Hammer Ergatta

  • Hosted By Case Crew

Filter

Event# Time* Code Event Competitors
Entries
Sunday, February 15, 2004
1 9:00 AM Junior Mens Open
18
2 9:00 AM Junior Mens Ltwt
21
3 9:00 AM Junior Mens Novice
3
4 9:00 AM Junior Mens Novice Ltwt
0
5 9:00 AM Junior Mens Coxswain
6
10 9:45 AM Junior Womens Coxswain
3
    Shaker Heights High School Crew
J. Sivertson
 
    Shaker Heights High School Crew
S. Pennathur
 
    Shaker Heights High School Crew
C. Lerner
 
6 9:45 AM Junior Womens Open
19
    Cleveland Foundry Juniors
A. Alonso
 
    Cleveland Foundry Juniors
K. DeRocco
 
    Cleveland Foundry Juniors
M. Dise
 
    Cleveland Foundry Juniors
L. Fattlar
 
    Cleveland Foundry Juniors
K. Jakomin
 
    Cleveland Foundry Juniors
E. Kimball
 
    Cleveland Foundry Juniors
M. Moorer
 
    Cleveland Foundry Juniors
V. Myhal
 
    Cleveland Foundry Juniors
A. Naegle
 
    Cleveland Foundry Juniors
L. Theiss
 
    Cleveland Foundry Juniors
S. Zdankiewicz
 
    Shaker Heights High School Crew
J. Davis
 
    Shaker Heights High School Crew
A. Fullwood
 
    Shaker Heights High School Crew
H. Hazelwood
 
    Shaker Heights High School Crew
J. Hurst
 
    Shaker Heights High School Crew
G. Lynch
 
    Shaker Heights High School Crew
K. McGill
 
    Shaker Heights High School Crew
J. Walker
 
    Shaker Heights High School Crew
S. Ledford
 
7 9:45 AM Junior Womens Ltwt
18
    Cleveland Foundry Juniors
M. Brown
 
    Cleveland Foundry Juniors
A. Dejak
 
    Cleveland Foundry Juniors
S. Getz
 
    Cleveland Foundry Juniors
C. Happel
 
    Cleveland Foundry Juniors
J. Jackson
 
    Cleveland Foundry Juniors
J. Kaput
 
    Cleveland Foundry Juniors
N. Kusold
 
    Cleveland Foundry Juniors
J. Lambe
 
    Cleveland Foundry Juniors
K. Meszaros
 
    Cleveland Foundry Juniors
C. Monroe
 
    Cleveland Foundry Juniors
G. Reidy
 
    Cleveland Foundry Juniors
S. Schiros
 
    Cleveland Foundry Juniors
D. Turcinov
 
    Cleveland Foundry Juniors
R. Zang
 
    Shaker Heights High School Crew
A. Whitman-Rush
 
    Shaker Heights High School Crew
K. Guess
 
    Shaker Heights High School Crew
M. Watts
 
    Shaker Heights High School Crew
A. Vitkus
 
8 9:45 AM Junior Womens Novice
4
    Shaker Heights High School Crew
A. Howard-Frank
 
    Shaker Heights High School Crew
K. Laux
 
    Shaker Heights High School Crew
S. Goldfarb
 
    Shaker Heights High School Crew
C. Smith
 
9 9:45 AM Junior Womens Novice Ltwt
5
    Shaker Heights High School Crew
M. Winkleman
 
    Shaker Heights High School Crew
S. Neubert
 
    Shaker Heights High School Crew
C. Green-Mercer
 
    Shaker Heights High School Crew
K. Marshall
 
    Shaker Heights High School Crew
B. Fink
 
11 10:30 AM Mens Open
8
12 10:30 AM Mens Ltwt
9
13 10:30 AM Mens Novice
3
14 10:30 AM Mens Novice Ltwt
3
15 11:15 AM Womens Open
8
16 11:15 AM Womens Ltwt
4
17 11:15 AM Womens Novice
8
18 11:15 AM Womens Novice Ltwt
3
19 12:00 PM Mens Coxswains
0
20 12:00 PM Womens Coxswains
3
21 12:45 PM Mens Masters
2
22 12:45 PM Mens Senior Masters
1
23 12:45 PM Mens Veterans
0
24 1:00 PM Womens Masters
0
25 1:00 PM Womens Senior Masters
0
26 1:00 PM Womens Veterans
1
27 1:15 PM Mixed Relay (3 men, 3 women) 500m/rower
3
*-Event times, if listed, are tentative and subject to change