USRowing NW Masters Regional Championship

  • Jun 24, 2016 To Jun 26, 2016
  • sprint
  • Vancouver, WA (USA)
  • Hosted By: USRowing
  • 2016 Owned Regatta

Filter

Event# Time* Code Event Competitors
Entries
Friday, June 24, 2016
1 10:00 AM Mixed Adaptive AS 2x
0
2 Mixed Adaptive LTA 4+
0
3 Mixed Adaptive TA 2x
0
4 12:00 PM Mixed F+ 4+
7
    Bainbridge Island Rowing (A)
W. McGonagle/N. Otte/S. Knight/B. Shane/R. Turnbull (Cox)
23.5 (60)
    Composite: Colorado, Lake Washington (A)
J. Alberti/h. wurster/m. wurster/R. Scholz/B. McCulloch (Cox)
45.7 (73)
    Corvallis Rowing Club (A)
S. van de Wetering/T. Bombadil/C. Federiuk/S. Haerer/H. Thompson (Cox)
28.0 (63)
    Lake Union Crew (A)
B. Charters/B. Lamb/J. Sullivan/S. Williamson/L. Summervill (Cox)
26.5 (62)
    Sammamish Rowing Association (A)
D. Worthington/D. Walker/L. Case/N. Johnston/J. Pare (Cox)
26.5 (62)
    Vashon Island Rowing Club (A)
B. Morser/B. Horsley/M. Hoeffel/S. DeWalt/L. Huggenvik (Cox)
26.5 (62)
    Corvallis Rowing Club (B)
G. Meyer/M. LeMay/L. Bogard/C. Holdorf/C. Tokuda (Cox)
23.5 (60)
5 Mixed C 4x
14
    Commencement Bay Rowing Club (A)
J. Savage/A. Udbye/S. Buckholz/R. Beatte
 
    Everett Rowing Association (A)
J. Soler/K. Plitt/C. Seal/C. Ronhaar
 
    Gorge Narrows Rowing Club (A)
R. Wood/J. Little/S. Jones/D. Reimer
 
    Lake Union Crew (A)
C. Hooker/G. Hernandez/E. Ichikawa/S. Seshamani
 
    Lake Washington Rowing Club (A)
R. Alexander/C. Roth/J. Tigani/A. Hildebrandt
 
    Olympia Area Rowing Association (O.A.R.) (A)
K. Winter/S. Rowley/S. Dordal/G. Van Dusen
 
    Oregon Association of Rowers (A)
 
    Pocock Rowing Center (A)
H. Powell/P. Gilbert/T. Shaw/S. Read
 
    Sammamish Rowing Association (A)
V. McKinnon/D. Lund/M. Peck/R. Danielson
 
    Station L Rowing Club (A)
K. Clifton/S. Urbatsch/P. Luong/E. Halprin
 
    Vancouver Lake Rowing Club (A)
K. Benson/G. Grey-Hatton/G. Borchers/S. Winnett
 
    Vancouver Rowing Club (A)
 
    Willamette Rowing Club (A)
R. Williams/D. Allison/K. Wojda/J. Carpenter
 
    Bair Island Aquatic Center (BIAC) (B)
J. Fong/T. Taylor/A. Donaldson/J. King
 
6 Womens A+ Ltwt 2-
5
7 Mens F 2x
12
    Ancient Mariners Rowing Club (A)
G. Naden/J. Holt
 
    Corvallis Rowing Club (A)
J. Russell/M. Lowery
 
    Deep Cove Rowing Club (A)
W. Perez/R. Westfall
 
    Delta Deas Rowing Club (A)
M. Bates/J. Norris
 
    Lake Washington Rowing Club (A)
T. Ahearn/D. Kuehn
 
    Olympia Area Rowing Association (O.A.R.) (A)
R. Peterson/R. Ramsey
 
    Rio Salado Rowing Club, Inc. (A)
M. Hausleitner/f. Shuckerow/
 
    Vancouver Rowing Club (A)
 
    Willamette Rowing Club (A)
C. Otis/S. WU
 
    Gorge Narrows Rowing Club (B)
R. Bigauskas/J. Wrinch
 
    Rio Salado Rowing Club, Inc. (B)
A. Dolotov/D. Figgins
 
    Gorge Narrows Rowing Club (C)
F. Rudge/R. Brown
 
8 Mens AA+ Ltwt 2x
5
9 Womens C+ Novice 1x
5
10 Mens B 1x
6
    Commencement Bay Rowing Club (A)
W. Simonson
 
    Lake Washington Rowing Club (A)
A. Rees
 
    Olympic Peninsula Rowing Association (A)
S. Halberg
 
    Pocock Rowing Center (A)
K. Meyer
 
    Vancouver Rowing Club (A)
P. Osztian
 
    Pocock Rowing Center (B)
E. Nelson
 
11 Mixed D 4x
12
12 Womens B 2-
6
13 Mens A+ Novice 4+
7
14 Womens C-D Ltwt 1x
7
15 Womens E 4x
14
16 Mens A+ Ltwt 2-
0
17 Mens E-F Ltwt 1x
7
18 Mens G+ Ltwt 1x
2
19 Womens A+ Novice 4+
14
20 Mens E 4+
11
21 Mixed AA-B 4x
7
22 Mens AA-B Novice 1x
6
    Vancouver Lake Rowing Club
A. Davis
1.2 (34)
    Everett Rowing Association (A)
C. Alo
0.0 (28)
    Lake Union Crew (A)
N. Guillaume
0.0 (28)
    Lake Washington Rowing Club (A)
C. Jenkins
0.0 (25)
    Lake Union Crew (B)
A. Broucek
0.0 (25)
    Lake Washington Rowing Club (B)
M. Broecheler
0.9 (33)
23 Mens C+ Novice 1x
4
24 Mens AA-A 2x
10
    Bair Island Aquatic Center (BIAC) (A)
I. Beck/A. Symington
 
    Lake Union Crew (A)
D. Lee/T. Omar
 
    Lake Washington Rowing Club (A)
 
    Composite: Pocock, College Club Seattle (A)
D. DeWinter/J. Taylor
 
    Pocock Rowing Center (A)
D. Smith/E. Mofidi
 
    Sammamish Rowing Association (A)
G. Tertychnyi/R. Malinovskyy
 
    Station L Rowing Club (A)
J. Dukes/E. Halprin
 
    Vancouver Rowing Club (A)
 
    Bair Island Aquatic Center (BIAC) (B)
E. West/D. Jenkins
 
    Lake Union Crew (B)
V. Sami/W. Russell
 
25 Womens F+ 4+
9
26 Mens C 2x
10
    College Club Seattle (A)
A. Nichols/C. Hamlin
 
    Commencement Bay Rowing Club (A)
W. Simonson/P. Wensley
 
    Gorge Narrows Rowing Club (A)
A. Berk/R. Wood
 
    Lake Union Crew (A)
J. Winarske/K. Fujii
 
    Lake Washington Rowing Club (A)
A. Rees/C. Roth
 
    Pocock Rowing Center (A)
 
    Sammamish Rowing Association (A)
P. Meyer/M. Peck
 
    Unaffiliated (USA) (A)
T. Simpson/D. Herness
 
    Vancouver Rowing Club (A)
 
    Sammamish Rowing Association (B)
N. Espinosa/E. Hollis
 
27 Mixed E 4+
6
28 Mens A+ Ltwt 4x
3
29 Mixed B 4+
8
30 Mens D 4x
8
31 Womens D 4+
14
32 Mens C-D 2-
7
33 Womens B 1x
11
34 Womens C Ltwt 2x
0
35 Mixed AA-A 8+
4
36 Womens D+ Ltwt 8+
0
37A Womens F 4x
7
37B Womens G-H 4x
4
38 Mens E 1x
14
39 Womens AA-A 2x
14
    Gorge Narrows Rowing Club (A)
C. Temmel/J. Little
2.6 (38)
    Gorge Narrows Rowing Club (A)
K. Dann/H. Johnstone
13.5 (52)
    Lake Union Crew (A)
L. Spengler/U. Deelstra
0.5 (32)
    Lake Washington Rowing Club (A)
0.4 (31)
    North Cascades Crew (A)
J. Huffman/W. Clark/
7.0 (45)
    Oregon Association of Rowers (A)
0.4 (31)
    Pocock Rowing Center (A)
N. Pattis/M. Hupp
0.1 (29)
    River City Rowing Club (A)
0.8 (33)
    Station L Rowing Club (A)
S. Deal/L. Walker
0.0 (25)
    Vancouver Rowing Club (A)
0.0 (24)
    Pocock Rowing Center (B)
E. Sobotka/S. Greenberg
0.0 (23)
    Station L Rowing Club (B)
K. Kemper/H. Swain
3.1 (39)
    Vancouver Rowing Club (B)
0.1 (29)
    River City Rowing Club (C)
0.0 (28)
Saturday, June 25, 2016
40 Mens Adaptive AS 1x
0
41 Womens Adaptive AS 1x
0
42 Mens E 4x
8
43 Mens F 4x
8
44 Mens G+ 4x
3
45 Womens E 2-
4
46 Mens C 4+
7
47 Womens C 4x
14
48 Womens AA-A Novice 1x
4
49 Womens B Novice 1x
4
50 Mixed F 2x
10
51 Mens B 2x
11
52 Womens AA-A 8+
5
53 Mens D 8+
4
54 Womens D 2x
14
55 Womens AA-B Ltwt 1x
0
56 Mixed AA 2x
10
57 Womens B 4+
14
58 Womens AA+ Ltwt 4+
7
59 Mens E+ 2-
10
60 Womens AA-A Ltwt 1x
0
61 Womens E 1x
10
    Coeur d'Alene Rowing Association (A)
C. Shirts/
 
    Commencement Bay Rowing Club (A)
M. Bertolini
 
    Lake Washington Rowing Club (A)
J. Walker
 
    Maple Bay Rowing Club (A)
J. Baker
 
    Marin Rowing Association (A)
G. Brownell
 
    Martha's Moms Rowing Club (A)
E. Runde
 
    Palo Alto Rowing Club (A)
J. Pendleton
 
    Rio Salado Rowing Club, Inc. (A)
J. Blatt
 
    Vancouver Rowing Club (A)
C. Thompson
 
    Willamette Rowing Club (A)
B. Kronick
 
62 Mixed B 8+
8
    Green Lake Crew (A)
N. Ivancevich/T. Adams/R. Ray/C. Hruska/C. Lockhart/A. Hossack/A. Grummer/S. Paxton/A. Wheeler (Cox)
 
    Lake Union Crew (A)
T. Leslie/T. Omar/A. Horner-Devine/J. Winarske/M. Barckert/J. Naegeli/K. Stansell/S. Traver/S. Ortiz-Jones (Cox)
 
    Lake Washington Rowing Club (A)
 
    Pocock Rowing Center (A)
 
    Vancouver Rowing Club (A)
 
    Willamette Rowing Club (A)
S. Gray/K. Moore/J. Carpenter/R. Williams/J. Withycombe/P. Shen/S. Gribbons/K. Wojda/J. Byrd (Cox)
 
    Lake Union Crew (B)
J. Colloton/L. Spengler/E. Sykes/P. Abel/G. Hernandez/c. rosenbaum/A. Hendgen/C. Yonkofski/E. Watkins (Cox)
 
    Vancouver Rowing Club (B)
 
63 Mens C 1x
14
64 Mens AA-A 4+
8
65 Mens F 1x
10
66 Womens C 2-
7
67 Mixed G+ 2x
7
    Colorado Rowing (A)
H. Wurster/M. Jane
47.7 (74)
    Corvallis Rowing Club (A)
R. Poole/S. Poole
39.9 (70)
    Gorge Narrows Rowing Club (A)
F. Rudge/K. Crawley
32.9 (66)
    Lake Washington Rowing Club (A)
J. Alberti/R. Scholz
43.7 (72)
    Vancouver Rowing Club (A)
31.2 (65)
    Gorge Narrows Rowing Club (B)
J. Wrinch/K. Bell
43.7 (72)
    Renton Rowing Center (C)
K. Harris/S. Harris/
36.3 (68)
68 Mens AA+ Ltwt 4+
0
69 Womens AA-A 4x
9
    Lake Union Crew (A)
L. Trevino/L. Doermann/A. Sullivan/T. Sevareid
 
    Lake Washington Rowing Club (A)
 
    Pocock Rowing Center (A)
M. Barrett/E. Sobotka/J. Culbert/P. Mulkern
 
    River City Rowing Club (A)
 
    Sammamish Rowing Association (A)
H. Kelly/C. Wolyniak/L. Hoffman/J. Josephs
 
    Station L Rowing Club (A)
S. Deal/C. Schueman/L. Burns Spencer/L. Walker
 
    Vancouver Rowing Club (A)
 
    Lake Union Crew (B)
E. Kimball/S. Ohman/A. Hendgen/U. Deelstra
 
    River City Rowing Club (B)
 
70 Womens F+ 2-
4
71 Womens D+ Ltwt 4x
6
72 Mixed D 8+
8
73 Mixed C 8+
8
74 Womens F 1x
3
75 Womens G+ 1x
4
76 Mens D 2x
14
77 Mens H+ 2x
4
78 Mens G 2x
9
79 Womens D 8+
10
80 Mens AA-B 8+
7
    College Club Seattle (A)
M. Chickering/W. Lippitt/J. Johnson/J. Brown/Z. Jensen/C. Hamlin/A. Nichols/J. Planke/M. Burnett (Cox)
2.9 (39)
    Lake Union Crew (A)
R. Iuliano/D. Lee/T. Leslie/P. fraser/J. Van Emmerik/B. Van der Werf/C. Dowling/T. Omar/S. Mickelberry (Cox)
0.2 (30)
    Lake Washington Rowing Club (A)
2.0 (37)
    Pocock Rowing Center (A)
A. Mazick/J. Taylor/a. johnson/J. Robinson/C. Nowak/E. Mofidi/T. Gooding/N. Maddock/A. Rhodes (Cox)
0.3 (31)
    Sammamish Rowing Association (A)
W. Senenko/S. Winter/J. Kallay/S. Behrbaum/T. Zeman/G. Tertychnyi/R. Malinovskyy/P. Yount/A. Catellier (Cox)
5.1 (43)
    Station L Rowing Club (A)
A. Milner/J. Barrett/G. Norcross/B. Thurston/D. Rowinski/C. Lodore/P. Donley/S. Kroll/B. Halprin (Cox)
2.0 (37)
    Vancouver Rowing Club (A)
1.6 (36)
81 Womens D Ltwt 2x
5
82 Womens E Ltwt 2x
6
83 Womens F+ Ltwt 2x
9
84 Womens B 2x
13
85 Mixed C 4+
8
86 Womens E 4+
9
87 Mens AA-B 2-
10
88 Womens C 1x
0
89 Mixed E 2x
14
    Composite: Bainbridge Island Rowing, Pocock (A)
J. Christiansen/T. Goodwin
 
    College Club Seattle (A)
H. Imai-Dellario/R. Colven
 
    Deep Cove Rowing Club (A)
J. Milliken/A. Grant
 
    Delta Deas Rowing Club (A)
J. McCall/S. Mccall
 
    Gorge Narrows Rowing Club (A)
S. Jones/K. Bell
 
    Lake Washington Rowing Club (A)
R. Alexander/C. Roth
 
    North Cascades Crew (A)
B. McIsaac/K. Runyon/
 
    Composite: Rio Salado, Bainbridge Island Rowing (A)
f. Shuckerow/C. Sheehan
 
    Sammamish Rowing Association (A)
E. Hollis/J. Schelter
 
    Delta Deas Rowing Club (B)
R. Stout/J. Mills
 
    Gorge Narrows Rowing Club (B)
C. CATTELL/L. Chung
 
    Olympia Area Rowing Association (O.A.R.) (B)
R. Ramsey/G. Van Dusen
 
    Pocock Rowing Center (B)
 
    Sammamish Rowing Association (B)
B. Lewis/K. Winter
 
90 Mens A 1x
10
91 Womens AA-A 2-
7
92 Mens D 4+
8
93 Mens G 1x
5
94 Mens H 1x
4
95 Womens D 4x
14
96 Mixed E 8+
3
97 Mixed B 2x
11
    College Club Seattle (A)
N. Biery/M. Biery
 
    Commencement Bay Rowing Club (A)
D. McCarthy/W. Simonson
 
    Everett Rowing Association (A)
B. Robbins/C. Alo
 
    Lake Washington Rowing Club (A)
A. Hildebrandt/A. Rees
 
    Olympia Area Rowing Association (O.A.R.) (A)
M. Palazzo/S. Sawyer
 
    Pocock Rowing Center (A)
P. Mulkern/R. Lorentsen
 
    Sammamish Rowing Association (A)
J. Aylsworth/A. Belousek
 
    Station L Rowing Club (A)
P. Luong/E. Halprin
 
    Vancouver Lake Rowing Club (A)
T. Crossman/S. Winnett
 
    Vancouver Rowing Club (A)
 
    Pocock Rowing Center (B)
T. Shaw/K. Kai
 
98 Mixed E+ 8+
6
99 Mixed AA-A 4+
5
100 Womens C 8+
12
    Bair Island Aquatic Center (BIAC) (A)
A. Moore/F. Rubenstein/A. Hawkins/A. Bradley/L. Neville/J. Granshaw/J. King/A. Donaldson/M. Setchko (Cox)
 
    College Club Seattle (A)
 
    Conibear Rowing Club (A)
S. Chalker/R. Sheckler/c. Smith/m. cross/J. Knopp/S. Amies/r. newell/K. Egolf/N. Tran (Cox)
 
    Corvallis Rowing Club (A)
K. Serafin/M. Mims/A. Taylor/A. Irwin/J. Salwasser/C. Nystrom/C. Federiuk/L. Bogard/H. Thompson (Cox)
 
    Lake Union Crew (A)
L. Cooper/E. Ichikawa/V. Wasson/M. Newman/S. Seshamani/M. Angell/J. McNamee/C. Hilton/K. Collins (Cox)
 
    Lake Washington Rowing Club (A)
 
    Marin Rowing Association (A)
L. Bauschard/j. nicoloff/J. Vanneman/L. Weidner/T. Federer/J. Panko/T. Walhart/E. Moody/M. Boland (Cox)
 
    Oregon Association of Rowers (A)
 
    Sammamish Rowing Association (A)
L. De Leuw/L. Player/D. Crisler/B. Calvert/K. Neuman/D. Thiel/L. Moser/Y. Cote/A. Shotwell (Cox)
 
    Willamette Rowing Club (A)
S. Wright/J. Withycombe/S. Gribbons/C. Lund/P. Shen/R. Solotaroff/S. Copeland/M. Gamburd/J. Byrd (Cox)
 
    Lake Union Crew (B)
S. Higgins/A. Dey/J. Bishop/K. Zwack/H. Peace/L. Arenas-Fuentes/M. Beatty/M. Charters/S. Ortiz-Jones (Cox)
 
    Renton Rowing Center (D)
A. Bryant/K. Fox/K. Josue/C. May/R. Ossa/L. Keyt/K. Harris/R. McCleary/M. Wegner (Cox)/
 
Sunday, June 26, 2016
101 Mens Adaptive TA 1x
0
102 Womens Adaptive TA 1x
0
103 Mixed Adaptive LTA 2x
0
104 Mixed Adaptive Inclusive 4+
0
105 Womens B 8+
10
106 Mens E 8+
4
107 Womens A-C Ltwt 2x
4
108 Womens E 2x
13
109 Mixed D 4+
7
110 Mixed A 2x
9
111 Mens B-C 4x
11
112 Womens C 4+
12
113 Mixed F 4x
9
114 Mixed G+ 4x
6
    Colorado Rowing (A)
H. Wurster/P. Creede/D. Ziff/M. Wurster (70)
42.3 (73)
    Corvallis Rowing Club (A)
S. Rogers/R. Poole/S. Stein/S. Poole
28.9 (65)
    Gorge Narrows Rowing Club (A)
J. Wrinch/F. Rudge/K. Bell/K. Crawley
35.3 (69)
    Lake Washington Rowing Club (A)
R. Scholz/T. Ahearn/b. smith/D. Kuehn
35.3 (69)
    Composite: Portland BC, Berkeley (A)
D. Hunt/A. Bigelow/E. Braithwaite/S. Schaffran
35.3 (69)
    Gorge Narrows Rowing Club (B)
R. Bigauskas/J. Hambleton/C. Cooper/R. Brown
30.4 (66)
115 Mixed D 2x
14
116 Mixed C 2x
13
    Lake Union Crew (A)
K. Fujii/T. Sevareid
 
    Lake Washington Rowing Club (A)
J. Walker/A. Rees
 
    Oregon Association of Rowers (A)
R. Remmers/R. Thompson
 
    Pocock Rowing Center (A)
D. Doan/S. Read
 
    Renton Rowing Center (A)
A. Bryant/K. McCleary
 
    Composite: Station L, Saratoga (A)
D. Fuhriman/C. Fisher
 
    Vancouver Rowing Club (A)
 
    Oregon Association of Rowers (B)
 
    Pocock Rowing Center (B)
A. Brassington/A. Long
 
    Sammamish Rowing Association (B)
S. Solaro/N. Espinosa
 
    Vancouver Lake Rowing Club (B)
A. Davis/L. Mand
 
    Vancouver Rowing Club (B)
 
    Vancouver Rowing Club (C)
 
117 Mens A+ Novice 8+
4
118 Womens AA-A 1x
11
119 Mens AA 1x
7
    Bair Island Aquatic Center (BIAC) (A)
E. West
 
    College Club Seattle (A)
D. DeWinter
 
    Commencement Bay Rowing Club (A)
T. Kreamer
 
    Lake Washington Rowing Club (A)
C. Jenkins
 
    New York Athletic Club (A)
C. Windeknecht
 
    Seattle Rowing Center (A)
A. Twist
 
    Unaffiliated (USA) (A)
J. Dahl
 
120 Womens A+ Novice 8+
6
121 Mens F+ 8+
5
122 Mens D 1x
14
    Bainbridge Island Rowing (A)
J. Christiansen
 
    Bair Island Aquatic Center (BIAC) (A)
J. Carlson/
 
    College Club Seattle (A)
M. Biery
 
    Delta Deas Rowing Club (A)
C. Garrett
 
    Humboldt Bay Rowing Association (A)
M. Kimble
 
    Lake Washington Rowing Club (A)
S. Tanner
 
    Olympia Area Rowing Association (O.A.R.) (A)
A. Brodie
 
    Penn A.C. Rowing Association (A)
M. Fountain
 
    Pocock Rowing Center (A)
R. Lorentsen
 
    Station L Rowing Club (A)
M. Perepelitza
 
    Vashon Island Rowing Club (A)
M. Ripley
 
    Olympia Area Rowing Association (O.A.R.) (B)
S. Sawyer
 
    Lake Washington Rowing Club (C)
G. Bass
 
    Unaffiliated (USA) (C)
M. Butler
 
123A Womens F 2x
7
123B Womens G+ 2x
7
124 Womens D 2-
5
125 Mens B 4+
10
126 Mens F 4+
10
127 Womens E Ltwt 1x
2
128A Womens F-G Ltwt 1x
6
128B Womens H+Ltwt 1x
3
129 Womens B 4x
11
130 Mens E 2x
12
131 Womens E 8+
11
132 Womens A-C Ltwt 8+
0
133 Mens C 8+
6
134 Womens C 2x
12
    College Club Seattle (A)
N. Biery/A. Lynch
 
    Conibear Rowing Club (A)
S. Chalker/M. Chalker
 
    Gorge Narrows Rowing Club (A)
J. Little/C. CATTELL
 
    Lake Washington Rowing Club (A)
J. Walker/A. Hildebrandt
 
    Marin Rowing Association (A)
E. Moody/T. Walhart
 
    North Cascades Crew (A)
J. Huffman/W. Clark/
 
    Olympia Area Rowing Association (O.A.R.) (A)
A. Smith/K. Flynn
 
    Oregon Association of Rowers (A)
R. Thompson/L. Baker
 
    Vancouver Lake Rowing Club (A)
H. Kotsovos/L. Mand
 
    Vancouver Rowing Club (A)
 
    Conibear Rowing Club (B)
S. Amies/m. cross
 
    Vancouver Rowing Club (B)
 
135 Mixed E 4x
14
136 Womens AA-A 4+
12
137 Mens A+ Ltwt 8+
0
138 Womens A-C Ltwt 4x
2
139 Womens D 1x
0
140 Mens AA-D Ltwt 1x
7
    Lake Union Crew (A)
A. Ramos
0.4 (31)
    Los Gatos Rowing Club (A)
C. Donahue
14.4 (51)
    Olympic Peninsula Rowing Association (A)
S. Halberg
5.6 (42)
    Seattle Rowing Center (A)
A. Twist
0.4 (31)
    Vancouver Rowing Club (A)
P. Vacheresse
0.1 (29)
    Lake Union Crew (B)
I. Reilly
0.0 (25)
    Lake Washington Rowing Club (C)
G. Bass
15.6 (52)
141 Mens AA-A 4x
5
142 Mens G+ 4+
6
143 Womens F+ 8+
5
*-Event times, if listed, are tentative and subject to change