Stotesbury Cup Regatta
- May 16, 2003 To May 17, 2003
- sprint
- Schuylkill River
- Philadelphia, PA (USA)
- Hosted By: Schuylkill Navy of Philadelphia
Filter
Event# | Time* | Code | Event | Competitors | Entries |
---|---|---|---|---|---|
Saturday, May 17, 2003 | |||||
1 | Boys Freshman Eight | 37 |
|||
10 | Girls Junior Quad | 13 |
|||
11 | Girls Ltwt Eight | 17 |
|||
12 | Boys Ltwt Eight | 10 |
|||
13 | Boys Ltwt Four | 40 |
|||
B-CC High School Crew Boosters (A) |
S. Olaya/C. Witten/N. Streicher/C. Horwitz/C. Hartman (Cox)/
|
|
|||
Belleville High School (A) |
T. Carrera/B. Mallari/P. Bui/F. Slota/M. Moran (Cox)/
|
|
|||
Blair Academy Crew (A) |
M. Doyle/W. Engels/J. Bentley/K. Shiozaki/L. Doyle (Cox)
|
|
|||
Bonner Rowing Association/Monsignor Bonner High School (A) |
J. Burrows/B. Lake/P. Siestrzewitowsk/R. Wallace/J. Lincke (Cox)/
|
|
|||
Brighton High School (A) |
J. Starr/J. Castle/J. Kole/I. Holub/H. Goldberg (Cox)/
|
|
|||
Brunswick School Boat Club (A) |
P. Bowgen/B. Chris/W. Carroll/J. OConnell/K. Morphy (Cox)/
|
|
|||
CCCRC (A) |
D. Rasmussen/M. Cromwell/F. Hernderson/C. MacBeth/C. Burris (Cox)/
|
|
|||
Christchurch School (A) |
M. Jones/M. Fowle/N. McDaniel/Y. Gonzales/M. Slaughter (Cox)/
|
|
|||
Conestoga Crew Club (A) |
E. Nalbone/J. Mateer/A. Selikson/W. Ikeler/T. Kilcoyne (Cox)
|
|
|||
Denis Morris Catholic High School (A) |
E. Kemp/J. Michaud/B. Fast/P. Roblin/S. Holland (Cox)
|
|
|||
Egg Harbor Township High School (A) |
E. Carlson/S. Ford/E. Burhop/B. Fair/F. Doan (Cox)/
|
|
|||
F.D. Roosevelt H.S.-Hyde Park Rowing Assoc (A) |
S. Civitella/B. McAlster/C. Delgado/B. Dors/L. Hunter (Cox)/
|
|
|||
Father Judge High School (A) |
J. Blaney/D. DeLisi/A. Gunsenhouser/S. Perri/D. Locicero (Cox)
|
|
|||
Fordham Preparatory School (A) |
P. Krey/T. Delaney/P. ODonnell/R. Ujazdowski/M. Paranac (Cox)
|
|
|||
Gloucester Rowing Association (A) |
R. Oliver/M. Richmond/M. Wingrove/J. Reese/K. LaGuardia (Cox)/
|
|
|||
Gonzaga College High School Crew (A) |
P. Godfrey/G. Moynihan/D. Dorn/M. Stepko/E. Nic (Cox)/
|
|
|||
Harriton High School (A) |
B. Cohen/J. Lazaroff/D. Gerstein/S. Hershorin/J. Needles (Cox)/
|
|
|||
Kearny High School (A) |
J. McKenna/C. Lopes/L. Brinkmeyer/S. Alonso/I. Villa (Cox)/
|
|
|||
La Salle College High School (A) |
P. Montgomery/T. McMahon/N. Sivak/J. Tanney/D. Ohman (Cox)
|
|
|||
Lake Braddock Crew Booster Club, Inc. (A) |
J. Mallette/B. Walsh/A. Gelinne/E. Stewart/K. Green (Cox)/
|
|
|||
Lourdes Rowing Association - Our Lady of Lourdes (A) |
L. Eckhardt/C. Shultz/B. Mulvey/A. Palmiter/R. LeFever (Cox)
|
|
|||
Lower Merion High School Crew (Ardmore) (A) |
B. Kowitt/M. Freeberg/M. Solomon/A. Hayward/N. Fraimow (Cox)
|
|
|||
Manhasset Crew (A) |
W. Lopez/A. Nicolaides/D. Wright/C. Monahan/A. Rubin (Cox)/
|
|
|||
McLean High School Crew Club, Inc. (A) |
A. Chin/R. Verma/R. Galarza/E. Lababidi/J. Hanlon (Cox)
|
|
|||
Mt. Baker Crew (A) |
E. Miller/K. Proffitt/B. Vogel/D. Hollenback/C. Steppe (Cox)/
|
|
|||
North Catholic High School (A) |
C. Kishur/P. Twomey/D. McLellan/P. OConnor/C. Lober (Cox)/
|
|
|||
Nutley High School Crew (A) |
J. Krick/V. Woodkotch/F. Matos-Faro/D. Pucci/A. DeArmas (Cox)/
|
|
|||
Poughkeepsie High School (A) |
E. Sulollari/D. Creedon/D. Pelkey/S. Gorgen/D. Otrakan (Cox)/
|
|
|||
St. Joseph's Preparatory School (A) |
W. Connor/K. Murray/L. McGrath/T. Echelmeier/T. Goldner (Cox)
|
|
|||
St. Pauls School for Boys (A) |
R. Duckett/R. Flick/D. Garonzik/M. Stroud/D. Speer (Cox)/
|
|
|||
The Episcopal Academy - PA (A) |
J. Gallagher/P. Wilson/C. Familetti/J. Uitto/M. Ciccotti (Cox)/
|
|
|||
The Haverford School (A) |
S. Restifo/M. Snyder/B. Elsiela/M. Marcucci/S. Gallagher (Cox)/
|
|
|||
The Hun School (A) |
J. Sanchez/T. Jacobs/K. Michel/K. albahary/K. Sweger (Cox)
|
|
|||
Thomas Jefferson High School Crew Boosters, Inc. (A) |
C. Jones/A. Lin/A. Putz/M. Rezendes/M. Cassidy (Cox)/
|
|
|||
Upper Merion High School (A) |
B. Adelsberger/S. Sikora/D. Reilly/C. Morinelli/C. Anderson (Cox)/
|
|
|||
West Springfield Crew Boosters Club, Inc./ West Springfield High School (A) |
K. Helfrich/M. Holden/C. Litchfield/D. Cohn/A. Osborn (Cox)/
|
|
|||
Yorktown High School (A) |
D. Mahoney/I. Morris/L. Horne/A. Cohen/C. Krohn (Cox)/
|
|
|||
Woodbridge High School/Woodbridge Crew, Inc (D) |
C. Wise/T. McCloskey/B. Parker/D. Brown/M. Adler (Cox)/
|
|
|||
Hylton Crew Boosters Club, Inc. (E) |
B. Protacio/J. Persson/M. Hinz/M. Hinz/A. Talley (Cox)/
|
|
|||
Roman Catholic High School (H) |
C. Engler/M. Whitman/G. Ondrejka/E. Petite/T. Prendergast (Cox)/
|
|
|||
14 | Girls Ltwt Four | 37 |
|||
15 | Girls Senior Double | 16 |
|||
16 | Boys Senior Double | 15 |
|||
17 | Boys Second Eight | 21 |
|||
18 | Girls Second Eight | 24 |
|||
19 | Girls Senior Quad | 11 |
|||
2 | Girls Freshman Eight | 35 |
|||
20 | Boys Senior Quad | 7 |
|||
21 | Boys Senior Single | 23 |
|||
22 | Girls Senior Single | 11 |
|||
23 | Boys Senior Four | 36 |
|||
St. Anthony's High School Crew (..) |
P. Coppinger/J. Russo/A. Cheesman/B. Erich/J. Roy (Cox)/
|
|
|||
Blair Academy Crew (A) |
A. Fairclough/N. Davin/J. Geise/J. Dougherty/L. Doyle (Cox)
|
|
|||
Bonner Rowing Association/Monsignor Bonner High School (A) |
A. DiBiasi/K. Goldschmidt/F. King/P. Quinn/M. Micarelli (Cox)/
|
|
|||
Brighton High School (A) |
E. Syed/D. Swett/H. Wershow/M. Cheplowitz/M. Murphy (Cox)/
|
|
|||
Christchurch School (A) |
J. Wilton/D. Bury/P. Bennett/H. Hill/V. Lee (Cox)/
|
|
|||
DeMatha Catholic High School (A) |
A. Bright/J. Bader/P. Lynch/J. Hendrix/F. Ephraim (Cox)/
|
|
|||
Egg Harbor Township High School (A) |
G. Kaczmarski/A. Philips/P. Guenther/K. Jacobs/T. Zompa (Cox)/
|
|
|||
Fairfax High School Crew (A) |
B. Nalls/B. Boynton/J. Lumsden/P. Govender/J. Davis (Cox)
|
|
|||
Georgetown Day School Crew (A) |
A. Bryson/N. Van der Kolk/U. Garg/X. Veerhoff/W. Corning (Cox)/
|
|
|||
Harriton High School (A) |
C. Belch/M. Riviere-Platt/M. Nechemia/B. Synder/M. Jackson (Cox)/
|
|
|||
Holy Cross Catholic Secondary School (A) |
G. Szybka/R. Kremble/J. Kalinowski/P. Plucinski/M. Edward (Cox)/
|
|
|||
Hylton Crew Boosters Club, Inc. (A) |
A. McKnight/M. Brady/J. Casebere/S. Holt/B. James (Cox)/
|
|
|||
Kearny High School (A) |
D. Boyes/R. Burton/J. Hayes/J. Bianchi/C. Sousa (Cox)/
|
|
|||
Lenape High School (A) |
J. Priar/C. Hartigan/C. Carite/A. Dantz/M. Caplin (Cox)
|
|
|||
Manhasset Crew (A) |
D. Judge/J. Egan/P. Ferrante/C. Patrick/K. Taylo (Cox)/
|
|
|||
Mathews High School Crew (A) |
W. Foster/W. Ober/D. Sier/N. Tucker/J. Clark (Cox)
|
|
|||
McLean High School Crew Club, Inc. (A) |
C. McCook/B. McCook/T. Wesolowski/Z. Stimart/G. Hanley (Cox)
|
|
|||
McQuaid Jesuit Crew (A) |
A. Holliday/J. Kruetter/P. Radziszowski/K. Leszyk/M. Ansaldi (Cox)/
|
|
|||
Moorestown Rowing Club (A) |
D. Carter/B. Gordon/J. Depenbrock/N. Brown/J. Mure (Cox)/
|
|
|||
Nutley High School Crew (A) |
J. Courain/K. Wlosek/V. Markevic/C. Novak/C. Keriazos (Cox)
|
|
|||
Peddie School (A) |
D. Tamaroff/R. Nebel/P. Clements/R. Rajabi/S. Kamph (Cox)/
|
|
|||
Sir Winston Churchill Secondary School (A) |
P. Beedling/L. Beedling/D. Ensslen/J. Muratori/D. Saks (Cox)
|
|
|||
South Orlando Rowing Association (A) |
N. Van nice/B. Taylor/S. Shelton/J. Mcqeen/C. Margeson (Cox)
|
|
|||
Spackenkill Rowing Club (A) |
G. Lometti/G. Weiss/D. Sean/B. Slyvester/E. Calogerakis (Cox)/
|
|
|||
St. Joseph's Preparatory School (A) |
J. Romvary/R. Landy/S. Barker/C. Pilton/N. Rizzo (Cox)/
|
|
|||
The Episcopal Academy - PA (A) |
M. Young/K. Beaumont/B. Marymor/A. Colgan/M. Adomanis (Cox)/
|
|
|||
The Haverford School (A) |
M. Dean/T. Kiely/D. Gevertz/C. Abruzzee/A. Klemm (Cox)
|
|
|||
The Hun School (A) |
S. Mardy/W. Kutzke/D. Williams/T. Demler/S. Sussman (Cox)/
|
|
|||
The Lawrenceville School (A) |
T. Hennessy/H. Rooseveldt/G. Macgill/C. Brooks/M. Rohas (Cox)/
|
|
|||
The Shipley School (A) |
R. Riedel/M. Kreuter/N. Maddock/D. Renninger/C. Gina (Cox)/
|
|
|||
Upper Merion High School (A) |
D. Dermond/K. Zelli/R. Biebrich/C. Cressman/D. Parker (Cox)/
|
|
|||
Village Rowing Foundation Inc. DBA Ridgewood Crew (A) |
B. Masarky/M. Reilly/D. DeBoer/V. Mehar/H. Plasil (Cox)/
|
|
|||
W.T. Woodson Crew Boosters Association (A) |
M. Tierney/M. Shaffer/B. Shevock/R. Tierney/B. Murphy (Cox)/
|
|
|||
West Potomac Crew Boosters (A) |
T. Burnett/W. Aramony/J. Brown/A. Fedgetter/H. McGuirk (Cox)
|
|
|||
Woodbridge High School/Woodbridge Crew, Inc (A) |
B. Streufert/J. McMullin/C. Richbourg/S. Wallen/C. Phillips (Cox)/
|
|
|||
Jackson-Reed High School Crew Boosters Club (F) |
D. Furioso/M. Benkeira/A. Baumel/J. Thrlik/J. Hoke (Cox)/
|
|
|||
24 | Girls Senior Four | 37 |
|||
B-CC High School Crew Boosters (A) |
E. Schruben/M. Ruch/E. Short/M. McCormick/D. Bates (Cox)/
|
|
|||
Belleville High School (A) |
M. Pennetti/A. Perez/J. Woolley/J. Tennis/M. Rufin (Cox)/
|
|
|||
Blair Academy Crew (A) |
J. Weber/E. Brandwood/C. Geiser/D. Kobus/L. Williams (Cox)/
|
|
|||
Cape Henry Collegiate School (A) |
E. Boyd/K. Carter/K. Kirk/E. Besnard/C. Tobias (Cox)
|
|
|||
Egg Harbor Township High School (A) |
E. Hulanick/K. Duffy/M. Kwart/L. Mcelhenny/B. Ware (Cox)/
|
|
|||
F.D. Roosevelt H.S.-Hyde Park Rowing Assoc (A) |
K. Floryan/C. Fairbanks/A. Hare/C. Dotterer/S. Lecomte (Cox)
|
|
|||
Fairfax High School Crew (A) |
E. Hobson/A. Delehanty/M. Parks/A. Hatt/M. DeAngelis (Cox)
|
|
|||
Georgetown Day School Crew (A) |
N. Suleiman/L. Pearlstein/L. McBride/E. Schachter/L. Seidel (Cox)/
|
|
|||
Grimsby Secondary School Rowing Team (A) |
S. Jarvis/J. Crawford/A. David/C. Dayboll/L. Solvason (Cox)/
|
|
|||
Haddonfield Crew Club (A) |
K. Onyx/L. Kahl/K. Podgor/A. Koniges/L. Burmaster (Cox)/
|
|
|||
Hampton High School Rowing Association (A) |
C. Pruszynski/C. Bierkan/V. Dowd/A. Kolb/M. Rogers (Cox)/
|
|
|||
Harriton High School (A) |
A. Corbett/B. Jones/A. Trometter/K. Hayden/J. Wenger (Cox)/
|
|
|||
Holton-Arms School (A) |
G. Childs/C. Brenner/C. Sessions/C. Chu/A. Makowski (Cox)/
|
|
|||
Holy Cross Catholic Secondary School (A) |
A. Lysiuk/K. Emslie/M. Longo/H. Henry/K. Romatowski (Cox)/
|
|
|||
Kearny High School (A) |
D. Trivic/D. Lorenzo/F. Rocha/E. Roe/C. obrien (Cox)/
|
|
|||
Lenape High School (A) |
B. Guogas/R. Siman/C. Gambacorta/M. Shah/S. Lange (Cox)
|
|
|||
Liverpool High School Crew (A) |
L. Chisholm/D. Moss/H. Cowan/A. Gay/A. Harrington (Cox)
|
|
|||
Liverpool High School Crew (A) |
M. Nielsen/M. Coglitore/V. Kratz/C. Rotunno/K. Stefanco (Cox)
|
|
|||
Lourdes Rowing Association - Our Lady of Lourdes (A) |
S. Nussbickel/E. Briskey/E. Hicks/K. Hinkel/P. Fichera (Cox)
|
|
|||
Manhasset Crew (A) |
M. Panzner/K. Hinz/E. Faeth/J. Macina/K. Burch (Cox)/
|
|
|||
McLean High School Crew Club, Inc. (A) |
L. Silverstein/C. Peterson/B. Bodson/B. May/S. Abrams (Cox)/
|
|
|||
Moorestown Rowing Club (A) |
D. Bonaccorsi/K. Devine/C. Nick/L. Kenuk/B. Brighty (Cox)/
|
|
|||
Mt. Baker Crew (A) |
K. Nauheimer/B. Lingerfelt/J. Holcomb/P. Salas/J. Slocum (Cox)/
|
|
|||
North Catholic High School (A) |
A. Hryniszak/J. McDonald/E. MacPhail/S. Konzier/M. Shelestak (Cox)/
|
|
|||
Peddie School (A) |
K. Sullivan/E. Sullivan/C. Lodigiani/N. Lawson/S. Neves (Cox)/
|
|
|||
Poughkeepsie High School (A) |
E. Staino/M. Halley/S. Chamberas/L. Ciminello/D. Williams (Cox)/
|
|
|||
Radnor High School Crew Club (A) |
J. Banister/L. Kirker/E. Northington/L. Hobson/S. Malit (Cox)
|
|
|||
Roland Park Country School (A) |
K. Pelsis/A. Esworthy/E. Duke/E. Prosperetti/S. Devine (Cox)/
|
|
|||
Spackenkill Rowing Club (A) |
V. Campbell/B. Lindsay/D. Diana/S. Rist/K. Donoghue (Cox)/
|
|
|||
The Agnes Irwin School (A) |
A. Gonzalez-Martin/D. Squadrito/M. Lloyd/K. Quin/L. Lampe (Cox)/
|
|
|||
The Hun School (A) |
T. Zabor/M. Stinson/L. Ryan/E. Springsted/V. Friedman (Cox)/
|
|
|||
The Lawrenceville School (A) |
K. Engleman/S. Abuhoff/M. Glasebrook/T. Dea/M. Baumann (Cox)/
|
|
|||
Upper Merion High School (A) |
J. Huston/N. Ivory/D. Krasnoff/J. Sabella/B. Burchard (Cox)/
|
|
|||
W.T. Woodson Crew Boosters Association (A) |
C. Murray/J. Guzik/R. Judge/K. Kazimer/J. Jenkins (Cox)/
|
|
|||
West Potomac Crew Boosters (A) |
N. Jones/D. Baden-Mayer/C. Jenkins/K. Lord/A. Morris (Cox)/
|
|
|||
West Springfield Crew Boosters Club, Inc./ West Springfield High School (A) |
C. Martin/J. Young/M. Bush/A. Burpo/S. Bryant (Cox)
|
|
|||
Yorktown High School (A) |
A. Pavluk/N. Whiteclay/R. Gaus/H. Spadacene/I. Freemyer (Cox)
|
|
|||
25 | Boys Senior Eight | 30 |
|||
26 | Girls Senior Eight | 36 |
|||
3 | Girls Junior Double | 16 |
|||
4 | Boys Junior Double | 17 |
|||
5 | Boys Junior Four | 44 |
|||
6 | Girls Junior Four | 43 |
|||
St. Pauls School for Girls (..) |
C. Anderson/B. Hardcastle/S. Rohde/S. Craten/A. Kahn (Cox)/
|
|
|||
Atlantic City High School (A) |
S. Field/A. Rha/G. VanDuyne/A. Ceballos/K. Zelidon (Cox)/
|
|
|||
B-CC High School Crew Boosters (A) |
M. Swartz/J. Jurgovan/P. Jessell/E. Hargrove/M. Pollard (Cox)/
|
|
|||
Belleville High School (A) |
A. Soria/J. Mendez/M. Rizzo/N. Singh/L. Pham (Cox)/
|
|
|||
Blair Academy Crew (A) |
F. Davis/D. Clarke/L. Anderson/I. Nelson/B. Kaskel (Cox)/
|
|
|||
Collingswood Crew Club, Inc. (A) |
K. Giglio/J. Whitney/K. Yoder/M. Flemming/A. Panek (Cox)/
|
|
|||
Episcopal High School -Virginia (A) |
S. Hess/J. Hartman/A. Grainger/B. Bell/A. Clay (Cox)/
|
|
|||
F.D. Roosevelt H.S.-Hyde Park Rowing Assoc (A) |
T. Pursino/D. Kratz/T. Fusaro/T. Pastor/J. Bellinger (Cox)/
|
|
|||
Fairfax High School Crew (A) |
M. Heffron/S. Valdizan/B. Boynton/M. McGrane/A. Del Vecchio (Cox)/
|
|
|||
Gloucester Rowing Association (A) |
W. Phaup/V. Trower/P. Thomas/M. Wichterman/E. Davis (Cox)/
|
|
|||
Greenwich Academy (A) |
L. Losch/L. Harriss/L. McGirr/I. Schless/K. Aguirre (Cox)/
|
|
|||
Greenwich Academy (A) |
L. Losch/L. Harriss/L. McGirr/I. Schless/K. Aguirre (Cox)/
|
|
|||
Haddonfield Crew Club (A) |
S. Davidson/K. Koniges/D. Reed/J. Wells/K. Sikkema (Cox)/
|
|
|||
Hampton High School Rowing Association (A) |
K. Malongowski/K. Voegetli/A. Walsh/H. Thorpe/H. Mistry (Cox)/
|
|
|||
Holton-Arms School (A) |
S. Henochowicz/K. Lorr/R. Dickenson/E. Matthewson/A. Correia (Cox)/
|
|
|||
Jackson-Reed High School Crew Boosters Club (A) |
K. Sims/R. Eisenbrey/N. Lefrancois/M. Levi/A. Lily (Cox)/
|
|
|||
Lake Braddock Crew Booster Club, Inc. (A) |
A. Lyons/B. Bouton/M. Bounds/J. Magers/K. Linn (Cox)/
|
|
|||
Lenape High School (A) |
R. Levin/C. Bell/R. Spehalski/D. Minenini/D. Garcia (Cox)
|
|
|||
Lyme-Old Lyme High School (A) |
L. Shalaeva/V. Olsen/A. Storm/J. Rice/V. Olsen (Cox)
|
|
|||
Manhasset Crew (A) |
K. McCabe/E. Conte/J. Juliano/N. carbonneau/T. McCarney (Cox)/
|
|
|||
Mathews High School Crew (A) |
A. Bridge/S. Machen/W. Henry/W. Hegamyer/T. Smedley (Cox)
|
|
|||
Moorestown Friends High School (A) |
L. Norcross/C. Baida/S. Hall/J. Shantz/R. Flynn (Cox)
|
|
|||
Moorestown Rowing Club (A) |
G. Klatte/K. Collier/A. Pennisi/J. Callahan/D. Biddle (Cox)/
|
|
|||
Mount Saint Joseph Academy (A) |
E. Kohler/G. OConnor/M. Merlini/J. DePermentier/M. Gagliardi (Cox)/
|
|
|||
Nutley High School Crew (A) |
C. Nicastro/Y. Shama/S. Cohen/C. Curry/K. Sussko (Cox)/
|
|
|||
Peddie School (A) |
V. Sarron/A. Hennessy/H. Boyle/L. Lodigiani/I. Uppal (Cox)/
|
|
|||
Poughkeepsie High School (A) |
A. Marshall/M. Hunt/C. Welsh/A. Smilowitz/A. Maranon (Cox)/
|
|
|||
Radnor High School Crew Club (A) |
M. Madaio/L. Margolis/K. Campbell/G. ONeill/M. Underwood (Cox)
|
|
|||
Roland Park Country School (A) |
A. Kluttz/L. Macdonald/K. Pless/E. Gates/C. Zeiders (Cox)/
|
|
|||
Rutherford High School (A) |
R. Kleinbaum/R. Gonska/A. Murray/A. Gordon/E. Kleinbaum (Cox)
|
|
|||
St. Andrew's School (A) |
D. Robinson/N. Gonzalez/A. Horn/K. Whitesell/B. Jackling (Cox)/
|
|
|||
The Agnes Irwin School (A) |
R. Kimchi/D. Kays/C. Johnston/C. Razzi/G. Vetrano (Cox)/
|
|
|||
The Hun School (A) |
E. Moens/A. Walter/M. St. Marie/K. Stanley/L. Wirpsza (Cox)/
|
|
|||
The Lawrenceville School (A) |
E. Wilson/H. Robinson/N. Clarke/L. Van-Essen-Fishm/S. Keithly (Cox)/
|
|
|||
The Shipley School (A) |
S. Thompson/K. Janicz/A. Latshaw/H. Dyles/R. Roberts (Cox)/
|
|
|||
Upper Merion High School (A) |
A. Thomloudis/L. Altimari/J. Aldworth/A. Garro/K. Simmons (Cox)/
|
|
|||
Washington Lee Crew Boosters (A) |
S. McKiernan/A. Eisley/K. White/A. Woodbury/S. Caroe-Mead (Cox)/
|
|
|||
West Potomac Crew Boosters (A) |
S. Baker/J. Stage/J. De Var/K. Wernecke/S. Mullen (Cox)/
|
|
|||
West Springfield Crew Boosters Club, Inc./ West Springfield High School (A) |
J. Hunt/A. Meling/C. Hulse/V. Ragan/S. McKeon (Cox)
|
|
|||
Lower Merion High School Crew (Ardmore) (B) |
M. Della Guardia/S. Seltzer/S. Kang/R. Mandelbaum/B. Nalls (Cox)/
|
|
|||
Holy Spirit High School (E) |
A. Law/K. Kelly/M. Carfagno/A. Guenther/C. Smith (Cox)/
|
|
|||
Liverpool High School Crew (C) |
P. Morrin-Grosse/D. Spartano/E. Weichsalbaum/S. Behrami/C. Cifra (Cox)/
|
|
|||
Montclair High School (A) |
K. Post/M. Jakolovitz/J. Rapport/M. Cooney/S. Maslanka (Cox)/
|
|
|||
7 | Girls Junior Eight | 37 |
|||
8 | Boys Junior Eight | 27 |
|||
9 | Boys Junior Quad | 15 |
*-Event times, if listed, are tentative and subject to change