USRowing Masters National Championships

  • Hosted By USRowing
  • 2016 Owned Regatta

Filter

Event# Time* Code Event Competitors
Entries
Thursday, August 18, 2016
1 Mixed B 4+
11
2 Mixed D 2x
16
3 Mixed F 2x
14
4 Mens Open A 1x
12
5 Womens Open AA 1x
11
6 Mens Open C 4+
10
7 Womens Open C 8+
9
8 Mens Open E 1x
20
9 Womens Open E 2x
20
10 Mens Open G 2x
16
11 Womens Ltwt D-J 4x
17
12 Womens Club C 4x
7
13 Mixed F-J 8+
7
14 Womens Ltwt C 4+
4
15 Mens Open AA 4+
7
16 Mens Open B 2-
1
17 Womens Ltwt B 1x
9
18 Mens Open D 2-
6
19 Womens Club D 8+
18
20 Mens Ltwt F 2x
7
21 Womens Open F-J 4+
15
22 Mens Open H 2x
7
23 Womens Open D-J 2-
10
24 Mixed E 4x
10
25 Mens Ltwt A-C 4x
6
26 Womens Open AA-B 4-
8
27 Mixed D 8+
10
    Composite: Amoskeag, Vesper, Atlanta, Avalon, Rock Creek (A)
C. McMahon/S. Alwan/P. Crocker/C. Esler/K. Fennelly/D. Hakim/J. Perkins/J. Bickley/K. Nieman (Cox)
 
    Cambridge Boat Club (A)
A. Balogh/R. Sampson/J. Geshwiler/C. Richards/C. Collins/N. Streeter/K. Pierce/N. Strom/A. Zecha (Cox)
 
    Chinook Performance Racing (A)
N. Dynan/A. Hunt/H. Friel/Y. Taskor/J. Davis/S. Hornney/A. Stockly/G. Hoffman/L. Wright (Cox)
 
    East Arm Rowing Club (A)
j. Cody/R. Zimmer/C. Shepherd/R. Wagner/K. Glover/C. Lucking/C. Cody/J. Zimmer/L. Grant (Cox)
 
    Genesee Rowing Club, Inc. (A)
A. Parker/B. Difiore/M. Kaupp/M. Kohn/C. McCoy/T. Forrester/N. Columbare/J. Shulman/H. Siegrist (Cox)
 
    Composite: La Baie Verte, CRI, Carolina Masters, Masters Coaching, East Bay (A)
M. Tolson/K. Kyle/R. Kyle/T. Taylor/G. Gazda/K. Dollhopf/J. Spiro/P. Fitzell/J. Park (Cox)
 
    Riverside Boat Club (A)
C. Ruane/J. MILNE/J. Hayes-Cha/C. Higgins/A. O'Brien/P. Heimlicher/R. Livingston/T. Hudak/M. Choi (Cox)
 
    Saugatuck Rowing Club, LLC (A)
S. Schmidt/K. McFetridge/D. Utter/T. Coffin/D. Dickinson/M. Alloway/K. Weber/C. Nicklas/M. Strom (Cox)
 
    Three Rivers Rowing Association (A)
M. McGuire/W. Anderson/E. Szigethy/J. Meder/B. Johnson/J. Watt/V. Keenan/J. Goldblum/S. Heastings (Cox)/
 
    Upper Valley Rowing Foundation (A)
J. MacMillen/C. Boghosian/B. Harwood/M. Landgraf/D. Carey/S. Hansen/E. Bish/E. Celtrick/A. Olsen (Cox)
 
28 Mens Club A 4+
16
29 Womens Club A 4+
14
30 Mens Open C 4x
7
31 Womens Open C 4x
12
32 Mens Open E 2-
11
33 Womens Ltwt E 1x
13
34 Mens Open F-J 8+
6
35 Womens Club B 4x
4
36 Mens AS 1x
1
37 Womens AS 1x
0
38 Mixed LTA 2x
0
39 Mens Ltwt D-J 4x
11
40 Mens Open AA-A 4x
4
41 Womens Open AA-A 4x
7
42 Mens Ltwt B 1x
9
43 Womens Open B 8+
10
44 Mens Open D 1x
25
45 Womens Open D 2x
22
46 Mens Open F 1x
12
47 Womens Open F 2x
16
48 Mens Open I 1x
11
49 Mixed A 4+
13
50 Mixed C 4+
10
51 Mens Club E-J 8+
18
52 Parent Child, M/S, F/D 2x
15
Friday, August 19, 2016
53 Mixed E 4+
14
    Ann Arbor Rowing Club (A)
G. Emberling/D. Crouse/B. Greenspoon/M. Leonard/J. Janusz (Cox)
 
    Avalon Rowing Club (A)
M. Rickenbacker/J. Bickley/P. Crocker/C. Esler/A. Zettek-Sumner (Cox)
 
    Chinook Performance Racing (A)
A. Schneider/M. Scully/A. Stockly/M. Nash/J. Crittenden (Cox)
 
    East Arm Rowing Club (A)
j. Cody/R. Zimmer/K. Glover/J. Zimmer/L. Grant (Cox)
 
    Genesee Rowing Club, Inc. (A)
K. Fogle/M. Kohn/C. McCoy/T. Forrester/H. Siegrist (Cox)
 
    Composite: Masters Coaching, East Bay (A)
P. Shumate/T. Taylor/G. Gazda/A. Broderick/J. Gesch (Cox)
 
    New Haven Rowing Club (A)
M. Schofield/M. Broder/K. Byington/J. Brown/S. Schofield (Cox)
 
    Northern Virginia Rowing Club (NVRC) (A)
L. Pagano/J. Seng/M. Pohlmeier/P. Siebach/K. Medlock (Cox)
 
    O.A.R.S., Inc. dba Albany Rowing Center (A)
L. Hafner/J. LeMay/J. Masters/C. Stock/H. Evans (Cox)
 
    Pelham Community Rowing Association (A)
S. Humphrey/V. Houston/J. Carmody/D. Orlando/s. Caffrey (Cox)
 
    Riverside Boat Club (A)
T. Hudak/R. McNeely/V. Barnes/L. Rosenbaum/E. Bayne (Cox)
 
    Saugatuck Rowing Club, LLC (A)
B. Hatch/B. Gardiner/P. Foudy/E. Brennan/C. Nathanson (Cox)
 
    Composite: Station L, Quinsigamond RC (A)
A. Glasfeld/G. Wespi/L. Jensen/D. Atwood/L. Baker (Cox)
 
    Avalon Rowing Club (B)
V. Kehlenbeck/J. Mulligan/H. Wolf-Rodda/M. Maguire/M. Maldari (Cox)
 
54 Mixed C 2x
26
55 Mixed A 2x
14
56 Mens Open I-J 2x
7
57 Womens Open F 1x
8
58 Mens Ltwt F 1x
17
59 Womens Open D 8+
13
60 Mens Ltwt D 1x
10
61 Womens Open B 2x
14
62 Mens Open B 4+
10
63 Womens Ltwt A 4+
5
64 Mens Ltwt A-C 4+
3
65 Mixed TA 2x
0
66 Mixed LTA 4+
1
67 Womens Ltwt E-J 4+
8
68 Mens Club D 8+
12
69 Mens Ltwt G 1x
11
70 Womens Club E-J 4x
27
71 Mens Open E 4x
15
72 Womens Club C 4+
17
73 Mens Club C 4+
12
74 Womens Open AA 2x
11
75 Mens Open A 8+
6
76 Womens Club B 8+
15
77 Mens Open B 4x
5
78 Womens Open D-J 4-
14
79 Mens Club E 4+
17
80 Womens Ltwt C 2x
9
81 Mens Ltwt H-J 2x
5
82 Womens Ltwt F-J 1x
20
83 Mens Open F 2-
7
84 Womens Ltwt D 1x
9
85 Mens Ltwt D 2x
6
86 Womens Ltwt B 2x
8
87 Mens Ltwt B 2x
3
88 Womens Open AA-A 2-
12
89 Mens Open AA 2x
10
90 Womens Ltwt E 2x
10
91 Mixed F-J 4+
16
92 Womens Open G-J 1x
13
93 Mens Open G-J 4x
11
94 Womens Open E 1x
13
95 Mens Ltwt E 1x
10
96 Womens Open C 4+
18
97 Mens Open C 1x
14
98 Womens Open A 2x
13
99 Mens Open A 2x
10
100 Mens Open E-F 4-
11
101 Mens Open D 4-
9
    Cambridge Boat Club (A)
J. Grant/T. Darling/J. Pierce/J. Manson
 
    Community Rowing, Inc. (A)
K. Dutt/S. Ames/J. Owens/O. Schueller
 
    East Arm Rowing Club (A)
j. Cody/R. Wagner/C. Shepherd/R. Zimmer
 
    Narragansett Boat Club (A)
E. Watne/J. Duke/S. Whitney/D. Gorriaran
 
    Potomac Boat Club (A)
C. Jungbluth/T. Kiernan/B. Price/J. Manfredi
 
    Riverfront Recapture, Inc. (A)
J. Kostal/C. Miller/E. Truntz/S. DeSantis
 
    Upper Valley Rowing Foundation (A)
D. Muller/B. Harwood/D. Haedrich/T. Rooney
 
    Composite: Virginia, Unaff. (USA) (A)
 
    Riverside Boat Club (B)
T. Hudak/A. O'Brien/R. Livingston/D. Dickison
 
102 Mixed B 8+
8
103 Parent/Child F/S 2x
9
Saturday, August 20, 2016
104 Mixed B 2x
13
105 Mixed D 4x
17
106 Mixed F 4x
9
107 Mens Ltwt AA-A 1x
12
108 Womens Open A 4+
17
109 Mens Open C 2x
16
110 Womens Open C 1x
10
111 Mens Open E 2x
17
112 Womens Open E 8+
11
113 Mens Open G 1x
14
114 Womens Ltwt D 4+
5
115 Mens Club G-J 4+
4
116 Womens Ltwt A-C 4x
7
117 Mens Open AA-A 4-
8
118 Mixed A 8+
11
119 Mens Open B 8+
7
120 Womens Open B 4x
7
121 Mens Open D 4+
11
    Community Rowing, Inc. (A)
E. Mahoney/J. Keleher/A. Milia/G. Lee/E. Dwyer (Cox)
 
    East Arm Rowing Club (A)
j. Cody/R. Zimmer/C. Shepherd/R. Wagner/L. Grant (Cox)
 
    Composite: Greenwich Crew, Ever Green (A)
T. Booher/P. Oudheusden/N. Sokol/P. Bogin/S. Zales (Cox)
 
    Jacksonville Rowing Club, Inc. (A)
S. De Bever/P. King/A. Ratajczyk/R. Whitbeck/A. DeBever (Cox)
 
    Palm Beach Rowing Association, Inc. (A)
T. Ayer/C. De Souza/J. Fargo/A. Schotter/E. Overton (Cox)
 
    Pioneer Valley Riverfront Club (A)
J. Broderick/J. Walt/G. Fields/K. Geromini/P. Labbe (Cox)
 
    Potomac Boat Club (A)
N. Holland/J. Manfredi/E. Gehres/R. Griffin/E. Overton (Cox)
 
    Riverfront Recapture, Inc. (A)
E. Rosow/F. Storey/R. Twarkins/M. Puckly/J. D'Aversa (Cox)
 
    Composite: Riverside, Masters Coaching (A)
J. Angle/M. Bannister/P. Heimlicher/M. Galas/D. Davis (Cox)
 
    Western Reserve Rowing Association (A)
S. Liberman/R. Johnson/K. Watterson/B. Massey/E. Anthopoulos (Cox)
 
    Pioneer Valley Riverfront Club (B)
R. Englehardt/B. Schneider/B. Quick/A. Vibber/C. Carmody (Cox)
 
122 Womens Club D 4+
20
    Alexandria Community Rowing (A)
M. Cato/C. Swartz/L. Shinners/J. Goodwin/S. Hoff (Cox)/
 
    Ann Arbor Rowing Club (A)
J. Shifferd/R. Schultz-Purves/E. Psarouthakis/J. Janusz/B. Greenspoon (Cox)
 
    Baltimore Rowing Club (A)
E. Turtle/S. Burt/E. Erbelding/P. Merkle/M. Ward (Cox)
 
    Community Rowing, Inc. (A)
G. Sage/C. Egan/C. Forrester/E. McKenna/S. Lamprey (Cox)
 
    East Arm Rowing Club (A)
K. Glover/J. Zimmer/C. Cody/C. Lucking/D. Kraetschmer (Cox)
 
    Farmington Valley Rowing Association (A)
S. Richman/J. Wingo/K. Franzen/c. abramson/K. Ouellette (Cox)/
 
    Genesee Rowing Club, Inc. (A)
T. Baas/M. Kohn/J. Bowne/J. Shulman/R. Beldner (Cox)
 
    Gentle Giant Rowing Club (A)
E. Gillan/L. Pedone/K. Whitmore/K. Whitbeck/E. Roseberg (Cox)
 
    Litchfield Hills Rowing Club, Inc. (A)
A. Dyer/m. ewing/B. Brody/A. Kelly/a. mennillo (Cox)
 
    Mendota Rowing Club (A)
 
    Minneapolis Rowing Club (A)
H. Isernhagen/L. Schmieg/M. Malotky/R. Miller/S. Baldvins (Cox)
 
    New Haven Rowing Club (A)
R. Hatcher/A. Donnery/K. Byington/K. Gallagher/S. Leone (Cox)
 
    Northern Virginia Rowing Club (NVRC) (A)
L. Pagano/d. albano/D. Ferguson/K. Udler/K. Medlock (Cox)
 
    Norwalk River Rowing Association (A)
J. Brocki/L. Sanders/J. Nicasio/W. Russell/M. Watson (Cox)
 
    Riverside Boat Club (A)
J. MILNE/C. Higgins/J. Shaw/V. Barnes/E. Bayne (Cox)
 
    Rock Creek Rowing, Inc. (A)
 
    Saugatuck Rowing Club, LLC (A)
C. Purcell/S. Dodge/S. Radman/C. Nicklas/C. Nathanson (Cox)
 
    Skidmore Community Rowing (A)
M. Burnham/L. Towne/E. Mastrianni/S. King/H. Weis (Cox)
 
    Texas Rowing Center (A)
H. Boisseau/L. Nienhuis/D. Lafferty/A. Robinson/L. Lee (Cox)
 
    Rock Creek Rowing, Inc. (B)
 
123 Mens Open F 4+
10
124 Womens Club E-J 8+
14
125 Mens Open H 1x
12
126 Mens Open C 2-
6
127 Mens Club A-B 8+
10
128 Mixed G-J 4x
14
129 Womens Ltwt B 4+
5
130 Womens Ltwt D 2x
11
131 Mens Open AA 1x
15
132 Womens Ltwt AA-A 1x
6
133 Mens Ltwt C 2x
6
134 Womens Club C 8+
13
135 Mens Open E 8+
8
136 Womens Club E 4+
16
137 Mens Open G-J 2-
8
138 Mens Ltwt D-J 4+
4
139 Womens Ltwt F-J 2x
19
140 Womens Open C 2-
10
141 Mens Club C 8+
13
142 Mens Open B 2x
9
143 Womens Open B 4+
14
144 Mens Open D 2x
21
145 Womens Open D 1x
16
146 Mens Open F 4x
7
147 Womens Open F-J 4x
12
148 Mens Open J 1x
3
149 Womens Club A 8+
10
150 Mixed C 4x
10
151 Mixed E 2x
23
152 Parent/Child M/D 2x
11
Sunday, August 21, 2016
153 Mixed G 2x
6
154 Mixed E 8+
11
    Composite: Atlanta, Avalon, Rock Creek (A)
M. Rogers/S. Dagher/P. Crocker/C. Esler/K. Fennelly/D. Hakim/P. Adler/A. Messersmith/S. O'Connor (Cox)
 
    Chinook Performance Racing (A)
N. Dynan/Y. Taskor/A. Moore/D. Davis/B. Johnson/S. Anderson/M. Nash/R. Yocum/L. Wright (Cox)
 
    Community Rowing, Inc. (A)
J. Hudanich/W. Thompson/P. Farrell/D. Jacobites/H. Lelke/K. Hoffman/G. Rockwood/E. Buitrago/T. Welsh (Cox)/
 
    Hudson River Rowing Association, Inc. (A)
M. King/A. parent-tibbetts/S. Beaudry/S. Herman/R. Humphrey/J. O'Connell/J. Cassidy/R. Sleight/E. Flynn (Cox)
 
    Composite: Mendota, East Arm, Masters Coaching (A)
j. Cody/C. Shepherd/A. Jensen/J. Haas/J. Sadd Smalec/N. Jarvis/R. Zimmer/R. Wagner/J. Gesch (Cox)
 
    Northern Virginia Rowing Club (NVRC) (A)
A. Busuioceanu/T. Bennett/S. DeTeresa/D. Dunning/J. Seng/C. Gill/D. Ferguson/E. Hay/L. Hatton (Cox)
 
    Norwalk River Rowing Association (A)
J. Brocki/T. Helmkamp/R. Walker/P. Negus/B. Lysobey/T. Hood/J. Nicasio/W. Russell/M. Watson (Cox)
 
    Composite: Saratoga, Skidmore CR (A)
T. Christenfeld/L. Towne/E. Mastrianni/D. Szot/P. Verardi/B. O'Neil/S. Tucci/S. King/H. Weis (Cox)
 
    Texas Rowing Center (A)
S. Koch/R. Chavez-Riley/S. Busico/C. Hicks/W. Crawford/M. Borchelt/L. Vepstas/M. Watts/D. Helfman (Cox)
 
    Chinook Performance Racing (B)
E. Goodman/L. Thoron/E. Cauchi/D. Charles-Chisholm/G. Hoffman/D. Little/D. Frost/T. Noyes/J. Crittenden (Cox)
 
    Composite: La Baie Verte, CRI, Masters Coaching, East Bay (B)
M. Mathison/F. Horton/T. Taylor/K. Dollhopf/R. Shellman/G. Gazda/R. Gramuglia/E. Macalaster/J. Park (Cox)
 
155 Mixed C 8+
10
156 Womens Open AA 4+
9
157 Mens Ltwt I-J 1x
6
158 Womens Club F-J 4+
16
159 Mens Open F 2x
16
160 Womens Open D 4+
14
    Alexandria Community Rowing (A)
L. Shinners/M. Savino/J. Saracevic/J. Goodwin/K. Snyder (Cox)/
 
    Carnegie Lake Rowing Association (A)
R. Ford/S. Fischer/Z. Brookes/N. Paquette/C. Glass (Cox)
 
    Composite: Carolina Masters, Masters Coaching (A)
J. Spiro/F. Smith/S. Reid/K. Kyle/S. Grady (Cox)
 
    Chinook Performance Racing (A)
N. Reyns/K. Amdur/C. Battani/K. McGill/D. Lloyd (Cox)
 
    East Arm Rowing Club (A)
K. Glover/J. Zimmer/C. Cody/C. Lucking/L. Grant (Cox)
 
    Greater Lawrence Rowing (A)
L. Piette/S. Stevenson/C. Levey/J. Waldman/M. Bronder (Cox)
 
    Minneapolis Rowing Club (A)
H. Isernhagen/K. Green/M. Malotky/R. Miller/S. Baldvins (Cox)
 
    Northampton Community Rowing (A)
L. Hannum/M. Sanderson/W. Bernstein/N. Blake/E. Crain (Cox)
 
    Quinsigamond Rowing Club Inc. (A)
J. Dumas/B. Hay/j. fask/C. Boyack/J. Inman (Cox)
 
    Composite: Upper Valley Rowing, Unaff. (USA) (A)
R. Carroll/A. Boucher/E. Dade/A. Bracken/D. Desaulniers (Cox)
 
    Chinook Performance Racing (B)
L. Thoron/K. O'Hara/Y. Taskor/A. Moore/J. Crittenden (Cox)
 
    Composite: Mendota, Masters Coaching (B)
M. Tolson/L. Olson/C. Edmonston/R. Brady/S. Specht (Cox)
 
    Chinook Performance Racing (C)
K. Stutz/D. Charles-Chisholm/L. Hay/S. Hamby/F. Pollock (Cox)
 
    Composite: Mendota, Masters Coaching (C)
P. Fitzell/K. Tee/F. Breit/A. Broderick/D. Davis (Cox)
 
161 Mens Open D 8+
7
162 Womens Club B 4+
14
163 Mens Open B 1x
6
164 Mixed A 4x
7
165 Mixed AS 2x
0
166 Mixed Inclusive LTA 4+
0
167 Mixed H-J 2x
13
168 Mens Club A-D 4x
17
169 Mens Ltwt G 2x
5
170 Womens Open E 4x
11
171 Mens Ltwt E 2x
6
172 Womens Ltwt C 1x
11
173 Mens Ltwt C 1x
5
174 Womens Open A 8+
7
175 Mens Open AA-A 2-
12
176 Womens Open B 2-
10
177 Mens Ltwt A 2x
5
178 Mens Open B-C 4-
9
179 Mens Open G-J 4-
3
180 Womens Open C 4-
5
181 Mens Ltwt H 1x
7
182 Womens Open F-J 8+
13
183 Mens Club F 4+
13
184 Womens Open D 4x
8
185 Mens Open D 4x
6
186 Womens Open B 1x
10
187 Mens Club B 4+
11
188 Mens Club D 4+
15
    Ann Arbor Rowing Club (A)
G. Emberling/D. Olson/M. Myers/P. Mancuso/B. Greenspoon (Cox)
 
    Chicago Rowing Foundation (A)
B. Acuff/R. Gottschalk/C. Montanari/D. Reinisch/A. Watt (Cox)
 
    Community Rowing, Inc. (A)
J. luker/A. Milia/G. Lee/E. Mahoney/E. Dwyer (Cox)
 
    East Arm Rowing Club (A)
j. Cody/R. Zimmer/C. Shepherd/R. Wagner/D. Kraetschmer (Cox)
 
    Genesee Rowing Club, Inc. (A)
E. Geoca/I. Kuchman/C. McCoy/T. Forrester/C. Brokaw (Cox)
 
    Greenwich Crew (A)
 
    Jacksonville Rowing Club, Inc. (A)
S. De Bever/P. King/A. Ratajczyk/R. Whitbeck/A. DeBever (Cox)
 
    Litchfield Hills Rowing Club, Inc. (A)
J. Stone/P. Donohue/C. King/J. Ewing/a. mennillo (Cox)
 
    New Haven Rowing Club (A)
 
    Potomac Boat Club (A)
G. Love/E. Gehres/C. Selden/R. Griffin/E. Overton (Cox)
 
    Riverfront Recapture, Inc. (A)
E. Rosow/F. Storey/R. Twarkins/M. Puckly/J. D'Aversa (Cox)
 
    Saugatuck Rowing Club, LLC (A)
S. Williams/D. Utter/T. Coffin/D. Dickinson/C. Nathanson (Cox)
 
    Texas Rowing Center (A)
D. Simmer/T. Ritzenthaler/L. Vepstas/J. Nicot/K. Wilson (Cox)
 
    Upper Valley Rowing Foundation (A)
D. Haedrich/B. Harwood/r. versteeg/D. Muller/S. Bish (Cox)
 
    Westford Community Rowing (A)
W. Meyer/D. LaBossiere/P. Klenk/J. Raichek/G. Miner (Cox)/
 
189 Womens Club A 4x
7
190 Womens Ltwt A 2x
7
191 Womens Club D 4x
12
192 Mens Open G-J 4+
5
193 Womens Open E 4+
11
194 Mens Open E 4+
6
195 Womens Open C 2x
17
196 Mens Open C 8+
7
197 Womens Open A 1x
13
198 Mens Open A 4+
13
199 Mens Club E-J 4x
20
200 Mixed D 4+
9
    Ann Arbor Rowing Club (A)
K. Cook/M. Psarouthakis/P. Hughes-Cromwick/B. Greenspoon/P. Goforth (Cox)
 
    Chinook Performance Racing (A)
E. Cauchi/D. Charles-Chisholm/B. Boxer-Wachler/B. Johnson/a. hancko (Cox)
 
    East Arm Rowing Club (A)
C. Cody/R. Wagner/C. Shepherd/C. Lucking/L. Grant (Cox)
 
    Farmington Valley Rowing Association (A)
J. Greaser/H. sweeney/R. McMahon/J. Wingo/J. Wert (Cox)
 
    Genesee Rowing Club, Inc. (A)
T. Steving/R. Yochum/J. Crispino/B. Burchill/R. Beldner (Cox)
 
    Composite: Mendota, Union, Carolina Masters, Masters Coaching, East Bay (A)
A. Jensen/B. Mannino/R. Kyle/F. Horton/S. Specht (Cox)
 
    Northern Virginia Rowing Club (NVRC) (A)
B. Fielding/M. Bloomfield/D. Seletyn/E. Hay/M. Khin (Cox)
 
    Saugatuck Rowing Club, LLC (A)
M. Minor/R. Gervase/E. Knapp/S. Quinn/M. Strom (Cox)
 
    Composite: Vesper, Atlanta, Avalon (A)
P. Crocker/D. Hakim/C. Powers/K. Neiman/A. Zettek-Sumner (Cox)
 
201 Mixed B 4x
12
202 Womens Open G-J 2x
14
*-Event times, if listed, are tentative and subject to change