USRowing Club National Championships

  • Hosted By USRowing
  • 2016 Owned Regatta

Filter

Event# Time* Code Event Competitors
Entries
Saturday, July 19, 2008
1 Mens Intermediate 8+
17
2 Womens Intermediate 4x
10
3 Womens Junior B 1x
27
4 Mens Intermediate Ltwt 4x
6
5 Mens Junior A 4x
26
    Boston University Men's Crew (A)
C. Massey/A. Newell/K. Zadeh/J. Bently
 
    Crescent Boat Club (A)
J. Casper/G. DiSalvatore/R. Chiu/M. Wisniewski
 
    Essex Rowing Club, Inc. (A)
 
    Fairmount Rowing Association (A)
M. Stewart/P. Wisniowski/D. McDonald/M. Bonavitacola
 
    Friends of Shenendehowa Crew, Inc. (A)
I. Fisher/M. Torrisi/T. Brousseau/M. Zavery
 
    Greenwich Crew (A)
Z. Wright/N. Hoffmann/N. Stewart/A. Hagan
 
    Malta Boat Club (A)
D. Matasic/B. Doughty/S. Lawler/C. Higgins
 
    Malvern Preparatory School (A)
M. Donohue/M. Rawlings/M. Benedetto/S. Stewart
 
    Maritime Rowing Club (A)
B. Hoeft/C. Aronson/W. Dannemann/J. Mastera
 
    Mexican Rowing Federation (A)
K. Santaella/A. Barrera/J. Cuevas/P. Romero
 
    Mobjack Rowing Association (A)
A. Farr/R. Rainville/J. Heimburger/B. Freudenberg
 
    Navesink River Rowing (A)
I. Bamberger/E. Sweeny/P. Sabella/M. Kenny-Little
 
    New York Rowing Association (A)
t. michaelson/c. kennedy/s. ryan/b. rhyins
 
    Pacific Crew/Deep Water Rowing Association (A)
M. Shenk/R. Hemelt/S. McEvoy/A. Douglas
 
    Quad Cities Rowing Association (A)
L. Thoms/W. Horvat/S. Tinsman/D. Varilek
 
    RowPittsburgh (A)
A. Kleijn/T. Shield/J. Allen/J. Murcek
 
    Sagamore Rowing Association (A)
 
    Saratoga Rowing Association, Inc./ Saratoga Springs High School (A)
S. Garrison/D. McClain/T. Quinn-Holloway/H. Kelley
 
    Steel City Rowing Club (A)
B. Charley/P. Joyce/K. Palagi/S. Helfrich
 
    Thames River Sculls (A)
D. Forget/S. Ginter/S. Yanoff/A. Bi
 
    Boston University Men's Crew (B)
D. Jeffreys/L. Futteman/J. Lenzowski/W. Purman
 
    Crescent Boat Club (B)
M. Bryan/G. Bergen/X. Alexander/J. Baeringer
 
    Fairmount Rowing Association (B)
M. Gulkis/D. Digney/Z. Siegel/P. Rapuano
 
    Greenwich Crew (B)
G. Oudheusden/J. Cofer/S. Hagan/M. Hegarty
 
    Navesink River Rowing (B)
A. Vivian/M. Blascovich/K. Tighe/G. Driscoll
 
    Boston University Men's Crew (C)
J. Mallen/J. Tse/J. Southgate/K. Connors
 
6 Womens Junior A 8+
26
7 Mens Senior 1x
16
8 Womens Senior 2-
16
9 Mens Intermediate Ltwt 4+
10
10 Womens Intermediate Ltwt 2x
24
11 Mens Junior A 4+
43
12 Womens Junior A 2x
42
    Bachelors Barge Club (A)
 
    Boston Sculling (A)
D. French/A. Cohen
 
    Community Rowing, Inc. (A)
C. Enright/H. Tittman
 
    Crescent Boat Club (A)
J. Lees/J. Lees
 
    Detroit Boat Club (A)
M. Largay/K. Ourlian
 
    East End Rowing Institute, LTD. (A)
 
    Fairmount Rowing Association (A)
 
    Friends of Shenendehowa Crew, Inc. (A)
A. Knight/L. Boudreau
 
    GMS Rowing Center (A)
A. Kobayashi/C. Watrous
 
    Greenwich Crew (A)
P. SUQUILANDA/P. Lees
 
    Mexican Rowing Federation (A)
Z. Carpio/M. Sánchez
 
    Mobjack Rowing Association (A)
M. Martin/C. Robertson
 
    Navesink River Rowing (A)
D. Blount/K. Brundage
 
    New York Rowing Association (A)
c. crowley/k. branciforte
 
    Pacific Crew/Deep Water Rowing Association (A)
C. Erhart/J. Wukawitz
 
    Pakistan Rowing Federation (A)
K. Ikram/A. Faruqui
 
    Quad Cities Rowing Association (A)
L. Guth/A. Montgomery
 
    RowPittsburgh (A)
M. Duursma/S. Kuntz
 
    Sagamore Rowing Association (A)
 
    Saugatuck Rowing Club, LLC (A)
 
    South Jersey Rowing Club (A)
G. Beck/G. Cutler
 
    Steel City Rowing Club (A)
A. McNeill/A. Puff
 
    Swan Creek Rowing Club (A)
T. Gordon/J. Roloff
 
    Thames River Sculls (A)
B. Hendricks/J. Harriman
 
    USR Junior Women's Development Camp (A)
 
    Winnipesaukee Rowing Club (A)
E. Billin/K. Patrick
 
    Boston Sculling (B)
R. Neschke/S. Hollingsworth
 
    Community Rowing, Inc. (B)
R. Randall/E. Hamilton
 
    Crescent Boat Club (B)
E. Bratton/J. Shillington
 
    Detroit Boat Club (B)
S. Sills/M. McCarroll
 
    Friends of Shenendehowa Crew, Inc. (B)
R. Boudreau/J. McKay
 
    Pacific Crew/Deep Water Rowing Association (B)
A. Cours/S. Sutton-Liswith
 
    Quad Cities Rowing Association (B)
M. Khoury/K. Bracke
 
    Sagamore Rowing Association (B)
 
    South Jersey Rowing Club (B)
A. Sohn/A. Arsenault
 
    Steel City Rowing Club (B)
C. Schueler/E. Cope
 
    USR Junior Women's Development Camp (B)
 
    Boston Sculling (C)
E. Lenczowski/J. Zieff
 
    Community Rowing, Inc. (C)
C. Glandorf/L. McClellan
 
    Friends of Shenendehowa Crew, Inc. (C)
Z. Zavery/L. Neely
 
    USR Junior Women's Development Camp (C)
 
    Boston Sculling (D)
E. McBride/L. Ireland
 
13 Mens Senior 4+
8
14 Womens Senior 2x
8
15 Mens Intermediate 2x
21
16 Womens Intermediate 4+
24
17 Mens Senior Ltwt 2x
4
18 Womens Senior Ltwt 4+
8
19 Mens Junior B 2x
34
    Pelham Community Rowing Association (..)
N. Ippolito/P. Goldstein
 
    Bachelors Barge Club (A)
 
    Burnt Hills Rowing Association, Inc. (A)
C. Conlon/S. Samela
 
    Community Rowing, Inc. (A)
 
    Crescent Boat Club (A)
J. Baeringer/G. Bergen
 
    Fairmount Rowing Association (A)
H. Kieffer/J. Delaney
 
    Friends of Shenendehowa Crew, Inc. (A)
A. Loy/I. Colploys
 
    GMS Rowing Center (A)
S. Rouse/W. Rouse
 
    Los Gatos Rowing Club (A)
A. Rose/R. Hastings
 
    Malvern Preparatory School (A)
P. Donohue/D. Matasic
 
    Manhasset High School (A)
T. Louis/M. Yee
 
    Maritime Rowing Club (A)
A. Buckenheimer/A. Campbell
 
    Mobjack Rowing Association (A)
A. Merz/D. Collins
 
    Navesink River Rowing (A)
T. Malone/M. Blascovich
 
    Pacific Crew/Deep Water Rowing Association (A)
L. Kelly/M. Holmes
 
    Sagamore Rowing Association (A)
 
    Sammamish Rowing Association (A)
C. Morrison/B. Alvarez
 
    Saugatuck Rowing Club, LLC (A)
 
    South Jersey Rowing Club (A)
D. Barbella/N. Hoell
 
    Thames River Sculls (A)
L. Pelletier/S. Yanoff
 
    Crescent Boat Club (B)
M. Bryan/X. Alexander
 
    Fairmount Rowing Association (B)
N. Walchonski/D. Mirabile
 
    GMS Rowing Center (B)
J. Cromwell/G. Burke
 
    Malvern Preparatory School (B)
A. Moore/K. Quinn
 
    Mobjack Rowing Association (B)
C. Lyell/M. Thomas
 
    Sagamore Rowing Association (B)
 
    Sammamish Rowing Association (B)
K. Saxby/J. Elder
 
    Saugatuck Rowing Club, LLC (B)
 
    South Jersey Rowing Club (B)
C. Tweardy/L. Modzier
 
    GMS Rowing Center (C)
N. Ortiz/M. Savino
 
    Sammamish Rowing Association (C)
A. Hyder/G. Eiger
 
    Saugatuck Rowing Club, LLC (C)
 
    Sammamish Rowing Association (D)
A. Bolves/J. Grossman
 
    Saugatuck Rowing Club, LLC (D)
 
20 Womens Junior B 4+
17
21 Mens Intermediate 2-
20
    Fairmount Rowing Association (A)
J. Lipiros/S. Waters
 
    Leander Boat Club (A)
E. Lange/M. Jakubiec
 
    New York Rowing Association (A)
c. reich/d. rubin
 
    Oregon State University Crew (A)
 
    Penn A.C. Rowing Association (A)
 
    Radnor High School Crew Club (A)
T. Masterson/J. Masterson
 
    Riverside Boat Club (A)
A. Baker-Lubin/J. Doherty
 
    Steel City Rowing Club (A)
M. Bienkoski/S. Heisey
 
    TBC Open Men's Development Camp (A)
 
    University of Wisconsin - Men (A)
 
    West Side Rowing Club Development Camp (A)
J. Yeksigian/J. Ludders
 
    Leander Boat Club (B)
J. Clarke/N. Tiech
 
    Radnor High School Crew Club (B)
M. Katin/C. Daniel
 
    University of Wisconsin - Men (B)
 
    University of Wisconsin - Men (C)
 
    Vesper Boat Club (C)
 
    University of Wisconsin - Men (D)
 
    Vesper Boat Club (D)
 
    University of Wisconsin - Men (E)
 
    University of Wisconsin - Men (F)
 
22 Womens Intermediate 1x
20
23 Mens Senior Ltwt 2-
1
24 Womens Senior Ltwt 1x
12
25 Mens Junior B 8+
6
26 Womens Junior B 4x
13
27 Mens Intermediate Ltwt 1x
25
28 Womens Intermediate Ltwt 2-
10
29 Mens Junior A 1x
44
    Unaffiliated (USA) (..)
E. Giles
 
    Bachelors Barge Club (A)
D. Porter
 
    Bantam Boat Club (A)
G. Magarian
 
    Burnt Hills Rowing Association, Inc. (A)
J. Flacke
 
    Community Rowing, Inc. (A)
 
    Detroit Boat Club (A)
T. Freeman
 
    East End Rowing Institute, LTD. (A)
D. Gould
 
    Fairmount Rowing Association (A)
J. Redmond
 
    Friends of Shenendehowa Crew, Inc. (A)
I. Fisher
 
    HHH Crew Club (A)
C. Dobrowolski
 
    Maritime Rowing Club (A)
C. Kelly
 
    Mexican Rowing Federation (A)
J. Cuevas
 
    Narragansett Boat Club (A)
E. Schultze
 
    Navesink River Rowing (A)
B. Frake
 
    Navesink River Rowing (A)
M. Kenny-Little
 
    New York Athletic Club (A)
B. Murphy
 
    Pacific Crew/Deep Water Rowing Association (A)
S. Wainwright
 
    Penn A.C. Rowing Association (A)
 
    Quad Cities Rowing Association (A)
L. Thoms
 
    Rose City Rowing Club (A)
M. Van Eerden
 
    RowPittsburgh (A)
A. Kleijn
 
    Sagamore Rowing Association (A)
 
    Saugatuck Rowing Club, LLC (A)
 
    South Jersey Rowing Club (A)
J. Taylor
 
    Steel City Rowing Club (A)
M. Maddamma
 
    Unaffiliated (USA) (A)
J. Winter
 
    Bachelors Barge Club (B)
J. Savo
 
    Burnt Hills Rowing Association, Inc. (B)
I. OConnor
 
    Detroit Boat Club (B)
A. Fildes
 
    East End Rowing Institute, LTD. (B)
E. O'Neill
 
    Fairmount Rowing Association (B)
M. Haraburda
 
    Friends of Shenendehowa Crew, Inc. (B)
P. Ballantyne
 
    Navesink River Rowing (B)
G. Charte
 
    Pacific Crew/Deep Water Rowing Association (B)
R. Milne
 
    Quad Cities Rowing Association (B)
D. Varilek
 
    Steel City Rowing Club (B)
B. Charley
 
    Bachelors Barge Club (C)
G. Becker
 
    Detroit Boat Club (C)
C. Samul
 
    GMS Rowing Center (C)
B. Berg
 
    Steel City Rowing Club (C)
S. Helfrich
 
    Bachelors Barge Club (D)
G. Klotzbach
 
    Bachelors Barge Club (D)
M. McCarter
 
    Steel City Rowing Club (D)
P. Joyce
 
    Steel City Rowing Club (E)
K. Palagi
 
30 Womens Junior A 2-
11
31 Mens Senior 4x
8
    Fairmount Rowing Association (A)
A. Monte/T. Mahoney/J. Lipiros/M. Henwood
 
    Louisville Rowing Club, Inc./Greater Louisville Rowing Foundation (A)
J. Morrison/W. Griffith/C. Troxel/C. Browder
 
    Malvern Preparatory School (A)
M. Donohue/M. Rawlings/M. Benedetto/S. Stewart
 
    New York Athletic Club (A)
 
    Penn A.C. Rowing Association (A)
 
    Undine Barge Club of Philadelphia (A)
M. Lynch/T. Waddle/A. Preetam/S. Wisniewski
 
    Vesper Boat Club (A)
B. Churchill/J. Caldwell/M. Ross/D. Scholz
 
    New York Athletic Club (B)
 
32 Womens Senior 8+
7
33 Mens Senior 4-
8
34 Mens Junior A 2-
22
35 Womens Junior A 1x
35
36 Womens Senior 4-
7
37 Mens Intermediate Ltwt 8+
5
Sunday, July 20, 2008
38 Womens Intermediate ltwt 4x
8
39 Mens Junior A 8+
27
    Boston Sculling (A)
m. o'leary/J. Mundt/T. Sund/E. Schwarzenbach/R. Jones/P. Hirt/G. Eccles/R. Lilly/A. Manfull (Cox)
 
    Community Rowing, Inc. (A)
 
    Fairmount Rowing Association (A)
M. Bonavitacola/M. Stewart/P. Wisniowski/D. McDonald/D. Digney/Z. Siegel/M. Gulkis/M. Schluckebier/A. Dreher (Cox)
 
    Hudson River Rowing Association, Inc. (A)
 
    Mexican Rowing Federation (A)
D. Zambrano/A. Morales/O. Montoya/A. Ortega/F. Díaz/A. Santoyo/C. Gómez/V. García/N. Lago (Cox)
 
    Mobjack Rowing Association (A)
A. Markantonatos/G. Wilt/B. Hedrick/W. Benett/M. Thomas/S. Kram/B. Kram/M. Bass/M. Hendrix (Cox)
 
    New York Rowing Association (A)
t. michaelson/s. ryan/j. williamson/m. titer/t. stolarski/a. mansylla/c. kennedy/w. garrity/d. jeffrey (Cox)
 
    Pacific Crew/Deep Water Rowing Association (A)
A. Rowley/S. Wainwright/M. Shenk/R. Hemelt/S. McEvoy/N. Bristow/R. Milne/R. Brown/R. March (Cox)
 
    Penn A.C. Rowing Association (A)
 
    Seattle Area Rowing Association (A)
A. B/A. C/A. D/A. E/A. F/A. G/A. H/A. I/A. A (Cox)
 
    Southeast Juniors (A)
M. Oates/F. Green/A. Kramer/T. Blume/T. Sukolsky/L. Page/A. Gonzales/S. Freedgood/C. del Zompo (Cox)
 
    Thompson Boat Center (A)
 
    Three Rivers Rowing Association (A)
 
    USR Development Camp- Boston (A)
 
    West Side Rowing Club (A)
S. Kenney/M. Masterson/W. Larkin/P. Kenney/A. Amico/S. Torre/W. Evangelista/S. Becht/M. Cosman (Cox)
 
    Boston Sculling (B)
P. Scholle/R. Ganong/M. Dillon/a. reeve/H. Hoffstot/T. Hanson/S. Collerado-Mansfield/J. Gartland/S. Cao (Cox)
 
    Community Rowing, Inc. (B)
 
    Greenwich Crew (B)
A. Hagan/N. Hoffmann/N. Stewart/S. Meyer/Z. Wright/G. Oudheusden/S. Hagan/J. Cofer/K. Gilder (Cox)
 
    Hudson River Rowing Association, Inc. (B)
S. VanBuren/A. Pullman/b. clark/J. Mateer/W. Trapp/M. Ibsen/A. Runne/M. Floryan/D. Lamar (Cox)
 
    Thompson Boat Center (B)
 
    Three Rivers Rowing Association (B)
 
    USR Development Camp- Boston (B)
 
    West Side Rowing Club (B)
Z. Crawford/M. Heubusch/G. Rusch/R. Gannon/J. Garfoot/K. Gioulekas/J. Herzig/S. Joyce/P. Deacon (Cox)
 
    Boston Sculling (C)
 
    Thompson Boat Center (C)
 
    Three Rivers Rowing Association (C)
 
    Three Rivers Rowing Association (D)
 
40 Womens Junior A 4x
24
    Boston Sculling (A)
E. McBride/A. Cohen/R. Neschke/J. Zieff
 
    Burnt Hills Rowing Association, Inc. (A)
K. Fogg/B. Rudgers/C. Munday/K. Madden
 
    Community Rowing, Inc. (A)
E. Hamilton/C. Draper/A. Kirk/M. Rountree
 
    Crescent Boat Club (A)
J. Lees/J. Lees/J. Shillington/E. Bratton
 
    Detroit Boat Club (A)
M. Largay/S. Sills/M. McCarroll/K. Ourlian
 
    Fairmount Rowing Association (A)
 
    Friends of Shenendehowa Crew, Inc. (A)
A. Knight/L. Boudreau/R. Boudreau/J. McKay
 
    Mexican Rowing Federation (A)
A. Castro/G. García/N. Vargas/N. Federico
 
    Mobjack Rowing Association (A)
C. Robertson/M. Martin/S. Frye/K. Latimer
 
    Navesink River Rowing (A)
J. Vosseller/J. Lapp/C. Kearny/E. Flashburg
 
    New York Rowing Association (A)
c. crowley/k. branciforte/a. gilmartin/g. read
 
    Quad Cities Rowing Association (A)
L. Guth/M. Khoury/K. Bracke/A. Montgomery
 
    Sagamore Rowing Association (A)
 
    South Jersey Rowing Club (A)
G. Beck/G. Cutler/V. Brencher/A. Brooks
 
    Steel City Rowing Club (A)
A. McNeill/A. Puff/E. Cope/C. Schueler
 
    USR Junior Women's Development Camp (A)
 
    Boston Sculling (B)
E. Lenczowski/L. Ireland/S. Hollingsworth/D. French
 
    Community Rowing, Inc. (B)
S. Murphy/C. Enright/S. Hamilton/R. Freeman-Slade
 
    Fairmount Rowing Association (B)
E. Ciccotti/C. McKinney/J. Brinks/O. DeSalvo
 
    Navesink River Rowing (B)
K. Brundage/A. Doughty/C. Davis/B. Rahey
 
    South Jersey Rowing Club (B)
M. Quien/L. Bouchard/K. Vogel/C. O'Brien
 
    USR Junior Women's Development Camp (B)
 
    USR Junior Women's Development Camp (C)
 
    USR Junior Women's Development Camp (D)
 
41 Mens Senior 2-
8
42 Womens Senior 1x
11
43 Mens Intermediate 4x
11
44 Womens Intermediate 8+
10
45 Mens Junior B 1x
30
46 Mens Intermediate 4+
23
47 Womens Intermediate 2x
20
48 Mens Senior Ltwt 4+
5
49 Womens Senior Ltwt 2x
7
50 Mens Junior B 4+
14
51 Womens Junior B 2x
23
52 Mens Intermediate Ltwt 2x
17
53 Womens Intermediate Ltwt 4+
13
54 Mens Junior A 2x
41
    Bachelors Barge Club (A)
 
    Boston University Men's Crew (A)
A. Newell/L. Futteman
 
    Crescent Boat Club (A)
T. Zachweijo/S. Willis
 
    Detroit Boat Club (A)
A. Fildes/C. Samul
 
    East End Rowing Institute, LTD. (A)
D. Gould/E. O'Neill
 
    Essex Rowing Club, Inc. (A)
 
    Fairmount Rowing Association (A)
M. Gulkis/D. Palazzo
 
    Friends of Shenendehowa Crew, Inc. (A)
M. Zavery/S. Gemmitti
 
    GMS Rowing Center (A)
D. Cullmer/E. Wessel
 
    Los Gatos Rowing Club (A)
G. Cottrell/B. Cooper
 
    Malta Boat Club (A)
B. Doughty/D. Matasic
 
    Maritime Rowing Club (A)
W. Dannemann/C. Kelly
 
    Mexican Rowing Federation (A)
K. Santaella/A. Barrera
 
    Navesink River Rowing (A)
A. Walzak/J. Pietronico
 
    New York Rowing Association (A)
a. mansylla/m. titer
 
    Pacific Crew/Deep Water Rowing Association (A)
S. Wainwright/A. Rowley
 
    Quad Cities Rowing Association (A)
W. Horvat/S. Tinsman
 
    RowPittsburgh (A)
A. Kleijn/J. Murcek
 
    Saratoga Rowing Association, Inc./ Saratoga Springs High School (A)
D. McClain/H. Kelley
 
    South Jersey Rowing Club (A)
G. Mayer/J. Taylor
 
    South Niagara Rowing Club (A)
M. Ventresca/D. Makken
 
    Steel City Rowing Club (A)
M. Maddamma/S. Helfrich
 
    Thames River Sculls (A)
D. Forget/S. Ginter
 
    Bachelors Barge Club (B)
 
    Boston University Men's Crew (B)
D. Jeffreys/J. Bently
 
    Crescent Boat Club (B)
T. Watson/C. Mills
 
    Essex Rowing Club, Inc. (B)
 
    Fairmount Rowing Association (B)
M. Stewart/Z. Siegel
 
    GMS Rowing Center (B)
B. Berg/N. Ortiz
 
    Greenwich Crew (B)
D. Whiteford/M. Hegarty
 
    Malta Boat Club (B)
S. Lawler/C. Higgins
 
    Pacific Crew/Deep Water Rowing Association (B)
R. Milne/N. Bristow
 
    Steel City Rowing Club (B)
B. Charley/P. Joyce
 
    Boston University Men's Crew (C)
W. Purman/J. Mallen
 
    Crescent Boat Club (C)
A. Sheridan/S. Roberts
 
    Fairmount Rowing Association (C)
J. Redmond/P. Rapuano
 
    Boston University Men's Crew (D)
K. Connors/J. Tse
 
    Crescent Boat Club (D)
J. O'Neill/R. Chiu
 
    Fairmount Rowing Association (D)
D. Digney/P. Wisniowski
 
    Boston University Men's Crew (E)
C. Massey/J. Southgate
 
    Fairmount Rowing Association (E)
M. Haraburda/R. Jones
 
55 Womens Junior A 4+
36
56 Mens Senior 2x
6
    Fairmount Rowing Association (A)
J. Cutler/C. McElroy
 
    Fairmount Rowing Association (A)
A. Monte/M. Henwood
 
    Narragansett Boat Club (A)
R. English/E. Schultze
 
    New York Athletic Club (A)
 
    Vesper Boat Club (A)
P. Godfrey/J. Velez
 
    New York Athletic Club (B)
 
57 Womens Senior 4+
17
58 Mens Intermediate Ltwt 2-
8
59 Womens Intermediate Ltwt 1x
25
60 Mens Senior 8+
9
61 Womens Senior 4x
4
62 Mens Intermediate 1x
32
63 Womens Intermediate 2-
29
64 Mens Senior Ltwt 1x
10
65 Womens Senior Ltwt 2-
4
66 Mens Junior B 4x
16
67 Womens Junior B 8+
9
68 Mens Senior Ltwt 8+
2
69 Mens Senior Ltwt 4x
2
70 Womens Open 1x - Dash
20
71 Mens Open 1x - Dash
13
*-Event times, if listed, are tentative and subject to change