E. Miljkovic/B. Castle/J. Byrne/T. Tucchi/K. Tchakmakjian/W. Lupoli/I. Holly (Cox)
|
|
|||
New Canaan High School Crew (A) |
M. D'Agositno/T. Kortekaas/M. Plum/B. Levin/M. Lindeis/E. Morgan/W. Hall-Tipping/D. Koproski/V. Van Ingen (Cox)
|
|
|||
Philadelphia City Rowing, Inc. (A) |
C. Petty-Joyner/J. Carpenter/M. Williams/E. Poznek/S. Mcguoirk/E. Olaya/B. Bennett/H. Bey/P. Arrivello (Cox)
|
|
|||
Princeton National Rowing Association/Mercer (A) |
J. saladino/A. Dumitriu/B. Radvany/E. Couillens/K. Sutera/C. Silva/B. Stergion/W. Griesinger/D. Higgins (Cox)
|
|
|||
Radnor High School Crew Club (A) |
K. Ryan/F. Duffy/B. Meandro/T. Ciatto/A. douglas/B. Hoffman/H. south/A. Bay/N. Pepper (Cox)
|
|
|||
Rye High School Crew (A) |
C. Mullane/N. Clickner/P. Vanamee/M. Pollard/L. McCarthy/L. Davey/E. Fogarty/P. Hadjipanayis/B. Turk (Cox)
|
|
|||
St. Benedict's Preparatory School (A) |
O. de Leon/S. Lightner/K. Alfaro/J. Estrella/R. Teran/J. Viveros/A. Velez/B. Rosario/K. Salaam (Cox)
|
|
|||
St. Peters Preparatory School (A) |
R. Ramos/D. McKarthy/W. Slaski/K. Fell/B. Kane/S. FitzGibbon/J. Cruciani/A. Maxwell/D. Niland (Cox)
|
|
|||
Wilmington Youth Rowing Association (A) |
S. Donaldson/M. Mulford/N. Pautler/D. Saridakis/P. Haushalter/J. Lee/A. Sietz/T. Weir/O. Filandro (Cox)
|
|
|||
Chaminade High School (B) |
J. Plumeri/K. O'Brien/D. Ameres/L. Knowles/J. Cannone/R. Polley/J. Heller/J. Galante/J. Sweeney (Cox)
|
|
|||
Christian Brothers Academy Crew (CBA) (B) |
S. Ridoux/J. Enright/J. Memon/M. Mojares/Q. Nolan/C. Ramos/m. van lew/C. deGersdorff/F. Wright (Cox)
|
|
|||
Fordham Preparatory School (B) |
J. Menta/K. Daniel/A. Reisman/R. Bartolome/A. Raimo/F. O'Hare/E. Tym/R. Pere/P. Lacalamita (Cox)
|
|
|||
Holy Ghost Preparatory School (B) |
M. Vigliotti/K. Leon/A. Danna/J. Zampirri/B. Cimino/C. Cimino/H. Glunz/T. Geib/M. Connelly (Cox)
|
|
|||
New Canaan High School Crew (B) |
N. Adams/B. Allen/N. Van ingen/A. Calayag/K. Presser/W. Hauben/R. Helisch/N. Yika/M. Carlo (Cox)
|
|
|||
Princeton National Rowing Association/Mercer (B) |
M. Ayodele/T. Bruno/C. O'Neill/C. Titus/K. Guo/D. Riley/S. Stengle/A. Chennuru/N. Hartley (Cox)
|
|
|||
Radnor High School Crew Club (B) |
Z. Taylor/P. Kaper/D. Kurtz/G. Castro/O. Stuart/A. Morrison/J. Zaslow/A. Darrach/M. Lian (Cox)
|
|
|||
Fordham Preparatory School (C) |
J. Carcano IV/C. Straub/R. Finn/M. Cosentino/J. McEvoy/S. Mooney/L. Passacantando/J. Lindell/O. Fitzgerald (Cox)
|
|
|||
Princeton National Rowing Association/Mercer (C) |
A. Vaughey/N. Chennuru/C. Nicely/M. O'Boyle/C. Martin/E. David/A. Brodowski/I. Osborn/A. Huber (Cox)
|
|
|||
Fordham Preparatory School (D) |
M. Trombetta/E. Segnini/E. Manigbas/K. Schnier/N. Wacyk/L. Sisk/L. Flynn/G. Ammon/J. Lyons (Cox)
|
|
|||
15 | Mens HS Varsity 8+ (Coletta Family Trophy) | 18 |
|||
Archbishop Carroll High School (A) |
C. Evans/J. Harrison/L. Mason/L. Carlin/H. Alameno/M. Pakuris/N. Melocchi/W. Horsell/J. Erdlen (Cox)
|
|
|||
Chaminade High School (A) |
R. Shelley/A. Back/J. Sullivan/S. Aral/P. Sheehan/L. Morledge/G. Scimeme/L. Mooney/T. Mahler (Cox)
|
|
|||
Cooper Training Center (A) |
J. Raab/T. Boisvert/H. LaGatta/E. Mirfin/C. Ozdemir/H. Flamm/C. Flamm/I. Meier/S. Kim (Cox)
|
|
|||
Coventry Rowing Center (A) |
C. Hansen/D. Swech/J. Wierzbicki/G. Otteni/C. Lynch/J. O'Donnell/B. Crail/T. Buckwalter/A. Edleman (Cox)
|
|
|||
Fordham Preparatory School (A) |
M. Ptucha/S. Haggerty/S. Hall/E. Garcia/A. Calder/O. galvin/J. Gonzalez/M. Jones/I. Tunney (Cox)
|
|
|||
Greenwich Crew (A) |
C. Korzendorfer/D. Woo/D. Papes/J. McDonough/J. Katzman/C. Edmundson/J. SEAVEY/E. Lee/J. Catalano (Cox)
|
|
|||
Haddonfield Crew Club (A) |
B. Giangiulio/L. SMall/M. Levin/A. Sperandio/L. Mersky/A. Fisher/Z. Ruggiero/C. George/O. Hart (Cox)
|
|
|||
Mainland Regional High School (A) |
D. Hall/J. Rodman/C. Mitchell/E. McGettigan/S. CARR/M. Dorner/J. Leavy/B. Teague/j. Hickey (Cox)
|
|
|||
Manhasset Crew (A) |
B. Kim/M. khalifa/D. Dreyer/J. Petrakis/G. Thatos/L. Ziozis/B. Weisberg/A. Hom/B. Voto (Cox)
|
|
|||
Montclair High School (A) |
K. Coplan/A. Zincani/K. Schlemmer/I. Barnes/P. King/D. Traore/H. Vecchione/K. Jensen/S. Corriere (Cox)
|
|
|||
Moorestown Rowing Club (A) |
J. Gaffney/O. Williams/D. O'Sullivan/J. Kolb/M. Gaffney/N. Iliadis/B. Jones/T. Larosa/D. Helfman (Cox)
|
|
|||
Mountain Lakes Rowing Club (A) |
C. Brady/S. Yang/M. Donnelly/C. Loeber/E. Bernhard/M. Sporer/P. Oram/M. Wolkenstein/H. Scott (Cox)
|
|
|||
Princeton National Rowing Association/Mercer (A) |
J. Fleurial/A. Hickey/C. Levine/J. Tanguay/K. Borup/D. Mills/D. Stoddard/J. gallagher/H. Reim (Cox)
|
|
|||
Princeton National Rowing Association/Mercer (A) |
G. Barthelmes/T. Harris/J. Ferenc/M. Andersen/A. Shyamsundar/S. Hughes/R. Rittenhouse/A. Moss/K. Takacs (Cox)
|
|
|||
Radnor High School Crew Club (A) |
N. Morris/S. Ching/M. Wilton/L. Williams/M. Palmer/M. Fitzpatrick/C. Atillasoy/R. Borowski/Z. Pepper (Cox)
|
|
|||
Rye High School Crew (A) |
J. Dailey/T. Rudolph-Math/T. Sutherland/C. Borgogni/L. Wilson/J. McFarland/J. Cronin/J. Hartman/Z. Szabo (Cox)
|
|
|||
Walt Whitman Crew Boosters, Inc. (A) |
J. Young/N. Anderson/M. Gump/P. Hoeppner/S. Weishaeupl/A. Wray/N. Gunther/J. While/M. Conover (Cox)
|
|
|||
Chaminade High School (B) |
S. McIntyre/A. Frankini/J. Roscoe/G. Fischer/M. Carolan/L. Varley/M. Dossie/J. Neumann/W. Mulhall (Cox)
|
|
|||
16 | Womens Collegiate Varsity 8+ | 2 |
|||
17 | Mens Collegiate Varsity 8+ | 8 |
|||
18 | Womens Collegiate JV 8+ | 0 |
|||
19 | Mens Collegiate JV 8+ | 3 |
|||
20 | Womens Collegiate Frosh/Novice 8+ | 7 |
|||
21 | Mens Collegiate Frosh/Novice 8+ | 8 |
|||
22 | "Dad Vail" Mens Ltwt 8+ (Bill Braxton Memorial Cup) | 2 |
|||
23 | Mens Masters 8+ | 0 |
|||
24 | Womens Masters 8+ | 0 |
|||
25 | Mixed Masters 4x | 0 |
|||
26 | Mens Masters 4x | 1 |
|||
27 | Womens Masters 4x | 0 |
|||
28 | Mens HS Novice 4+ | 10 |
|||
29 | Mens HS 4x | 16 |
|||
30 | Mens HS Varsity 4+ (Rafferty Cup) | 34 |
|||
31 | Womens HS JV 8+ | 21 |
|||
Archbishop Carroll High School (A) |
K. Carlin/M. Dougherty/Z. Minasian/C. Boyle/S. Streko/J. Kraft/A. Lomax/L. iacovella/M. Pacifico (Cox)
|
|
|||
Coventry Rowing Center (A) |
J. Smith/A. Giongo/L. Edleman/R. Ambrose/H. Tobinus/E. Hughes/S. Cousens/K. Sherwood/E. Selvaggio (Cox)
|
|
|||
Greenwich Crew (A) |
I. Rose/M. Markowitz/E. Dabney/M. Freydberg/V. Logsdail/V. Rojo/J. Steinman/M. Mcmillan/L. DeVore (Cox)
|
|
|||
Haddonfield Crew Club (A) |
S. Murphy/N. Zucca/K. Loue/E. Campo/A. Palavage/M. Clapp/G. Bowman/J. Honigfeld/L. Mackey (Cox)
|
|
|||
Institute of Notre Dame (A) |
M. Hecker/M. Sandoval/A. Hegeman/M. Schneid/Y. Walker/M. Milburn/E. Grier/M. Headley/S. Welsh (Cox)
|
|
|||
Manhasset Crew (A) |
a. crewe/I. caton/M. Panetta/M. Budis/C. O'Connor/j. mason/d. rallis/m. fournaris/a. kim (Cox)
|
|
|||
Mount Saint Joseph Academy (A) |
S. ALTOMARE/G. Little/B. Gallagher/B. Gimaro/G. Natale/E. Arnold/K. Faust/M. Sandquist/A. Schwenger (Cox)
|
|
|||
Mountain Lakes Rowing Club (A) |
K. Abbott/E. Thomson/S. Conlin/E. Murphy/j. torch/j. zangari/r. mills/A. Gallo/M. Orlofski (Cox)
|
|
|||
Philadelphia City Rowing, Inc. (A) |
H. Sdao/K. Burton/R. Griggs/M. Miller/C. Nemati/N. Dauti/C. kapps-gibson/S. Dawan/N. Sponheimer (Cox)
|
|
|||
Princeton National Rowing Association/Mercer (A) |
I. Roemer/B. Parker/C. DeVenuto-Wyeth/A. Vinci/E. Both/M. Bawa/E. Jean-Jacques/J. Berdzik/L. Preston (Cox)
|
|
|||
Radnor High School Crew Club (A) |
R. Modell/O. Robinson/K. McCulloch/l. bracaglia/Z. Landry/G. Sullivan/K. Dolan/H. Chance/J. Lunger (Cox)
|
|
|||
Rye High School Crew (A) |
L. Pell/K. Myers/S. Daniels/C. Wilson/E. Fallon/C. Nisi/S. Ryan/L. McLoughlin/H. Neiman (Cox)
|
|
|||
Walter Johnson Crew Club Inc (A) |
A. Birgin/T. Ford/G. Mann/K. Owens/N. Ray/N. Seid/T. Kirshenboim/B. Hovis-Afflerbach/S. Poersch (Cox)
|
|
|||
Wilmington Youth Rowing Association (A) |
M. Hoeschel/T. Witte/G. DiMarco/L. Tierney/S. Wenyon/C. Irvine/M. Heitz/L. Brancazio/H. Kirk (Cox)/
|
|
|||
Coventry Rowing Center (B) |
K. Schell/E. Ahart/H. Dunlop/A. Eaches/M. Eicherly/A. Heighton/M. Venezia/O. Harmanos/J. Vallino (Cox)
|
|
|||
Greenwich Crew (B) |
C. Boylan/C. Smith/M. van Meel/A. White/A. Meurer/M. kane/I. Clemens/H. woodbury/E. Leites (Cox)
|
|
|||
Haddonfield Crew Club (B) |
J. Sky/H. Roche/E. Knox/I. Diavolitsis/B. O'Brien/V. Adams/V. Fanelle/B. Courtney/S. Pancoast (Cox)
|
|
|||
Mount Saint Joseph Academy (B) |
M. Mulligan/C. Mina/G. Sowa/O. Snakard/S. CORDERO/R. PATTI/B. McBride/A. Mansfield/A. LaCorte (Cox)
|
|
|||
Radnor High School Crew Club (B) |
C. Mulder/A. Macrone/K. Gerber/E. Dustin/E. Ching/T. Kilby/E. Conklyn/J. Wi/C. Zajac (Cox)
|
|
|||
Wilmington Youth Rowing Association (B) |
M. Zutshi/M. Singh/C. DiMarco/L. Hudson/J. Pando/M. Conner/A. Parenti/A. Baldwin/A. Quinn (Cox)/
|
|
|||
Greenwich Crew (C) |
N. Ducret/S. Salzer/C. Hacker/P. D'Agostino/R. Korzendorfer/R. Mistry/C. Vignaud/L. Madigan-Sinclair/K. Marsh (Cox)
|
|
|||
32 | Womens HS Novice 8+ | 19 |
|||
Archbishop Carroll High School (A) |
M. Dougherty/C. carpenter/A. Romano/C. Stoyell-Mulholland/M. Archbold/S. Romberger/C. Boyle/T. Vu/J. Orsatti (Cox)
|
|
|||
Bishop Eustace Prep Crew (A) |
K. Warner/S. Burghardt/K. DeWitt/S. Pobre/G. Robins/L. Morrison/K. Colamesta/A. Zuino/D. Hernandez (Cox)
|
|
|||
Bonner Rowing Association - Bonner & Prendergast Catholic High School (A) |
M. Nestel/J. Larkin/K. Newberry/A. Elliott/K. Horne/E. Davies/E. Wesolowski/R. Schucker/C. Vincent (Cox)/
|
|
|||
Cooper Training Center (A) |
M. Cicha/S. Kolb/E. Weiss/A. Fisher/A. Waxman/S. Gutierrez/j. hernandez/J. Warren/A. Backal (Cox)
|
|
|||
Institute of Notre Dame (A) |
C. Smith/S. Sandison/A. Savoy/M. Williams/M. Navarro/R. Lemonds/A. Rose/K. Harrington/K. Leitch (Cox)
|
|
|||
Lower Merion High School Crew (Ardmore) (A) |
E. Nates/K. Lockwood/E. Spaeth/E. Mernagh/K. Stanton/Z. Kleeman/C. Ochroch/S. Dilsheimer/M. Cohan (Cox)
|
|
|||
Manhasset Crew (A) |
M. Moreira/A. McEntee/M. Kenlon/K. Fitszsimons/M. Nikiakis/G. Choi/E. Brady/I. Baron/A. Miller (Cox)
|
|
|||
Maritime Rowing Club (A) |
A. Hall/A. MacNeal/O. Moor/D. King/A. Straight/A. Johnson/I. Bard/G. Ellis/C. Devine (Cox)
|
|
|||
Mountain Lakes Rowing Club (A) |
j. torch/c. putz/l. silverman/j. lee/c. glavin/k. smagula/r. mills/l. mccrink/c. murphy (Cox)
|
|
|||
New Canaan High School Crew (A) |
A. Meli/C. Legenzowski/G. Walker/M. ESCAJADILLO/E. Nelson/L. Hauben/J. Cassara/P. Daghoghi/L. Scura (Cox)
|
|
|||
Philadelphia City Rowing, Inc. (A) |
O. Musselman/A. Leighton/H. McInerney/M. Calvert/K. Backo/L. Lefkovitz/G. LaBella/A. Baldon/T. Allen (Cox)
|
|
|||
Princeton National Rowing Association/Mercer (A) |
N. Singh/E. Castoral/C. Gibson/E. Heyeck/E. Muni/K. Heinzel/C. Dyevich/M. Muni/M. Peel (Cox)
|
|
|||
Radnor High School Crew Club (A) |
C. Dressel/A. Vitt/O. Zenouzi/A. Frishman/S. Dolan/K. Bragdon/J. Shi/E. Owens/M. Hunn (Cox)
|
|
|||
Rye High School Crew (A) |
N. Storey/I. Syed/I. Scott/I. Spence/F. Johnson/C. Dailey/M. Takegami/I. Kacha/S. Herzog (Cox)
|
|
|||
Wilmington Youth Rowing Association (A) |
F. Gorman/K. Ehrlich/E. Upton/A. Goodwin/C. Boettger/T. Brown/S. Santiago/E. Moscoe/E. Hyde (Cox)
|
|
|||
Manhasset Crew (B) |
S. Hill/A. Luo/A. Yuan/K. Miller/M. Papasian/E. Hahn/W. Qu/S. Rohefeng/S. Vincoff (Cox)
|
|
|||
Princeton National Rowing Association/Mercer (B) |
K. Frawley/E. Dobbs/A. Sands/E. Kosowski/K. Levine/C. Couillens/A. Xu/G. Reardon/M. Harkins (Cox)
|
|
|||
Princeton National Rowing Association/Mercer (C) |
O. Intartaglia/M. O'Boyle/A. Bright/H. Shyamsundar/P. Moseley/O. Andersen/A. Intartaglia/O. Harrison/E. Micallef (Cox)
|
|
|||
Princeton National Rowing Association/Mercer (D) |
A. McAleer/S. Craver/M. Linsley/N. Wright/A. Kursat/C. Sullivan/S. Hu/E. Li/L. Glogoff (Cox)
|
|
|||
33 | Womens HS Varsity 8+ (Theresa Braxton Trophy) | 16 |
|||
Archbishop Carroll High School (A) |
M. Greeley/C. Dowd/F. Rymal/G. Gordon/M. Archbold/S. Romberger/C. carpenter/D. Caruso/C. Fitzpatrick (Cox)
|
|
|||
Greenwich Crew (A) |
D. DeVore/I. Myers/L. NAVARRETE/A. Lee/M. Lesser/A. Lehman/A. Pyne/C. Chambers/L. Gilet (Cox)
|
|
|||
Haddonfield Crew Club (A) |
E. Kommedal/M. Ippolito/H. Cooper/C. Castorino/K. Hohweiler/K. Donohue/A. Rowling/A. Bentley/E. Tranfalia (Cox)
|
|
|||
Lower Merion High School Crew (Ardmore) (A) |
E. Murphy/B. Zweben/E. Steinman/M. Beckman/S. Wilson-Leslie/R. Rosner/S. Kane/G. George/R. Tauber (Cox)
|
|
|||
Manhasset Crew (A) |
E. Gillis/R. Corcoran/S. D'Angelo/C. MURPHY/L. Lapins/V. Radman/J. Wu/A. Jacono/K. Kapetanos (Cox)
|
|
|||
Merion Mercy Academy (A) |
K. Farrell/S. Maurer/C. Hecht/C. Schrieber/J. McGill/M. Lamb/O. Anderson/E. Braun/M. Zeris (Cox)
|
|
|||
Montclair High School (A) |
C. Day/L. Kuhn/A. Connors/J. Traylor/B. Kaz/K. Freedman/R. Brown/N. Burton/S. Corriere (Cox)
|
|
|||
Moorestown Rowing Club (A) |
A. Eichhorn/R. Lucas/A. Buss/I. Malesh/D. Monahan/M. Clark/E. Snyder/S. Varrell/M. Nece (Cox)
|
|
|||
Mount Saint Joseph Academy (A) |
E. McGreevey/C. KNOX/G. Comerford/M. Lauinger/J. Hunt/O. Tice-Carroll/D. Mischler/A. Uzzo/L. Maiale (Cox)
|
|
|||
Philadelphia City Rowing, Inc. (A) |
I. D'Angelo/H. Pearlman/E. Hudson/M. Amihava/M. Duignan/A. Colella/S. Harris/L. Genera/E. St. John Sutton (Cox)
|
|
|||
Princeton National Rowing Association/Mercer (A) |
K. Hickey/K. Lustig/C. Cleary/S. Hansen/M. Barkenbush/R. Mumau/E. Gorberg/E. Hu/c. gillis (Cox)
|
|
|||
Radnor High School Crew Club (A) |
J. Larkin/Y. Gu/o. chase/N. Vitt/C. Ressler/A. Duffy/J. Hughes/S. Talucci/C. Lorenz (Cox)
|
|
|||
Manhasset Crew (B) |
I. Karantzios/a. panzone/K. Keriazes/s. Triantafillou/E. Kiley/e. kim/V. Papadakos/S. Wong/A. Kelly (Cox)
|
|
|||
Mount Saint Joseph Academy (B) |
J. Comerford/V. Matsinger/D. Simms/a. natale/M. Fitzpatrick/C. Hagan/R. Sandquist/B. McMahon/E. Woodrow (Cox)
|
|
|||
Princeton National Rowing Association/Mercer (B) |
S. Kennedy-Moore/S. Closser/G. Lavery/k. miller/G. perrotte/J. Kugel/L. Miller/J. Armetta/O. Herman (Cox)
|
|
|||
Mount Saint Joseph Academy (C) |
K. healy/S. Hughes/M. Curran/M. Whalen/C. Antonacio/M. Lipovsky/K. CORDERO/Z. Ramos/S. LoStracco (Cox)
|
|
*-Event times, if listed, are tentative and subject to change