Sarasota Invitational

  • Hosted By Sarasota County Rowing Club, Inc/dba Sarasota Masters
  • USRowing Registered

Filter

Event# Time* Code Event Competitors
Entries
Friday, February 23, 2018
1 5:30 PM Boys/Girls/Mixed Middle School Exhibition 8+
9
Saturday, February 24, 2018
2 8:00 AM Mixed HS 4+
12
3 8:30 AM Girls HS 1x
32
4 8:40 AM Boys HS 4x
32
5 9:10 AM Girls Novice 4+
13
6 9:30 AM Boys Novice 4+
13
7 9:50 AM Girls HS Freshman 8+
3
8 10:00 AM Boys HS Freshman 8+
8
9 10:10 AM Girls HS 2x
32
10 10:20 AM Boys HS 2x
52
11 10:30 AM Girls HS Ltwt 8+
5
12 10:40 AM Boys HS Ltwt 8+
6
13 10:50 AM Girls HS Freshman 4+
11
14 11:00 AM Boys HS Freshman 4+
16
15 11:10 AM Girls HS 4x
23
16 11:20 AM Boys HS 1x
32
17 11:30 AM Mixed HS 8+
11
18 11:40 AM Womens HS 2-
8
19 11:50 AM Mens HS 2-
15
20 12:00 PM RFL8+ Rowing For Life Jr/Mastr 8+
6
**LUNCH BREAK**
21 1:15 PM Mixed HS 4x
16
22 1:25 PM Girls HS Novice 8+
8
23 1:35 PM Boys HS Novice 8+
13
24 1:45 PM Girls HS JV 4+
6
25 1:55 PM Boys HS JV 4+
13
26 2:05 PM Girls HS Varsity 4+
13
27 2:15 PM Boys HS Varsity 4+
16
28 2:25 PM Girls HS Ltwt 4+
8
29 2:35 PM Boys HS Ltwt 4+
12
30 2:45 PM Girls 3V 8+
0
31 2:55 PM Boys 3V 8+
6
32 3:05 PM Girls HS JV 8+
5
33 3:15 PM Boys HS JV 8+
6
34 3:25 PM Girls HS Varsity 8+
12
35 3:35 PM Boys HS Varsity 8+
12
3:45 PM Points Trophy Presentation
Sunday, February 25, 2018
36 8:30 AM Adaptive Singles
1
37 9:00 AM Womens Masters Novice 1x
6
38 9:10 AM Mens Masters Novice 1x
8
39 9:20 AM Womens Masters 1x
20
40 9:40 AM Womens Masters Ltwt 1x
8
41 10:00 AM Mens Masters 1x
37
42 10:20 AM Mens Masters Ltwt 1x
6
43 10:30 AM Womens Masters 2-
3
44 10:40 AM Mixed Masters 4+
16
45 10:50 AM Womens Masters Novice 4+
0
46 10:55 AM Womens Masters Novice 4x
5
47 11:00 AM Womens Masters Ltwt 2x
6
    Avalon Rowing Club (A)
L. del Castillo/S. Romilly
25.0 (61)
    Indianapolis Rowing Center (A)
S. Kay/J. Klochko
25.0 (61)
    Miami Rowing and Watersports Center, Inc. (A)
C. McAliley/D. Matthews
19.4 (57)
    Sarasota Crew (A)
J. Zvitco/J. Walter
8.6 (47)
    Treasure Coast Rowing Club, Inc. (A)
L. Garcia Bartenfelder/M. Vallecillo Dunn
10.5 (49)
    Vero Beach Rowing, Inc (A)
P. Gleason/L. Merk-Gould
31.2 (65)
48 11:10 AM Mens Masters 2x
26
    All American Rowing Camp, LLC (A)
W. Griffith/A. Rouse
0.0 (28)
    Asheville Rowing Club, Inc. (A)
P. Pentchev/C. Toth
4.9 (42)
    Avalon Rowing Club (A)
D. Low/R. MacTurk
36.3 (68)
    Chinook Performance Racing (A)
P. Kozicz/T. Murphy
19.4 (57)
    Gainesville Area Rowing, Inc. (A)
S. Rivkees/J. Landauer
6.2 (44)
    Gainesville Area Rowing, Inc. (A)
F. Southwick/D. Davis
39.9 (70)
    Hollywood Rowing Club (A)
A. Chavez/F. FUENTES
6.2 (44)
    Indianapolis Rowing Center (A)
j. rifkin/M. Burroughs
11.4 (50)
    Jacksonville Rowing Club, Inc. (A)
M. Sandler/E. Howe
6.2 (44)
    Lake County Rowing Association (A)
P. McPherson/R. Walter
25.0 (61)
    Miami Beach Watersports Center/Miami Beach Rowing Club (A)
A. Touzard/V. Grebennykov
3.7 (40)
    Miami Rowing and Watersports Center, Inc. (A)
R. Silva Urbaneja/C. McKenna
0.0 (24)
    Nashville Rowing (A)
M. Ragland/J. Davis
26.5 (62)
    Composite: Riverside, S&M Rowing (A)
S. Wolf/M. Brown
10.5 (49)
    Sarasota County Rowing Club, Inc/dba Sarasota Masters (A)
J. Dobson/A. Osinovskiy
41.8 (71)
    Sarasota Crew (A)
K. Jackson/J. MCNAMARA
15.8 (54)
    South Orlando Rowing Association (A)
M. Varro/P. Murphy
7.0 (45)
    Unaffiliated (USA) (A)
L. Jones/T. Young
20.8 (58)
    Unaffiliated (USA) (A)
G. Haberland/D. Castellano
15.8 (54)
    Gainesville Area Rowing, Inc. (B)
R. Bauer/C. Conzemius
3.7 (40)
    Composite: Greater Columbus, Unaff. (USA) (B)
r. briggs/P. Bozenski
10.5 (49)
    Hollywood Rowing Club (B)
G. FRANK SASSI/a. pintilie
3.1 (39)
    Miami Rowing and Watersports Center, Inc. (B)
C. Sanu/D. Werner
0.1 (29)
    Sarasota County Rowing Club, Inc/dba Sarasota Masters (B)
J. Gonzalez/D. Sperazza
15.8 (54)
    Miami Rowing and Watersports Center, Inc. (C)
F. Barrera/R. Arellano
15.8 (54)
    Sarasota County Rowing Club, Inc/dba Sarasota Masters (C)
K. Heitel/R. Giannini
39.9 (70)
49 11:20 AM Mens Masters Novice 4+
0
50 11:25 AM Mens Masters Novice 4x
2
51 11:30 AM Mens Masters 2-
3
52 11:40 AM Womens Masters 2x
20
53 11:50 AM Mens Masters Ltwt 2x
3
54 12:00 PM Mens Masters 4+
12
    Asheville Rowing Club, Inc. (A)
C. Galvanek/R. Ryback/M. Muffelman/C. Toth/J. Nitterauer (Cox)
3.7 (40)
    Chinook Performance Racing (A)
D. Green/S. Kazmierczak/H. Elkazzaz/J. Lathrop/M. Cassidy (Cox)
20.8 (58)
    Halifax Rowing Association, Inc. (A)
P. Sperber/M. Makowski/J. McCabe/N. Greer/L. Greer (Cox)
25.0 (61)
    Indianapolis Rowing Center (A)
E. Stoll/L. bechtel/T. Kryder-Reid/D. Hoyniak/K. Kavanagh (Cox)
31.2 (65)
    Jacksonville Rowing Club, Inc. (A)
C. Wasilewski/S. Lipton/R. Chapple III/A. Clark/T. Cadigan (Cox)
1.4 (35)
    Composite: Miami Rowing Club, Hollywood Rowing Club, Bay Area Rowing Club of Houston, Miami Beach Rowing Club (A)
M. McDevitt/A. Pryveda/P. Prykhodko/C. Logan/J. Mellinger (Cox)
7.0 (45)
    Orlando Area Rowing Society, Inc. (A)
B. Patz/J. Pridmore/E. Bailey/G. Finnell/A. Brooks (Cox)
23.5 (60)
    Orlando Rowing Association, Inc. - Edgewater H.S. (A)
j. poppeliers/W. Rumplik/A. Hazelrigg/A. Mitchell/S. Ball (Cox)
0.1 (29)
    Orlando Rowing Association, Inc. - Edgewater H.S. (A)
B. Palmer/P. Sloan/K. Mitchell/J. Cardone/J. Theobald (Cox)
20.8 (58)
    Sarasota Crew (A)
S. Spivey/O. Homeister/H. Henriquez/J. Campana/A. Koester (Cox)
0.1 (29)
    Composite: Atlanta, Asheville Rowing Club (B)
W. Cloherty/J. Chun/G. Walters/S. Huebner/K. Stryker (Cox)
7.8 (46)
    Orlando Area Rowing Society, Inc. (B)
M. Wallis/W. Eddins/J. Dickinson/C. Campbell/V. Grieder (Cox)
16.9 (55)
55 12:20 PM Womens Masters 8+
15
    Asheville Rowing Club, Inc. (A)
C. Groben/S. walker/J. Major/R. Rice/J. Standen/R. Steciuk/K. Stryker/N. White/K. Stryker (Cox)
19.2 (58)
    Atlanta Rowing Club, Inc. (A)
C. Conway/K. Norton/C. King/K. Griffiths/C. Zurawski/P. Coyle/J. Passarello/S. Davidson/H. Levitz (Cox)
11.5 (51)
    Avalon Rowing Club (A)
S. Romilly/M. Maguire/S. Kelly/J. Fitzwater/S. Haerer/P. Kitty/L. del Castillo/S. O'Connor/S. Bonito (Cox)
21.8 (60)
    Chinook Performance Racing (A)
D. Davis/J. Goldsack/C. Stockly/Y. Taskor/H. Friel/M. Scully/A. Moore/T. Falkenthal/L. Wright (Cox)
13.5 (53)
    Chinook Performance Racing (A)
A. Hunt/W. Dietrich/E. Cassella/E. Erbelding/D. Noonan/R. Whidden/P. Merkle/A. Cann/J. Crittenden (Cox)
23.1 (61)
    Halifax Rowing Association, Inc. (A)
D. Oppenheimer/L. Smith/C. Power/s. lacassa/L. Butterfield/T. Mitchell/R. Balducci/A. Block/B. Bird (Cox)
12.5 (52)
    Indianapolis Rowing Center (A)
E. Eddins/L. Hess/T. Burroughs/T. Barta/E. Kryder-Reid/J. Floyd/S. Iffert/J. Klochko/K. Kavanagh (Cox)
9.7 (49)
    Jacksonville Rowing Club, Inc. (A)
B. Sanchez-Salazar/M. Ira/L. Aziz/A. Miller/S. Brodnax/L. Mccallum/T. Adolph/S. Winegeart/J. Baker (Cox)
8.8 (48)
    Lake County Rowing Association (A)
M. Heister/C. Cardinal/D. Kiely/K. Dorr/D. Giltner/K. Dykehouse/P. Berk/A. Nelson/E. Hann (Cox)
8.0 (47)
    Orlando Rowing Club (A)
K. Rizzo/L. Welch/C. Walter/J. Blais/C. Plas/J. Vesela/D. Castagnola/K. Gondeck-Silvia/O. Hecimovich (Cox)
4.5 (42)
    Sarasota County Rowing Club, Inc/dba Sarasota Masters (A)
E. Beene/D. Hewitson/B. Sylvester/M. Prindiville/M. Home/S. Dierksen/N. Paul/J. Morris/h. richardson (Cox)
30.4 (66)
    Sarasota Crew (A)
H. Weber/A. Marichal/M. Yaegers/L. Evans/D. Desmery/S. Gutek/K. Horler/T. Schwab/B. Bennett (Cox)
8.8 (48)
    Tampa Athletic Club, Inc. (A)
V. Brown/p. fitzell/A. McBride/L. Roberts/J. Sadd Smalec/A. Awmiller/E. 0'Connor Bell/J. Zydek/E. Luckenbaugh (Cox)
7.2 (46)
    Composite: Vesper, Treasure Coast, Sarasota Scullers, North Palm Beach, S&M Rowing (A)
K. Wiegandt/L. Detlefsen/L. Corbett/L. Day/E. Maxwell/S. Falkner/s. imsdahl/J. Sager/J. Merriam (Cox)
0.7 (33)
    Orlando Rowing Club (B)
R. Anderson/L. Panos/A. Raggi/A. Hammond/L. Ervin/J. McLean/N. Brower/S. Coyle/S. Kerns (Cox)/
8.8 (48)
56 12:30 PM Mixed Masters 2x
30
57 12:40 PM Mixed Masters Novice 8+
0
58 12:45 PM Mixed Masters Ltwt 2x
7
59 12:50 PM Freedom Rows Veteran Singles
3
**LUNCH BREAK**
60 1:50 PM Inclusive Adaptive Doubles
3
61 2:00 PM Womens Masters 4x
23
    Asheville Rowing Club, Inc. (A)
K. Stryker/E. Huber/R. Steciuk/R. Rice
6.5 (45)
    Atlanta Rowing Club, Inc. (A)
D. Wilson/b. gillman/K. Perkins/B. Owens
8.8 (48)
    Avalon Rowing Club (A)
S. Haerer/L. del Castillo/S. Kelly/J. Fitzwater
25.9 (63)
    Chinook Performance Racing (A)
K. Elting/D. Sturd/H. Friel/J. Fabris-Brimble
11.5 (51)
    Composite: Coeur d'Alene, Treasure Coast, Vero Beach Rowing (A)
C. Shirts/L. Merk-Gould/P. Gleason/L. Freed
28.9 (65)
    Gainesville Area Rowing, Inc. (A)
K. Stofer/K. Bergdoll/M. Mees/C. Sallese-Bice
18.0 (57)
    Composite: Gainesville Area Rowing, S&M Rowing (A)
J. Figueroa/L. Day/L. Detlefsen/S. Legler
1.0 (34)
    Halifax Rowing Association, Inc. (A)
C. Power/s. lacassa/L. Butterfield/L. Smith
14.6 (54)
    Composite: Hollywood Rowing Club, Leander (A)
M. Repa/L. Lewis/A. Cobb/S. Viegas
21.8 (60)
    Indianapolis Rowing Center (A)
S. Iffert/D. Stoll/J. Klochko/S. Kay
21.8 (60)
    Lake County Rowing Association (A)
D. Kiely/k. dorr/M. Heister/A. Nelson
8.0 (47)
    Manatee County Youth Rowing (A)
J. Robinson/S. O'Donnell/R. Hickman/K. Ales
10.6 (50)
    Miami Rowing and Watersports Center, Inc. (A)
C. McAliley/E. Hill/Y. Castella/D. Matthews
10.6 (50)
    Orlando Rowing Club (A)
K. Rizzo/J. Blais/C. Walter/J. Vesela
2.0 (37)
    Sarasota County Rowing Club, Inc/dba Sarasota Masters (A)
M. Heath/M. Seu/L. Ter Doest/K. Davis
11.5 (51)
    Sarasota Crew (A)
A. Marichal/B. Gallie/M. Yaegers/J. Walter
14.6 (54)
    Treasure Coast Rowing Club, Inc. (A)
S. Falkner/L. Garcia Bartenfelder/M. Vallecillo Dunn/M. Weiler
5.8 (44)
    Composite: Vesper, Sarasota Scullers (A)
K. Wiegandt/E. Maxwell/s. imsdahl/L. Corbett
1.6 (36)
    Composite: Asheville Rowing Club, Sarasota Crew, Chinook (B)
S. walker/K. Ross/T. Falkenthal/R. Kemp
5.8 (44)
    Sarasota County Rowing Club, Inc/dba Sarasota Masters (B)
J. Brown/D. Hewitson/h. richardson/E. Beene
27.4 (64)
    Sarasota Crew (B)
S. Gutek/D. Desmery/T. Schwab/T. Johnson
13.5 (53)
    Sarasota County Rowing Club, Inc/dba Sarasota Masters (C)
J. Morris/S. Guenthner/D. Voikos/S. Dierksen
28.9 (65)
    Sarasota Crew (C)
H. Weber/L. Evans/T. Landy/J. Zvitco
4.5 (42)
62 2:10 PM Mens Masters 4x
12
    Asheville Rowing Club, Inc. (A)
M. Muffelman/C. Toth/P. Pentchev/R. Ryback
3.4 (40)
    Cincinnati Rowing Club (A)
R. Rubsamen/A. Hundley/S. Vogel/G. BEGLEN
27.4 (64)
    Halifax Rowing Association, Inc. (A)
N. Greer/M. Makowski/P. Sperber/T. Power
20.5 (59)
    Indianapolis Rowing Center (A)
j. rifkin/T. Kryder-Reid/M. Burroughs/D. Hoyniak
19.2 (58)
    Miami Rowing and Watersports Center, Inc. (A)
C. McKenna/D. Werner/C. Sanu/R. Silva Urbaneja
0.0 (26)
    Nashville Rowing (A)
M. Ragland/D. Sullivan/J. Davis/J. Herring
16.8 (56)
    Composite: Riverside, All-American Rowing Camp, S&M Rowing (A)
W. Griffith/S. Wolf/A. Rouse/M. Brown
2.4 (38)
    Sarasota County Rowing Club, Inc/dba Sarasota Masters (A)
R. Elbrecht/J. Fischer/B. Azzarelli/L. Watters
35.3 (69)
    Sarasota Crew (A)
K. Jackson/R. Siegel/J. Botti/J. MCNAMARA
15.7 (55)
    Composite: Miami Rowing Club, Hollywood Rowing Club (B)
F. FUENTES/G. FRANK SASSI/a. pintilie/F. Barrera
2.0 (37)
    Sarasota County Rowing Club, Inc/dba Sarasota Masters (B)
R. Giannini/K. Heitel/J. Gonzalez/D. Sperazza
24.5 (62)
    Sarasota Crew (B)
c. scaife/G. Simons/R. Jauch/H. Henriquez
15.7 (55)
63 2:20 PM Womens Masters 4+
16
    Asheville Rowing Club, Inc. (A)
C. Groben/N. White/J. Major/J. Standen/K. Stryker (Cox)
32.9 (66)
    Atlanta Rowing Club, Inc. (A)
C. Conway/K. Griffiths/C. King/S. Davidson/H. Levitz (Cox)
9.5 (48)
    Chinook Performance Racing (A)
A. Moore/E. Cassella/P. Merkle/D. Noonan/J. Crittenden (Cox)
25.0 (61)
    Composite: Hollywood Rowing Club, Pine Crest, Unaff. (USA) (A)
K. Wojtas/S. Sullivan/N. Orbell/M. Mellinger/J. Mellinger (Cox)
12.4 (51)
    Indianapolis Rowing Center (A)
E. Eddins/L. Hess/E. Kryder-Reid/T. Burroughs/K. Kavanagh (Cox)
7.0 (45)
    Jacksonville Rowing Club, Inc. (A)
d. oweis/A. Miller/B. Sanchez-Salazar/a. demi/T. Cadigan (Cox)
2.2 (37)
    Jacksonville Rowing Club, Inc. (A)
M. Ira/S. Winegeart/T. Adolph/L. Mccallum/J. Baker (Cox)
19.4 (57)
    Lake County Rowing Association (A)
D. Kiely/K. Dykehouse/P. Berk/K. Dorr/A. Hosman (Cox)
12.4 (51)
    Orlando Area Rowing Society, Inc. (A)
k. zimmermann/L. Cooper/B. Cunningham/S. Yee-Noren/A. Infante (Cox)
12.4 (51)
    Orlando Rowing Association, Inc. - Edgewater H.S. (A)
J. Marcionette/M. Szpunar/A. Belote/H. Kinsey/J. Theobald (Cox)
1.8 (36)
    Composite: Orlando RC, Unaff. (USA) (A)
C. Plas/L. Welch/C. Holland/D. Castagnola/O. Hecimovich (Cox)
7.0 (45)
    Sarasota Crew (A)
H. Weber/L. Simpson/K. Horler/B. Forman/A. Koester (Cox)
15.8 (54)
    Tampa Athletic Club, Inc. (A)
J. Zydek/L. Roberts/J. Sadd Smalec/p. fitzell/E. Luckenbaugh (Cox)
9.5 (48)
    Tampa Athletic Club, Inc. (A)
V. Brown/K. Clark/E. 0'Connor Bell/A. Awmiller/M. Reblin (Cox)
10.5 (49)
    Chinook Performance Racing (B)
K. Hunt/S. Randall/D. Pianko/N. Schultz/M. Cassidy (Cox)
4.2 (41)
    Orlando Rowing Club (B)
K. Gondeck-Silvia/C. Cantrell/S. von der Lippe/J. Braymeyer/S. Kerns (Cox)
11.4 (50)
64 3:00 PM Mixed Inclusive Adaptive 2x
0
65 3:10 PM Mens Masters 8+
7
66 3:20 PM Mixed Masters 4x
16
67 3:40 PM Mixed Masters 8+
16
    Asheville Rowing Club, Inc. (A)
C. Galvanek/R. Ryback/S. walker/R. Steciuk/C. Groben/S. Huebner/G. Walters/K. Ross/J. Nitterauer (Cox)
9.7 (49)
    Chinook Performance Racing (A)
A. Moore/Y. Taskor/E. Cassella/J. Fabris-Brimble/S. Randall/J. Lathrop/H. Elkazzaz/P. Merkle/J. Crittenden (Cox)
19.2 (58)
    Halifax Rowing Association, Inc. (A)
P. Sperber/N. Greer/J. McCabe/I. Whyte/D. Oppenheimer/T. Mitchell/R. Balducci/L. Smith/L. Greer (Cox)
19.2 (58)
    Indianapolis Rowing Center (A)
E. Eddins/L. Hess/E. Stoll/L. bechtel/j. rifkin/M. Burroughs/E. Kryder-Reid/T. Burroughs/K. Kavanagh (Cox)
11.5 (51)
    Jacksonville Rowing Club, Inc. (A)
C. Wasilewski/S. Lipton/C. East/A. Clark/d. oweis/a. demi/L. Aziz/A. Miller/T. Cadigan (Cox)
0.2 (30)
    Jacksonville Rowing Club, Inc. (A)
B. Kuhn/R. Whitbeck/T. Adolph/R. Chapple III/S. Brodnax/M. Sandler/M. Ira/S. Winegeart/J. Baker (Cox)
10.6 (50)
    Lake County Rowing Association (A)
P. McPherson/K. Dykehouse/K. Dorr/D. Kiely/A. Nelson/P. Berk/M. Heister/C. Cardinal/E. Hann (Cox)
10.6 (50)
    Composite: Miami Rowing Club, Hollywood Rowing Club, Bay Area Rowing Club of Houston, Pine Crest, Unaff. (USA), Miami Beach Rowing Club (A)
M. McDevitt/A. Pryveda/P. Prykhodko/C. Logan/K. Wojtas/S. Sullivan/N. Gardner Orbell/M. Mellinger/J. Mellinger (Cox)
8.8 (48)
    Composite: Nashville, Chinook (A)
D. Davis/J. Goldsack/J. Herring/S. De Bever/C. Stockly/T. Falkenthal/H. Friel/R. Yocum/L. Wright (Cox)
10.6 (50)
    Orlando Area Rowing Society, Inc. (A)
G. Finnell/W. Eddins/J. Dickinson/J. Pridmore/a. khan/L. Cooper/k. zimmermann/W. Goodyear/V. Grieder (Cox)
18.0 (57)
    Orlando Rowing Association, Inc. - Edgewater H.S. (A)
j. poppeliers/B. Bertram/A. Hazelrigg/A. Mitchell/A. Belote/M. Szpunar/J. Marcionette/H. Kinsey/S. Ball (Cox)
1.0 (34)
    Orlando Rowing Club (A)
P. Hosbein/J. Braymeyer/C. Marrero/M. Brink/E. Harris/C. Cantrell/L. GUARDA/D. Danenberg/S. Kerns (Cox)
19.2 (58)
    Sarasota County Rowing Club, Inc/dba Sarasota Masters (A)
N. Thetford/R. Higel/J. Gonzalez/R. Giannini/M. Heath/K. Davis/J. Brown/E. Beene/h. richardson (Cox)
20.5 (59)
    Sarasota Crew (A)
H. Weber/M. Yaegers/R. Siegel/D. Desmery/c. scaife/G. Simons/K. Horler/J. Botti/A. Koester (Cox)
11.5 (51)
    Chinook Performance Racing (B)
T. Murphy/D. Green/N. Holland/N. Schultz/K. Hunt/D. Pianko/W. Dietrich/A. Hunt/C. Holland (Cox)
10.6 (50)
    Indianapolis Rowing Center (B)
S. Iffert/D. Stoll/T. Barta/T. Kryder-Reid/A. Alsina/S. Haddad/D. Hoyniak/J. Klochko/m. Dafferner (Cox)
21.8 (60)
68 3:50 PM Mens Parent/Child 2x
3
69 4:00 PM Womens Parent/Child 2x
1
70 4:10 PM Mixed Parent/Child 2x
3
*-Event times, if listed, are tentative and subject to change